Szerző Téma: Üzenet képekben  (Megtekintve 31882 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető torokildiko46

• Testvérünk
  • *
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Üzenet képekben
« Válasz #510 Dátum: 2013 Szeptember 29, 07:37:18 »
 :morning:

Áldott, szép napot kívánok minden kedves ismerősömnek.Az Úr kegyelme és szeretete töltse be ma is házatok népét.
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
« Válasz #511 Dátum: 2013 Szeptember 29, 12:19:37 »
Áldott szép napot neked is Testvérem! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #512 Dátum: 2013 Szeptember 29, 17:07:58 »
Nálunk meg lassan lemegy a nap. A szobánk ablakából ezt lehet látni.

"Jusson eléd imádságom, mint illatáldozat, imára emelt kezem, mint esti áldozat!"

Zsolt 141:2.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #513 Dátum: 2013 Szeptember 30, 12:40:04 »
Még a "beton zsungel" között is szép a naplemente. :afro:
Közeledik a tél, így rövidülnek a nappalok... ügyeljünk arra, hogy ha haragszunk is, ne menjen le a nap a haragunkkal.

Efézusi levél 4,26
"Ám haragudjatok, de ne vétkezzetek: a nap le ne menjen a ti haragotokon;"
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető irene

• Testvérünk
  • *
« Válasz #514 Dátum: 2013 Október 06, 06:03:53 »
http://balneoportal.hu/gyogyfurdok/zsigmondy_vilmos_harkanyi_gyogyfurdokorhaz_nonprofit_kft.-406.html

Sok szeretettel  üdvözlök  minden  kedves  testvért utolsó  7 végén  :169:  :afro:
Szeretettel ajánlom.
A reumatológus, vagy ortopéd  szakorvos beutalásával egy  évben  mindenki ingyenesen igényt tarthat rá!!

Az  ország  minden  részéből jönnek gyógyulni  vágyó, mozgáskorlátozott házaspárok, és betegek. Nagyon sok tolókocsival, és segédeszközzel,  no meg  telve reményekkel, hogy fájdalmuk enyhítésre talál. két hete  még egy Kuwaiti család is  itt volt.  :167:
 A VÍZ  kiváló!  :afro:

A három hét alatt tényleg  pozitív és  kellemes élményekkel távoznak,  és jövőre már  tervezve ....indulnak haza. Ha Isten  is  úgy akarja, én is  vissza  szeretnék jönni. A kezelések, a közös medencei vizi tornák a masszázsok roppant sokat segítenek. Az injekció kúra tényleg sokat enyhített nekem is, amiért hálás vagyok.  :169:
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető irene

• Testvérünk
  • *
« Válasz #515 Dátum: 2013 Október 06, 06:48:19 »

Zsoltárok könyve:50:23   Aki hálával áldozik, az dicsőít engem, és aki az útra vigyáz, annak mutatom meg Istennek szabadítását.

:ima02:

• Testvérünk
  • *
« Válasz #516 Dátum: 2013 Október 07, 08:02:40 »
Sok szeretettel mindenkinek!
 :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Zsoltárok könyve:134:3   Áldjon meg téged az Úr a Sionról, aki teremtette az eget és a földet!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #517 Dátum: 2013 Október 07, 10:42:32 »
Köszönjük Testvérem, áldjon meg Téged is az Úr! :2smitten:

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #518 Dátum: 2013 Október 19, 11:12:29 »

Jeremiás  31, 12   

"Megjönnek majd, és ujjonganak Sion magaslatán, élvezik az ÚRtól kapott javakat: a gabonát, a mustot és az olajat, a juhokat és a marhákat. Olyan lesz a lelkük, mint az öntözött kert, és nem hervadoznak többé."
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető irene

• Testvérünk
  • *
« Válasz #519 Dátum: 2013 Október 29, 06:32:17 »
Prédikátor könyve:11:7   Valóban, édes a világosság és jó a mi szemeinkkel néznünk a napot.

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #520 Dátum: 2013 Október 29, 07:18:27 »

Zsidók  2, 6-9   
[6] Sőt valahol valaki így tett bizonyságot: "Micsoda az ember, hogy gondolsz rá, vagy az embernek fia, hogy gondod van rá? [7] Rövid időre kisebbé tetted őt az angyaloknál, dicsőséggel és méltósággal koronáztad meg, [8] mindent lába alá vetettél." Ha ugyanis mindent alávetett neki, akkor semmit sem hagyott, ami ne lenne neki alávetve. Most ugyan még nem látjuk, hogy minden uralma alatt áll, [9] azt azonban látjuk, hogy az a Jézus, aki rövid időre kisebbé lett az angyaloknál, a halál elszenvedése miatt dicsőséggel és tisztességgel koronáztatott meg, hiszen ő Isten kegyelméből mindenkiért megízlelte a halált.

• Testvérünk
  • *
« Válasz #521 Dátum: 2013 Október 29, 12:08:37 »
ÁMEN!!!
1 korintus :4-20:
20
Mert nem beszédben áll az Istennek országa, hanem erőben.
:2smitten: :2smitten: :2smitten:

Márk Evangéliuma:1:15   És mondván: Bétölt az idő, és elközelített az Istennek országa; térjetek meg, és higyjetek az evangyéliomban.

• Testvérünk
  • *

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #523 Dátum: 2013 December 05, 23:46:26 »
Ámen

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #524 Dátum: 2014 Január 31, 00:11:44 »
Füle Lajos - 365 napon
MEGVÁLTOZTATHATÓ

A múlt megváltoztatható!
Fehér lehetek, mint a hó,
ha bűneim a kegyelem:
JÉZUS szent vére fedi el.

"Tisztíts meg engem izsóppal, és tiszta leszek;
moss meg engemet, és fehérebb leszek a hónál."
(Zsolt. 51.9)