Szerző Téma: Keresztyének gyógyítása  (Megtekintve 6762 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Keresztyének gyógyítása
« Dátum: 2012 Augusztus 21, 16:48:52 »
Ron McKenie

Keresztyének gyógyítása


Fordította: Abonyi Sándor
Lektorálta: Abonyi Sándorné
Jászberény, 2009-10-03
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Ron McKenzie: Keresztyének gyógyítása
« Válasz #1 Dátum: 2012 Augusztus 26, 15:22:22 »
Bocsánatot kérek kedves látogató, ha a Google keresője ide irányított.
Néhány napig teljes terjedelmében olvasható volt a könyv, amelyet olyan indíttatásból töltöttem fel, amely nem egyeztethető össze Jézus tanításával.
Előnyt akartam szerezni magam számára és nem az Úr irányította cselekedetemet, hanem jómagam.
Utólag olvastam bele az általam feltett könyvbe és az a vélemény alakult ki bennem, hogy bár sok igazság van benne, mégsem egyeztethető teljesen össze a Biblia tanításával.
Nem szeretnék senkit sem félrevezetni, és vitát sem akarok a tartalmáról indítani, ezért megkértem kedves moderátor testvérünket, hogy törölje ezen topikba írt hozzászólásaimat.
A törlés már megtörtént, de kérlek kedves látogató, hogy ne távozz csalódottan vagy dühösen, hanem válogass fórumunk többi témáiban.

Légy áldott, és az Úr békessége vezessen!

Megértésedet köszönöm

bacsipista
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Ron McKenzie: Keresztyének gyógyítása
« Válasz #2 Dátum: 2012 Augusztus 27, 13:13:05 »
Bocsánatot kérek kedves látogató, ha a Google keresője ide irányított.
Néhány napig teljes terjedelmében olvasható volt a könyv, amelyet olyan indíttatásból töltöttem fel, amely nem egyeztethető össze Jézus tanításával.
Előnyt akartam szerezni magam számára és nem az Úr irányította cselekedetemet, hanem jómagam.
Utólag olvastam bele az általam feltett könyvbe és az a vélemény alakult ki bennem, hogy bár sok igazság van benne, mégsem egyeztethető teljesen össze a Biblia tanításával.
Nem szeretnék senkit sem félrevezetni, és vitát sem akarok a tartalmáról indítani, ezért megkértem kedves moderátor testvérünket, hogy törölje ezen topikba írt hozzászólásaimat.
A törlés már megtörtént, de kérlek kedves látogató, hogy ne távozz csalódottan vagy dühösen, hanem válogass fórumunk többi témáiban.

Légy áldott, és az Úr békessége vezessen!

Megértésedet köszönöm

bacsipista

 :afro:
 áldott testvérem!
örülök hogy kitörölted , bele akartam olvasni 2 szer is de valami miatt nem tudtam bele nézni sem , most tudom  miért!
Áldjon meg téged  hatalmason a Mindenható!!! :2smitten: :2smitten:


 :taps: :016:  :026:

I. Korintus levél:16:23   Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme veletek! :017:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25