Szerző Téma: Szabadon terjeszthető  (Megtekintve 168834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #495 Dátum: 2009 Március 18, 08:27:20 »
Salome, köszönöm, már tovább is küldtem másoknak táplálékul. Isten áldjon meg érte!  :044:

Nem elérhető h.isro

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 887
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #496 Dátum: 2009 Március 18, 08:42:25 »
Akikhez nem jut el a meghívó, azoknak mondom, hogy mindenkit, akinek van gyermeke vagy gyermeknek érzi magát:

A színpad felállítva,
Mi készen állunk,
Ne hagyd ki a
Húsvéti Bábjátékunk!

Szeretettel megvívunk téged, és családodat a Húsvéti előadásunkra. 2009. március 22-én 10 órától.
Helyszín: Nyíregyháza, Vasvári Pál u. 1. (SZŰV székház)
With God All Things Are Possible= Istennel minden lehetséges!
Ki vagyok szolgáltatva Istennek. Teljesen fegyvertelen és védtelen vagyok, ezért kell, hogy a Szentlélek befedezzen.

Nem elérhető Gyöngyike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1372
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #497 Dátum: 2009 Március 19, 07:50:34 »
Drága Mária!

Szeretettel. Áldott, szép napot! :2smitten:

Salome

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #498 Dátum: 2009 Március 19, 13:27:51 »
itt  egyik klubomban tették  fel  én is  továbbítom....

Egy sürgős üzenet
EGY VILÁGOT MEGRÁZÓ CSAPÁS KÖZELEG :03:

by David Wilkerson | March 7, 2009


March 7, 2009

A Szent Szellem indított, hogy küldöm ki ezt a sürgős üzenetet a levelezőlistára, barátaimnak és elöljáróknak, akikkel a világ minden táján találkoztam.EGY VILÁGOT MEGRÁZÓ CSAPÁS KÖZELEG. ANNYIRA IJESZTŐ LESZ, HOGY MINDANNYIUNKAT MEGRÁZ MAJD, MÉG AZ ISTENHEZ LEGKÖZELEBB ÁLLÓKAT IS.

Már tíz éve hirdetem azt a figyelmeztetést, hogy ezer tűz jön majd le New York városára. Az egész várost beborítja majd, még New Jersey és Connecticut egyes részeit is. Amerika nagyobb városaiban zavargások és lángoló tüzek lesznek, olyanok, mint a Los Angeles-i Watts-ban voltak évekkel ezelőtt.

A világ sok nagyvárosában lesznek zavargások és tűz. Fosztogatások is lesznek, a Times Square-en is, New York városában. Amit most tapasztalhatunk, az nem recesszió, még csak nem is gazdasági válság. Isten haragja alatt vagyunk.EGY VILÁGOT MEGRÁZÓ CSAPÁS KÖZELEG. ANNYIRA IJESZTŐ LESZ, HOGY MINDANNYIUNKAT MEGRÁZ MAJD, MÉG AZ ISTENHEZ LEGKÖZELEBB ÁLLÓKAT IS.
Azt írja a 11. zsoltár:
"Ha az alapfalakat is lerombolják, mit tehet az igaz ember?" (3.igevers)
Isten megítéli Amerika felháborító bűneit és a nemzeteket. Lerombolja a világi alapokat.

Jeremiás próféta így próbálta jobb belátásra bírni a romlott Izraelt:
"Most azért mondd meg Juda férfiainak és Jeruzsálem lakóinak, hogy ezt mondja az ÚR: Én most veszedelmet készítek, és tervet szövök ellenetek! Térjetek meg azért mindnyájan gonosz útjaitokról, jobbítsátok meg útjaitokat és tetteiteket! De ők ezt mondták: Nem érdemes! Mi már csak a magunk gondolatai után megyünk, és megátalkodott, gonosz szívünk szerint élünk!" (Jeremiás 18.11-12)
A Zsoltárok 11.6-ban Dávid így figyelmeztet: "Hullasson a bűnösökre kénköves, tüzes parazsat, perzselő szél legyen osztályrészük!"
Hogy miért? Dávid így válaszol
"Bizony, igaz az ÚR..."
Ez egy igazságos ítélet, mint ahogyan Szodoma ítélete is az volt, Noé idején.

Mit tehet az igaz ember? Mi van Isten népével?

Először is egy praktikus útmutatás, amit én kaptam: Hacsak lehetséges tároljatok 30 napra elegendő nem romlandó ételkészletet, tisztálkodószereket és más elengedhetetlen dolgokat. A legnagyobb városokban a szupermarketek kínálatát a katasztrófa hallatára egy óra alatt kiürítik az emberek.
Ami a hitben járást illeti, két választásunk van. Ez is a 11. zsoltárban található: "Menekülj a hegyre, mint a madár?! " vagy ahogy Dávid írja: "Az ÚR ott van szent templomában, az ÚR, akinek trónja a mennyben van, lát a szemével, pillantása megvizsgálja az embereket." (4. vers) "Az Úrhoz menekülök." (1.vers)

Azt mondom lelkemnek: Nem kell elfutnom...nem kell elbújnom. Ez Isten igazságos munkája. Tudom, az Úr a trónján ül, szemei szerető kedvességgel vigyázzák minden léptemet. Bízom benne, hogy Ő megmenti övéit vízen, tűzön, csapásokon és mindenféle próbán keresztül.

Megjegyzés: Nem tudom mikor fognak ezek a dolgok megvalósulni, de tudom, hogy már nincsenek messze. Ezzel az üzenettel teljesítettem amit az Úr kért tőlem. Te úgy fontold meg, ahogyan jónak látod.

Isten áldjon és tartson meg,

Krisztusban,
David Wilkerson
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Moncsi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1454
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #499 Dátum: 2009 Március 19, 13:56:33 »

 Szió Iréne!Köszönöm a próféciát,éppen tegnap halottam róla.
Az Úr szegénnyé tesz és gazdagít,megaláz s fel is magasztal. 1Sám2/7

ircsi

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #500 Dátum: 2009 Március 19, 14:30:49 »
Prófétai látás népünkről
David Wilkerson prófétai látást is kapott országunkra vonatkozóan. Napokig ott állt Isten előtt, és kérte, jelentse ki magát. És ez az ember, aki olyan próféciákat kapott évtizedekkel ezelőtt, amelyek azóta szinte kivétel nélkül mind beteljesedtek, azt mondta ország-világ előtt, hogy ő nem próféta, hisz ilyet senki nem mondhat, főleg magáról, de volt már olyan, hogy Isten tudta profétikus üzenetek átadásában használni. És hiszi, most is tudja. És bár nem akar senkit sem megbántani, de Isten azt mutatta meg neki, hogy Magyarország felett az apátia, a megfáradás felhője van. Ez megfáradást, a hit válságát jelenti. A bővölködés, a jó élet sok keresztényt elaltatott. Az emberek több órát töltenek a tévé előtt, mint az amerikaiak, pedig eddig ők vezették a statisztikát. Kevés az ima, a sírás, a megtört szív. Megfáradt a hit.

Naponta megújítani a hitet, ez is David titkainak egyike.

Nem építhetünk nagyobb házat, mint amelyet elbír az alap. És a hit az alap. És ha ez meginog? Erősítsük meg!

Amerikában kitiltották Jézust az iskolákból. Nem lehet róla beszélni, és azóta szinte elszabadult a pokol. Gyilkosságok, tragédiák sora következett be. És Isten ezt mind látja. Amikor eljön az ideje, akkor Ő meg fogja védeni a nevét. Néha úgy tűnik, az Ördög van nyerő helyzetben, de Isten fel fog kelni neve érdekében! Isten az eseményeket uralma alatt tartja. Majd eljön az én napom – azt mondja az Úr!

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #501 Dátum: 2009 Március 19, 16:08:47 »
-  lehet  igazad  van  Gáborom................ :02:  -talán  nem  kellett volna  kitennem a próféciát...  sorry
 
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #502 Dátum: 2009 Március 19, 16:13:23 »
Nem értem, miért nem kellett volna kitenni ezt a próféciát? Vagy ezt nem nekem írtad?

Mellesleg David Wilkerson eddigi próféciái eléggé jól beteljesedtek, nem hagynám figyelmen kívül, ha ezt mondta...
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #503 Dátum: 2009 Március 19, 16:17:36 »
-de  igen  Neked  :169: csak  furcsállottam, hogy erről a  bejegyzésről viccek  kerültek  ide ...
bocsáss meg :2smitten:

-de most  hova tűntek? :03:


egyébként itt a forrás .......  http://www.worldchallenge.org/hu/node/6308
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Jules

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1609
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #504 Dátum: 2009 Március 19, 16:19:53 »
-de  igen  Neked  :169: csak  furcsállottam, hogy erről a  bejegyzésről viccek  kerültek  ide ...
bocsáss meg :2smitten:

-de most  hova tűntek? :03:

Ahova valók  :hehe:
Átraktam őket a vicces topicba.  :167:
"Jól látszik a szívünk állapota abból, ahogy egy olyan valakivel bánunk, aki viszonzásul semmit nem tud tenni értünk."

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #505 Dátum: 2009 Március 19, 16:20:47 »
A viccek nem e miatt kerültek ide, csak ez a cím volt a legpraktikusabb, mert ez "szabadon terjeszthető"  :169:
Gondoltam, hogy egy kis jókedvvel szolgálok...
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #506 Dátum: 2009 Március 19, 16:22:59 »
Ahova valók  :hehe:
Átraktam őket a vicces topicba.  :167:

Nem gáz Jules. Csupán azért nem oda raktam, mert a múltkor Antee mondta, hogy oda keresztény vicceket rakjunk.  :integet:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Jules

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1609
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #507 Dátum: 2009 Március 19, 16:25:10 »
Akkor majd jól le leszek tolva.  :08: :001:
"Jól látszik a szívünk állapota abból, ahogy egy olyan valakivel bánunk, aki viszonzásul semmit nem tud tenni értünk."

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #508 Dátum: 2009 Március 19, 16:38:47 »
Azt gondolom ezt nagyon komolyan kell venni. Eddig a legjobb próféta ő. Érdemes vezetést kérni az Úrtól erre. Nagyon köszönöm, hogy betetted. Isten áldjon meg érte!!! Át teszem az elérhetőséget a prófécia topicba is.

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #509 Dátum: 2009 Március 19, 16:53:57 »
   :063: :044:  ok Gáborom   értelek  :119: :169:  -lehet  én  nem  raktam  jó helyre :pirul:

szeretlek  benneteket   :2smitten:         köszi    modik  :169:
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.