Szerző Téma: Figyelem!  (Megtekintve 4296 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Figyelem!
« Dátum: 2011 Június 29, 22:27:24 »
Kedves Testvéreim!

Ezeket a topicokat azoknak tartjuk fent, akiknek szükségük van a keresztyénség alapjainak tisztázására.
Ezért ezekre a topicokra különösen nagy figyelmet fordítunk, amely által a moderálás is sokkal erősebb lett.

Így tehát senki se írjon meggondolatlanul, hiszen vigyáznunk kell, hogy egyet se botránkoztassunk meg a kicsinyek közül (Mt 18,6)!

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Torocko

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 273
  • kék hegyek
Re:Figyelem!
« Válasz #1 Dátum: 2011 Július 20, 10:11:46 »
Ugyanakkor az egészséges, őszinte és igazságos vélemény nagyon fontos, még ha keményre sikerül is olykor. :2smitten: :afro:
"Vessed az Úrra a te terhedet, ő gondot visel rólad, és nem engedi, hogy valamikor ingadozzék az igaz."  Zsoltárok: 55.23

Nem elérhető DöNdIkEeE

  • Admin(n)é :)
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1627
  • Mrs :D
Re:Figyelem!
« Válasz #2 Dátum: 2011 Július 24, 18:31:45 »
Így van  :2smitten:
A Kereszt Tény, ezért vagyok Keresztény! :)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Figyelem!
« Válasz #3 Dátum: 2011 Augusztus 29, 21:03:13 »
Ugyanakkor az egészséges, őszinte és igazságos vélemény nagyon fontos, még ha keményre sikerül is olykor. :2smitten: :afro:



Kedves Testverem, kérlek engedd meg, hogy mondjak valamit: senki véleménye nem számit, sem kedves, sem nem-kedves,
csak az írott IGE.


Koszonom  :2smitten:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Figyelem!
« Válasz #4 Dátum: 2011 Augusztus 29, 21:05:50 »
Csak hogy Móni, az IGE nem tud fórumozni, hanem csak mi, vétkes de megtisztított emberek. Ezért írta Klári, hogy aszerint (ige szerint) írjunk. :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Torocko

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 273
  • kék hegyek
Re:Figyelem!
« Válasz #5 Dátum: 2011 Augusztus 30, 05:52:09 »
Tudod Móni, én még új vagyok az Ige ismeretében /kb. két hónapja ismerkedem vele/ ezért nagy szükségem van a magyarázatra, kritikára, ami nem baj, ha időnként kemény, csak igazságos legyen.  Erre - magamra - gondoltam, amikor az általad idézett gondolatokat leírtam. :2smitten: :05:
"Vessed az Úrra a te terhedet, ő gondot visel rólad, és nem engedi, hogy valamikor ingadozzék az igaz."  Zsoltárok: 55.23