Szerző Téma: Óvodapedagógia  (Megtekintve 6245 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Andika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 277
Re:Óvodapedagógia
« Válasz #15 Dátum: 2012 December 19, 17:45:31 »
Kedves Batiszrael!
Ha kicsit vigasztal az a tudat hogy az én kis lányom is rossz evő volt,akkor el mesélem hogy velünk is ugyan ez volt,fogak,betegség,2 éves koráig nem volt hajlandó az anya tejen kívül mást enni,néha napi fél szelet parizer,ez volt az enni valója,teljesen kész voltam,vettem étvágy hozó tablettát ,az sem segített,és egyszer csak el nőtte ezt a korszakot ,ma már 8 éves,és lassan már többet eszik mint kéne :) szerintem jó ötlet hogy egye azt amit szeret,akár ha édesség az is,aztán mindig kicsit bele tenni mást is,ha csak egy falatot akkor is!Remélem helyre jön a kis Joel!Az Ur Áldjon! :2smitten:
"Akik az Istent szeretik,minden a javukra van"
Róm 8:28

http://www.youtube.com/watch?v=JuNNHW_YOcY

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Óvodapedagógia
« Válasz #16 Dátum: 2012 December 19, 20:29:53 »
Úgy látom egy véleményen vagytok Elizabeth-vel. Jó, akkor tömni fogom azzal, amit szeret. Csak nehogy mostmeg átessünk a ló másik oldalára...  :158:

Talán azt is érdemes lehetőségként szem előtt tartani, hogy talán nem olyan testalkat amely tud hízni. Én 4,3 kg-al születtem de a testalkatom olyan, hogy bármit és bármennyit ehetek, nem tudok hízni.

Kicsit irígylésre méltó vagy...  :hehe: Ha ránézek az ennivalóra, már akkor is hízok...  :118:

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Óvodapedagógia
« Válasz #17 Dátum: 2012 December 19, 21:33:40 »
:hehe: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Óvodapedagógia
« Válasz #18 Dátum: 2012 December 20, 06:17:39 »
Úgy látom egy véleményen vagytok Elizabeth-vel. Jó, akkor tömni fogom azzal, amit szeret. Csak nehogy mostmeg átessünk a ló másik oldalára...  :158:

Talán azt is érdemes lehetőségként szem előtt tartani, hogy talán nem olyan testalkat amely tud hízni. Én 4,3 kg-al születtem de a testalkatom olyan, hogy bármit és bármennyit ehetek, nem tudok hízni.

De jó neked!

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2313

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4324
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Óvodapedagógia
« Válasz #20 Dátum: 2023 Július 18, 10:42:55 »
Ez nagyon jó kezdeményezés, rendkívül fontos a gyermekeink, unokáink védelmében!
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.