Szerző Téma: Hivő pereskedhet hitetlennel?  (Megtekintve 8877 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Hivő pereskedhet hitetlennel?
« Válasz #30 Dátum: 2011 Október 07, 22:57:38 »
Kedves Irma testvérem, a fontos, hogy már békességed van benne. És gondolom, hogy nem voltak olyan hozzászólásaid amelyek miatt szégyenkezned kellene.
Jött egy gondolatom a kitiltott jelzőre, hogy esetleg azért ragaszkodnak hozzá, hogy visszatartó hatása legyen a még aktív tagok számára.
Egyébként úgy gondolom, hogy ahol állandó vita és igazságtalanság van, ott csak azok maradnak akik örömüket lelik benne .

Köszönöm, hogy kijavítottál és bocsáss meg a félreértésemért.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Hivő pereskedhet hitetlennel?
« Válasz #31 Dátum: 2011 Október 08, 08:02:31 »
Kedves Irma testvérem, a fontos, hogy már békességed van benne. És gondolom, hogy nem voltak olyan hozzászólásaid amelyek miatt szégyenkezned kellene.
Jött egy gondolatom a kitiltott jelzőre, hogy esetleg azért ragaszkodnak hozzá, hogy visszatartó hatása legyen a még aktív tagok számára.
Egyébként úgy gondolom, hogy ahol állandó vita és igazságtalanság van, ott csak azok maradnak akik örömüket lelik benne .

Köszönöm, hogy kijavítottál és bocsáss meg a félreértésemért.


 :088:

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Hivő pereskedhet hitetlennel?
« Válasz #32 Dátum: 2011 Október 12, 14:08:44 »
Kedves Pista testvérem!

Valóan nem a hozzászólásaimat szégyellem, mert ha van is valami amit esetleg ma már másként látok, az nekem nem probléma, hogy felvállaljam, hogy formálódom, változom. Ma már sokkal elfogadóbb vagyok, ott még voltak keményebb hozzászólásaim. Nem ezekkel van a gond, mert hiszem és tudom, hogy amíg úton vagyunk addig Isten Szelleme formál minket, és én vágyom is erre. Inkább az ott uralkodó szellemiség az, amit én nem tudok már felvállalni, kifejezetten fáj, hogy olyan emberek tartják befolyásuk alatt azt a fórumot, akik komoly, megbánatlan bűnt hordoznak. De Isten Szelleme rávilágított, hogy nem az én feladatom ennek a leleplezése. Úgyhogy inkább csak kerülöm őket, és bízok abban, hogy Isten a maga idejn majd helyre rakja a dolgokat.
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hivő pereskedhet hitetlennel?
« Válasz #33 Dátum: 2011 Október 12, 14:11:55 »
Igy van Testverem!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)