Szerző Téma: Jelentkezés szolgálatra  (Megtekintve 11440 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Jelentkezés szolgálatra
« Dátum: 2011 Szeptember 08, 22:26:41 »
Sziasztok Testvéreim!

Elég naggyá nőtte ki magát az alfa-Omega oldal, a fórum része csupán egy kis szeletke a szolgálatok között.
Ha van időd és szeretnél szolgálni ebben a közösségben, akkor kérlek jelentkezz ebben a topicban.

Persze nem is kell mondanom, hogy a szolgálat ne az emberi hasnak, hanem Isten előtt legyen kedves.
Tehát ha vállalsz itt szolgálatot, akkor azt 100%-ban Istenért vállald.

A szolgálatokat előre nem tudom feltárni. Ha jelentkezel és az adott szolgálat számodra nem megfelelő vagy értéktelen, akkor nincs semmi gond abból, próbálunk mást keresni.

Egyelőre ennyit.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #1 Dátum: 2011 Szeptember 09, 07:59:57 »
Áldott szép jó reggelt Testvérem,


koszonom, hogy megnyitottad ezt a témát. Szolgálatra jelentkezni nem tudok, mert már hordok szolgálatokat a szívemen.

Ezen teruletek a kovetkezok, van amelyikben, még tettekben lépni nem tudtam, csak imádkozni:

* itthon családonbeluli elhordozás
* egy pasztor szolgálatának a támogatása
* néhány gyógyulásban levo testvér - kísérése, ima, anayagi vonal
* a zsidók védelmezése
* pedofilia elsoprése, gyermekkereskedelem megszuntetése


Koszonom!  :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #2 Dátum: 2011 Szeptember 09, 09:27:03 »
Szívesen vállalok szolgálatot.Csak attól tartok,hogy esetleg nem tudom rendesen ellátni,mert nincs elég időm.De esetleg megpróbálom.
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #3 Dátum: 2011 Szeptember 09, 09:30:37 »
Rendben Testverem, privatban megkereslek a szolgalattal kapcsolatban! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Shaly

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #4 Dátum: 2011 Szeptember 09, 09:33:29 »
Én is szívesen jelenkeznék valami szolgálatra!
Nekem is vannak fen tartásaim, de hiszem Istten segíteni fog!
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #5 Dátum: 2011 Szeptember 09, 09:40:31 »
:afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető erdei

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1752
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #6 Dátum: 2011 Szeptember 09, 16:13:37 »
Magam is szívesen segítek!
1Kor 1:27  Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #7 Dátum: 2011 Szeptember 09, 18:11:45 »
Köszönöm Testvérem! :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #8 Dátum: 2011 Szeptember 09, 18:50:44 »
De aranyosak vagytok.Isten áldjon meg Titeket.
 :2smitten:
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Andika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 277
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #9 Dátum: 2011 Szeptember 09, 21:55:32 »
Szívesen csatlakozom én is persze időm nem sok,hisz rengeteg minden leköt,de Isten az első,és ha tudok segítek csak írj Antee  :05:
"Akik az Istent szeretik,minden a javukra van"
Róm 8:28

http://www.youtube.com/watch?v=JuNNHW_YOcY

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #10 Dátum: 2011 Szeptember 09, 22:01:45 »
Köszönöm! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #11 Dátum: 2011 Szeptember 09, 22:41:54 »
Mindenkinek küldtem privát üzenetet a szolgálatról! :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #12 Dátum: 2011 Október 09, 18:35:34 »
Sziasztok Testvéreim!

Szolgáló Testvéreket keresek, akik a fórum chat felületén fent tudnának lenni lehetőleg mindennap.
Vagyis akik tudnák várni a Testvéreket a chaten. Erre azért is van szükség, mert a chateléshez legalább két ember szükséges.
Ha valaki fellép és egyedül találja magát, akkor egy kis várakozás után kilép. Így nehéz a beszélgetéseket kialakítani.

Mivel gondolom senki sem teheti meg, hogy napi szinten órákat a chaten bejelentkezve töltsön el, ezért több Testvért is várok erre a szolgálatra.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #13 Dátum: 2011 Október 09, 22:08:55 »
Szívesen jelentkezem szolgálatra.Bár nem ígérem,hogy egész nap ott leszek,de igyekszem sokat a chat-en lenni.
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Jelentkezés szolgálatra
« Válasz #14 Dátum: 2011 Október 09, 22:13:13 »
Dicsőség Istennek. Köszönöm Testvérnőm! :2smitten:

Még várjuk legalább 1 vagy 2 Testvér jelentkezését erre a szolgálatra.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)