Szerző Téma: Témát szeretnék nyitni!  (Megtekintve 6887 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Témát szeretnék nyitni!
« Dátum: 2011 Szeptember 22, 23:10:07 »
Sziasztok!

Ebben a topicban jelezzétek, ha egy új témát szeretnétek nyitni. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Sofia

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 341
Re:Témát szeretnék nyitni!
« Válasz #1 Dátum: 2019 Február 26, 15:08:41 »
Kedves Antee!
Még nem olvastam el minden topicot itt az oldalon, így lehet, hogy már van ilyen. Ha nincs akkor nyiss egyet légyszíves, ha te is egyetértesz, mert a téma olyannyira kényes, hogy alig-alig beszélünk róla, pedig érdekes.
Mit ír a Biblia az öngyilkosságról? Ír-e egyáltalán valamit? Üdvözülhet-e egy öngyilkos? Egy megtért keresztény eljuthat-e odáig, hogy kioltsa a saját életét?
(Ma egy katolikus rádió műsorban hallottam, hogy erről a témáról tartanak a hétvégén előadást valahol. Nagyon érdekelne)
Köszönettel.
Szeretettel üdvözöllek: Sofia

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Témát szeretnék nyitni!
« Válasz #2 Dátum: 2019 Február 28, 09:22:56 »
Kedves Sofia, kérésedre a topicot megnyitottam:
http://alfa-omega.hu/forum2/index.php/topic,1516.msg140269.html#msg140269
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Sofia

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 341
Re:Témát szeretnék nyitni!
« Válasz #3 Dátum: 2019 Március 10, 17:13:51 »
Kedves Antee!
A Jelenések könyvéről nem találtam topicot. Ha tényleg nincs, akkor nyiss egyet légyszíves!
Köszönöm.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Témát szeretnék nyitni!
« Válasz #4 Dátum: 2019 Március 12, 10:24:06 »
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)