Szerző Téma: Börtönmisszió  (Megtekintve 18966 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Börtönmisszió
« Válasz #15 Dátum: 2011 Október 20, 15:37:22 »
Drága Irma!

Ez volt édesapám egyik legkedvesebb éneke, és legalább 20 éve nem hallottam! Nagyon köszönöm és is, és csodálatos látni az ÚR kegyelmét, ami nincs keritéshez kötve:

Aki nékem megnyiltál, rejts magadba Üdvköszál...

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Börtönmisszió
« Válasz #16 Dátum: 2011 November 23, 10:26:44 »
Kedves Testvérek, holnap, (nov.24-én) Baracskára megyünk a börtönmisszióval. Kérlek benneteket, hogy imádkozzatok, hogy az Úr igéje érintse meg a szíveket és hozzon változást, megtérést a rabok életébe.
Elsőként gondolok a fizikai rabságra amelyet az állam törvényei szabtak  ki rájuk, másodsorban a bűn rabságára, hogy oldódjanak el azok a kötelékek amelyek fogva tartják őket.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Börtönmisszió
« Válasz #17 Dátum: 2011 November 23, 10:28:22 »
Kedves Bacsipista!

Imádkozni fogunk értetek, hogy érintse meg az ÚR a foglyok szívét, és megtapasztalhassák Krisztus kegyelmét és szeretetét.

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Börtönmisszió
« Válasz #18 Dátum: 2011 November 23, 10:45:54 »
 :2smitten: Köszönöm Elizabeth, szolgáló testvéreim nevében is,  :2smitten:
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Börtönmisszió
« Válasz #19 Dátum: 2011 November 23, 10:46:50 »
Árassza ki az ÚR gazdagon áldását szolgálatotokra!

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Börtönmisszió
« Válasz #20 Dátum: 2011 November 23, 11:03:10 »
En is csatlakozom az imadkozashoz! Az Ur adjon megterest nekik. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Börtönmisszió
« Válasz #21 Dátum: 2011 November 23, 11:14:00 »
Köszönöm Testvéreim. Így ti is részesei vagytok szolgálatunknak.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Börtönmisszió
« Válasz #22 Dátum: 2011 December 11, 01:02:24 »
Ma megint Baracskára megyünk. Délelőtt 11-re szeretnénk megérkezni. Velünk jönnek a Gyöngyösoroszi roma testvérek, akik dicsőítő délutánt fognak tartani az elítélteknek.
Nekem személy szerint nagyon tetszik a dicsőítésük, mert tűz van benne. Bízom abban, hogy megfogja érinteni az Úr Szent Szelleme az őket hallgatókat.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető karola

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 471
Re:Börtönmisszió
« Válasz #23 Dátum: 2011 December 11, 09:06:06 »
 Kedves Pista Testérem

Hiszem én is  :044:

Attila

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Börtönmisszió
« Válasz #24 Dátum: 2011 December 11, 10:36:33 »
Kedves Bacsipista!

Imádkozom, hogy tegye az ÚR a szolgálatotokat áldássá, nyissa meg a hallgatók szívét Urunk kegyelmének befogadására!

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Börtönmisszió
« Válasz #25 Dátum: 2011 December 11, 12:08:17 »
Áldott, gyümölcsöző szolgálatot Nektek! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Börtönmisszió
« Válasz #26 Dátum: 2011 December 11, 13:18:25 »
Hallelujah! Dicsőség az Úrnak! Az Úr áldja meg szolgálatotokat.
 :2smitten:
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Börtönmisszió
« Válasz #27 Dátum: 2011 December 11, 22:04:46 »
Köszönöm az imáitokat és a szellemi támogatást.
Ma egy nagyon áldott nap részesei lehettünk. Igaz beléptetésünk okozott egy kis nehézséget, mert adminisztratív hiba miatt egyik tesónk csak külön parancsnoki engedéllyel léphetett be, de végül is bejutott. Részvétele fontos volt mert ő volt a dicsőítés dobosa. Az én táskámban pedig megbújt egy pendrive, ami az ellenőrzésnél került elő. Ez a figyelmetlenségemnek volt köszönhető. Ezért lett egy plusz út a kint hagyott kocsihoz, letétbe tenni, mert tilos bevinni a börtön területére.
Feljutottunk a kápolnába, a technika előkészítése után  megkezdődött a zenés istentisztelet. A roma tesók egyszerűek és nagyszerűek voltak.  Dicsőítés közben bizonyságot tettek megtérésükről, megváltozásukról amelyet az Úrnak köszönhetnek. Elhangzott, hogy a szülők vitték az evangéliumot, akiket végig sem hallgattak, elküldték őket, mondván, hogy nincs szükségük Istenre.  Jézus maga tett bizonyságot kereszthaláláról és feltámadásáról egy látomásban amely végképp meggyőzte a kételkedőt, hogy őérte is szenvedett. A feleség elmesélte hogyan tanult meg Isten segítségével olvasni, milyen csodálatos módon gyógyult meg betegségéből Jézus kegyelméből.  A dicsőítés vezető kotta nélkül, hallás útján tanult meg gitározni és dicsőíteni. És egymás után hangzottak el az énekek szüneteiben a bizonyságok.
A börtönben működik egy gyülekezet, akik őrök nélkül tartanak vasárnaponként istentiszteletet. Annak mostani vezetője néhány nap múlva szabadul. Gyülekezetét átadta ma egy általa kiválasztott utódnak aki vezetni fogja a börtönben maradt megtérteket.
Láttunk felszabadult és mosolygó arcokat, akiket Isten megszépített az által, hogy a Szent Szellem jelenléte érezhetővé vált.
Láttunk könnyeket, amelyek feltörtek és leplezetlenül csorogtak az arcokon, a zord külső mögött megmutatva a lelkekben dúló érzelmeket.
Láttunk magasba emelt kezeket, és áment, halleluját kiáltó ajkakat.
Láttuk, hogy Isten munkálkodik a szívekben.

Jó az Úr, mert egy áldott napot ajándékozott mindnyájunknak. Mi akik eljöttünk hálát adtunk az Úrnak amiért vezetett minket. Akik a börtön rácsai mögött maradtak azok életében éledezni kezdett a hit, a remény és a szeretet.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Börtönmisszió
« Válasz #28 Dátum: 2011 December 11, 22:47:57 »
Köszönöm Testvérem, hogy megosztottad velünk. Nagyon áldott a szolgálatotok!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Börtönmisszió
« Válasz #29 Dátum: 2011 December 11, 22:51:57 »
Kedves Bacsipista!

Csodálatos ez a bizonyságtétel! Hálásak vagyunk az ÚRnak hatalmas kegyelméért és szeretetéért!
Imádkozzunk, hogy az elvetett magok jó talajra találjanak, és gyümölcsöket hozzon ez emberek életében!

Legyetek nagyon áldottak, és vezessen az ÚR Benneteket ebben a nagyon értékes szolgálatban!

Szeretettel, Shalom

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10