Szerző Téma: Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása  (Megtekintve 31513 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #60 Dátum: 2013 Augusztus 21, 17:08:40 »
Találkozás 2 - Elveszett paradicsom (The Encounter 2: Paradise Lost)   



Hét évvel a pusztító szökőár után hat idegen menedéket talál egy thaiföldi hotelben a hurrikán elől. Mindegyikük szíve megtört, vagy megkeményedett különböző okok miatt és némán kiált megoldás után. Amíg tombol a vihar, a legutoljára érkezett titokzatos idegen egyre mélyebben a szívükre próbál hatni. Azt mondja, Jézus Krisztus és ismeri a jelenlévők életének minden részletét. Elhozta a remény üzenetét, egy utolsó hívást számukra, amely megmenti Őket szívük sötét oldalától.

Ha szeretnéd megnézni a filmet, kattints az alábbi linkre!

http://vimeo.com/72334760

http://havannacsoport.hu/index.php/kereszteny-uezenetu-filmek/taalkozas-2-elveszett-paradicsom
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #61 Dátum: 2014 Február 12, 07:50:10 »
A szél útja



A történet egy férfiról szól, aki 10 évet töltött börtönben. Szabadulás után az első lépése, az, hogy munkát vállal. Bizonyítani szeretne magának és környezetének. Mint lenni szokott vannak jó és rosszakarók. Belép életébe a szerelem is, csak az okoz problémát, hogy ő nem hívő. Megpróbáltatások sorozata éri. De nem árulom el, hogy mi történik, számomra nagyon meglepő volt a vége.
Ajánlom megnézésre.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #62 Dátum: 2014 Május 08, 15:07:42 »
Nyitottunk egy új topikot  Keresztény filmek elnevezéssel.  Eléréséhez kattints a topik nevére.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #63 Dátum: 2014 Augusztus 11, 14:43:54 »
The Creativ Eye




Ézsaiás 53:5
És ő megsebesíttetett bűneinkért, megrontatott a mi vétkeinkért, békességünknek büntetése rajta van, és az ő sebeivel gyógyulánk meg.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #64 Dátum: 2014 Augusztus 11, 14:44:32 »
Egy szempillantás alatt
(KMA rövidfilmje)

Ez a rövidfilm az extrémek bemutatása.
A teljes sötétség átcsap hihetetlen fényjátékba.
A csend átmegy ordító káoszba.
A keresztény fiúk jámborsága látszólagos agresszióba.
A lány rémülete totális átadásba.
isten kiválasztottai elragadtatnak a földről.
A világ békéje összeomlik, mint a kártyavár, pár másodperc alatt.
A Szent Szellem eltávozik, a démonok világa kiteljesedik.

"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #65 Dátum: 2014 Szeptember 06, 08:07:53 »
Ismét megnyitottam havannanet weblapomat, melyet töröltem mert hibásan működött. sikerrel vissza tudtam állítani az oldalak nagy részét.

http://havannanet.freewb.hu

A Biblia sorozat 13 filmje, egyéb biblia alapján készült filmek, filmsorozatok választéka várja a látogatót.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #66 Dátum: 2014 Szeptember 09, 11:49:35 »
A szelid szerelem sorozat 8 filmrészben mutatja be az Amerikában új életet kezdő, bevándorló telepesek életét. A filmekben találkozunk különböző emberi sorsokkal, amelyekben Isten keresése is nagy fontossággal bir. Általa jutnak hithez és reményhez. A 8 film megtekinthető itt, ezen az oldalon.

http://havannanet.freewb.hu/szelid-szerelem-sor

"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Keresztény és keresztény üzenetű filmek ajánlása
« Válasz #67 Dátum: 2015 Június 16, 10:30:40 »
Nem tudom, hogy mit hoz a holnap, azt sem tudom, hogy vissza tudok-e jönni ebbe a topikba, ezért rendbe tettem ezen a filmes oldalon az általam ajánlott filmek linkjeit.
Váljanak a megtekintett oldalak épülésetekre!
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12