Szerző Téma: Szabadon terjeszthető  (Megtekintve 168342 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kövecske

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #30 Dátum: 2007 December 30, 17:04:15 »
Igen... engem is... és megértettem, hogy nincs olyan nyomorúság..., olyan  gyógyíthatatlan betegség..., ami el tudná venni az olyan ember örömét, akinek élete értelme Jézus ..., akinek  Megváltója az élete középpontja... aki mindent átadott Neki...

Dicsőség Istennek!  :05:

Nem elérhető Katus73

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 233
    • Életem Krisztusban
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #31 Dátum: 2007 December 30, 22:14:59 »
Megdöbbentett Nick öröme, életkedve.
'Uram, Jézusom! Hadd álmodhassak Veled én is nagyokat. Ámen.'
"Gyönyörködjél az Úrban, és megadja szíved kéréseit." Zsoltárok 37,4

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #32 Dátum: 2007 December 31, 00:31:06 »
Nicket jó lenne valahogy letölteni és kiírni DVD -re, majd ingyen tovább terjeszteni másoknak. Minél többen ismerjék meg az Úr munkáját e fiú életében. Valaki letudta tölteni?

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #33 Dátum: 2007 December 31, 00:36:12 »
Hát, nem vagyok benne biztos, hogy ott le lehet tölteni. De majd rákeresek az Interneten és ha megtalálom, akkor elküldöm neked a letöltés forrását.  :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Adnama

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 122
  • Egy testvér az Úrban
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #34 Dátum: 2007 December 31, 12:34:53 »
Sziasztok!
Tegnap arra szántam az estém, hogy róla olvassak itt fenn, amit tudok mondani, hogy van egy saját honlapja: www.lifewithoutlimbs.org Itt mindent megtaláltok... És számtalan DVD-t adott ki... Tudom lehet bajos ide rendelni, de ha vki él a fórumról Amerikában akkor már nem annyira gáz... Én tegnap óta azon töröm a fejem, illetve bizakodom, hogy nem véletlen az ismerőseim és az én lelkesedésem, hogy hátha egyszer eljön Magyarországra  :06: Itt is áldott új évet kívánok mindenkinek Krisztusban!!! Amanda
"A woman's heart should be so lost in God that a man has to seek Him to find her..."



Nem elérhető Katus73

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 233
    • Életem Krisztusban
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #37 Dátum: 2008 Január 01, 14:59:58 »
Én próbáltam letölteni, de csak az első 11 Mega-t lehetett, azután magától leállt. Párszor eljátszottam ezt.
Pedig nagyon kellene ide is, és a fegyházba is a Bibliakörösöknek, meg azoknak, akik, még nem Jézusé.
Tud valaki nekem ebben segíteni?
És persze nem lenne rossz, ha sok olyan videot  lehetne DVD-re írni, mint azok a bizonyságtételek, amiket megnézhettünk azon a honlapon.
Tényleg, itthon, Magyarországon, miért nincs ilyen? Már egy éve keresem az utat ehhez, de még nem sikerült megtalálni. De várok az ÚRra.
Tud valaki ezzel kapcsolatban többet?
"Gyönyörködjél az Úrban, és megadja szíved kéréseit." Zsoltárok 37,4

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #38 Dátum: 2008 Január 01, 18:14:01 »
Szia Katus!  :05: Esetleg beírnád ide a linket, amivel le lehet tölteni? Én is megpróbálnám...

Sajnos én még nem tudtam letölteni, pedig már keresgéltem.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Adnama

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 122
  • Egy testvér az Úrban
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #39 Dátum: 2008 Január 01, 18:55:52 »
Sziasztok tesókák!

Hát tényleg jó lenne, ha le lelehtne tölteni, de gondolom, mivel az ő egyik fő támogatása ha megveszed a DVD-jét, gondolom nincs is fenn sehol... Vagy figyelnek erre... Bár tudom, hogy sok mindenhez manapság mégis hozzá lehet jutni ennek ellenére... Terjeszteni ezt egyenlőre csak úgy lehet, ha internetről levetíted... Bocsika, ha eseteg belekontárkodtam  :08:
"A woman's heart should be so lost in God that a man has to seek Him to find her..."

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #40 Dátum: 2008 Január 01, 19:05:19 »
Tehát akkor szerzői jog védi...
Akkor nem marad más, mint legálisan megvásárolni.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #41 Dátum: 2008 Január 02, 15:37:56 »
http://www.hirado.hu/nyomtatas.php?id=72945

Juszt László a TV ügyvédje c. műsor 35.40 percéhez tekerjétek. Megdöbbentő dolgot láthattok. Alul van a videoanyag

http://www.diaktv.hu/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=852

http://www.szlmbt.hu/verlag/show.php?lang=54&oid=1851&mid=

http://www.inaplo.hu/na/naput_2004/2004_02/049.htm

Gyurcsó Lajos
    Ösztöndíjas 1993. szeptember 1. óta
   
    Gyurcsó Lajos 1961. szeptember 21-én Újszentmargiton mozgássérülten született. Karjai és lábai össze voltak nőve, és azokat születése után műtétileg kellett szétválasztani. Nem tud ülni, és a hasán kell feküdnie, mert a csípőjét sem tudja mozgatni. Gyurcsó Lajos az általános iskola 8 osztályát végezte el. A művész 1975-ben kezdett szájjal festeni, és festő tanulmányokba kezdett. Már kiállításokon is részt vehetett. Hobbija: kézimunka (kötés), kerámiamunka, festés és rajzolás.

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #42 Dátum: 2008 Január 02, 18:05:49 »
Download -this link nél lelehet tölteni Nekem sikerült

maria

  • Vendég
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #43 Dátum: 2008 Január 10, 15:15:50 »

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re:Szabadon terjeszthető
« Válasz #44 Dátum: 2008 Január 10, 15:44:04 »
Ha jól láttam ide szabad linket is hozni, ha mégsem, akkor, majd kimoderáltok. :)

Lehet, hogy ismeritek:
http://video.google.com/videoplay?docid=-110994457873269335&pr=goog-sl
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)