Szerző Téma: Impressziók - Izrael  (Megtekintve 13312 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Elisabeth

• Testvérünk
  • *
Re:Impressziók - Izrael
« Válasz #30 Dátum: 2012 Január 15, 10:48:33 »
Keresztény dicsöítés Izraelben

http://www.youtube.com/watch?v=2vVHjHaWKbc#

:2smitten:

Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Batiszrael

• Testvérünk
  • *
« Válasz #31 Dátum: 2012 Január 15, 10:57:07 »
Hát ez szenzációs volt! Szivesen lennék a karnagyuk!  :taps:

Nem elérhető Elisabeth

• Testvérünk
  • *
« Válasz #32 Dátum: 2012 Január 15, 11:27:14 »
Nekem is nagyon tetszett. A jeruzsálemi képek is gyönyörüek!

Jövöre Jeruzsálemben (koncertezünk) :089:

:161:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Batiszrael

• Testvérünk
  • *
« Válasz #33 Dátum: 2012 Január 15, 11:35:36 »
Nekem is nagyon tetszett. A jeruzsálemi képek is gyönyörüek!

Jövöre Jeruzsálemben (koncertezünk) :089:

:161:

ámen

Nem elérhető Elisabeth

• Testvérünk
  • *
« Válasz #34 Dátum: 2012 Január 15, 11:37:51 »
Vagy méginkább idén, ha az ÚR is úgy akarja. Türelmetlen vagyok kicsit...

:175: :261:
Zsolt 143,10

Nem elérhető Ani Kinor

• Testvérünk
  • *
« Válasz #35 Dátum: 2012 Január 15, 11:42:18 »
Keresztény dicsöítés Izraelben

http://www.youtube.com/watch?v=2vVHjHaWKbc#

:2smitten:

Nagyon szép, szívmelengeto  :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Nem elérhető torokildiko46

• Testvérünk
  • *
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
« Válasz #36 Dátum: 2012 Január 15, 11:44:10 »
 :ima02: nagyon szeretnék én is Izraelbe menni 5 éve ez nagy vágyam de egyszer sikerülni fog! talán az idén???? így legyen Ámen!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Ani Kinor

• Testvérünk
  • *
« Válasz #37 Dátum: 2012 Január 15, 11:45:25 »
Az én kedvencem  :igen:

" the concert of the ages "   -  mindenidok koncertje  :2smitten: :2smitten: :2smitten:

The LORD shall cause His glorius voice to be heard.    -    Az ÚR hallatja, fényességes, fenséges hangját  :2smitten:

http://www.youtube.com/watch?v=ZqOIoxuf1C0#

Nem elérhető Ani Kinor

• Testvérünk
  • *
« Válasz #38 Dátum: 2012 Január 15, 11:46:13 »
:ima02:nagyon szeretnék én is Izraelbe menni 5 éve ez nagy vágyam de egyszer sikerülni fog! talán az idén???? így legyen Ámen!

:2smitten:  AMEN   :2smitten:

Nem elérhető Batiszrael

• Testvérünk
  • *
« Válasz #39 Dátum: 2012 Január 15, 11:53:03 »
:ima02: nagyon szeretnék én is Izraelbe menni 5 éve ez nagy vágyam de egyszer sikerülni fog! talán az idén???? így legyen Ámen!

Ha egyedül jössz, tudlak fogadni, de csak a gyerekeim szobájában. Nincs külön szobám már vendégek részére. Hozzám mindig szoktak jönni magyarból...

• Testvérünk
  • *
« Válasz #40 Dátum: 2012 Január 15, 12:01:30 »
kedves Dafna!  Nagyon köszönöm, nagyon kedves vagy, ez csodálatos hogy felajánltad, nem egyedül mének hanem a férjemmel , de  tényleg elaludnék bárhol , kint is csak már egyszer ott lehetnénk!!! de hiszem hogy megadja az Úr a szívunk kéréséit, meg van írva hogy aki kér az kap, és a zörgetőnek ajtó nyittatik! azt  kívánóm  hogy töltse be az Úr minden testvéremnek minden szükségéit az Ő gazdagsága szerint Dicsőségesen az Úr Jézusban,! és biztos ez igy lesz mert mik Királyi papság megtartásra való nép vagyunk!

Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Batiszrael

• Testvérünk
  • *
« Válasz #41 Dátum: 2012 Január 15, 12:06:52 »
kedves Dafna!  Nagyon köszönöm, nagyon kedves vagy, ez csodálatos hogy felajánltad, nem egyedül mének hanem a férjemmel , de  tényleg elaludnék bárhol , kint is csak már egyszer ott lehetnénk!!! de hiszem hogy megadja az Úr a szívunk kéréséit, meg van írva hogy aki kér az kap, és a zörgetőnek ajtó nyittatik! azt  kívánóm  hogy töltse be az Úr minden testvéremnek minden szükségéit az Ő gazdagsága szerint Dicsőségesen az Úr Jézusban,! és biztos ez igy lesz mert mik Királyi papság megtartásra való nép vagyunk!

Lenne még ötletem hogy hova mehetnétek, de az nem az én hatásköröm. Ha szükség lesz segitségre szólj, mert van egy ismerősöm, aki esetleg szivesen befogadna benneteket és van hely nála két személy részére is. Számára fontos hogy hivők legyenek akiket befogad.

Nem elérhető Batiszrael

• Testvérünk
  • *
« Válasz #42 Dátum: 2012 Január 15, 12:12:59 »

Szalonunk egyébként van, de az szerintem nem olyan "intim", mint egy külön szoba...
Még senkit sem altattam a szalonban. Régen egy házaspár is volt nálunk hosszú ideig, de akkor még volt külön szobám ilyen lehetőségekkel.
Bár azt szokták mondani:
"Sok jó ember kis helyen is elfér."

• Testvérünk
  • *
« Válasz #43 Dátum: 2012 Január 15, 12:13:51 »
 :017:
 Hogyan köszönhetném meg a kedvességedet! nagyon hálás vagyok érted! csodálatos az Úr! bocs annyira meghatódtam hogy még megkönnyeztem  örömömben!
 Legyél nagyon áldott Dafna!!! :thanks:

Nem elérhető ditte

• Segítő
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #44 Dátum: 2012 Január 15, 21:11:33 »
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63