Szerző Téma: Mit fogunk csinálni a Mennyben?  (Megtekintve 14466 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Mit fogunk csinálni a Mennyben?
« Válasz #60 Dátum: 2012 Augusztus 02, 11:28:32 »
Szeretném előre jelezni, hogy az Eudoxia téma folytatását szíveskedjék mindenki mellőzni.
Köszönettel! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Mit fogunk csinálni a Mennyben?
« Válasz #61 Dátum: 2012 Augusztus 02, 11:33:39 »
Szeretném előre jelezni, hogy az Eudoxia téma folytatását szíveskedjék mindenki mellőzni.
Köszönettel! :2smitten:

Én nem akarom folytatni, csak megigértem, hogy megkérdezem a férjemet. Azt mondják: az igéret szép szó, ha megtartják, úgy jó.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Mit fogunk csinálni a Mennyben?
« Válasz #62 Dátum: 2012 Augusztus 02, 11:43:49 »
Nem is személyre szóló hozzászólás volt, csak egy globális felhívás, hogy itt nem szeretném ha az Eudoxia téma menne. :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Mit fogunk csinálni a Mennyben?
« Válasz #63 Dátum: 2012 Augusztus 02, 11:52:39 »
Bocsánatot kérek, én hoztam ide. Nem kellett volna, ha gondolod onnan törölj mindent.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Mit fogunk csinálni a Mennyben?
« Válasz #64 Dátum: 2012 Augusztus 02, 12:01:00 »
Nem tehetsz róla, hiszen nem írtam meg előre és nem is tudhatod, hogy mit miért nem engedek meg.
Nem törlök, csak nem kell hogy tovább folytatódjon. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)