Szerző Téma: Szeretett  (Megtekintve 12334 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #30 Dátum: 2012 Június 03, 22:44:36 »
Nagyon köszönöm az Úrnak , mert nélküle én semmit sem tudok és csak az Ő kegyelme tart meg!! áldom az Úrat mindenért!!!


 :ima02:
 és nektek is kedves  testvéreim hogy meghallgattatok :016: :017: :161: :love:!!!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Szeretett
« Válasz #31 Dátum: 2012 Június 04, 08:13:16 »
Köszönöm, drága Ildikó!

Ha ezeket az Ígéket tényleg a szivünkbe zárjuk, értjük meg, hogy mennyire szeret minket az ÚR! Ö pedig a Seregek Ura, a Mindenható, az Örökkévaló, minden felett hatalma van! Nem kell féljünk! Bizzunk Benne, mert ez a Szeretet hüséges!

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Szeretett
« Válasz #32 Dátum: 2012 Június 04, 08:29:51 »
Igen! :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #33 Dátum: 2012 Június 13, 11:33:54 »
 :016:
Higgy a Szeretetben!


1 János levél 4,16: És mi megismertük és elhittük az Istennek irántunk való szeretetét.

Egy nap, ahogy a parkban sétálgattam imádkozva, ezt kérdeztem az Úrtól: Uram, mi az akaratod, mit mondjak a te népednek? Pillanatnyi késlekedés nélkül a következő szavakat hallottam, szinte visszhangoztak a szellememben és az elmémben:

„Mondd meg nekik, hogy nagyon szeretem őket!”

Ezek a szavak annyira tele voltak szeretettel és odaadással, hogy nehéz ezt kifejezni. Ezután napokig csak az 1 Ján 4,16-ra tudtam gondolni: „És mi megismertük és elhittük az Istennek irántunk való szeretetét.„

Mindannyian olvastunk már Isten szeretetéről, és hallottunk is róla. De úgy gondolom, nem sokan hiszünk benne igazán. Mert ha hinnénk, ez teljesen megváltoztatna mindent bennünk, és körülöttünk.

Ez az a szeretet, ami Jézust arra indította, hogy letegye az életét értünk, és saját maga tapasztalja meg mindazokat a betegségeket, fájdalmakat, gyengeségeket, amelyeken mi megyünk keresztül. Ez az a szeretet, ami azt mondja nekünk még akkor is, mikor annyira értéktelennek érezzük magunkat: „gyere hozzám, és minden szükséged legyen betöltve! Ne légy félénk – itt vagyok. Gyere bátran a kegyelem trónszékéhez, hogy irgalmat találj, kegyelmet nyerj a szükség idején.”

Gondolkozz el ezen. Isten szeret téged. Annyira szeret, hogy mindenét odaadta, amilye csak van! Odaadta neked minden betegségedre a gyógyulást, a teljes egészséget, a teljes, mindenre elégséges bölcsességet, a tökéletes, mindenre elégséges gazdagságot, és minden erőt, amire valaha is szükséged lehet.

„De mi van az én szörnyű múltammal?” Erre az Ő irgalma a válasz, mely gondoskodik a te múltadról, elfedez minden bűnt, hibát, amit valaha is elkövettél, és minden kudarcot, amit elszenvedtél. Amire most szükséged van, hogy hidd el, és fogadd el az Ő szeretetét.

Micsoda szégyen, hogy annyi ember szenved a betegségektől, gyengeségektől és mindenfajta más átoktól, csak azért, mert nem képes hinni abban, hogy Isten szereti őket! Ne engedd, hogy veled is ez történjen. Tanulj meg hinni ebben a szeretetben.

Higgy abban a szeretetben, amivel Isten szeret téged. Ezt Isten már kinyilvánította Jézus vérében.

Hidd el ezt a szeretetet. Ezt Isten már tudomásodra hozta Jézus nevében.

Hidd el ezt a szeretetet. Ezt már Isten világossá tette az Igéjében.

Elmélkedj ezen az Igén újra és újra. Mondd magadnak folyton, egész nap: „ hiszem, hogy Jézus szeret engem.” És amikor végre leérkezik a szívedbe ez az igazság, nem leszel már többé ugyanaz.

Zsolt 139,1-18
Zsolt 139:1 Az éneklőmesternek, Dávid zsoltára.; Uram, megvizsgáltál engem, és ismersz.
Zsolt 139:2 Te ismered ülésemet és felkelésemet, messziről érted gondolatomat.
Zsolt 139:3 Járásomra és fekvésemre ügyelsz, minden útamat jól tudod.
Zsolt 139:4 Mikor még nyelvemen sincs a szó, immár egészen érted azt Uram!
Zsolt 139:5 Elől és hátul körülzártál engem, és fölöttem tartod kezedet.
Zsolt 139:6 Csodálatos előttem [e] tudás, magasságos, nem érthetem azt.
Zsolt 139:7 Hová menjek a te lelked elől és a te orcád elől hova fussak?
Zsolt 139:8 Ha a mennybe hágok fel, ott vagy; ha a Seolba vetek ágyat, ott is jelen vagy.
Zsolt 139:9 Ha a hajnal szárnyaira kelnék, és a tenger túlsó szélére szállanék:
Zsolt 139:10 Ott is a te kezed vezérelne engem, és a te jobbkezed fogna engem.
Zsolt 139:11 Ha azt mondom: A sötétség bizonyosan elborít engem és a világosság körülöttem éjszaka lesz,
Zsolt 139:12 A sötétség sem borít el előled, és fénylik az éjszaka, mint a nappal; a sötétség olyan, mint a világosság.
Zsolt 139:13 Bizony te alkottad veséimet, te takargattál engem anyám méhében.
Zsolt 139:14 Magasztallak, hogy csodálatosan megkülönböztettél. Csodálatosak a te cselekedeteid! és jól tudja ezt az én lelkem.
Zsolt 139:15 Nem volt elrejtve előtted az én csontom, mikor titokban formáltattam és idomíttattam, [mintegy] a föld mélyében.
Zsolt 139:16 Látták szemeid az én alaktalan testemet, és könyvedben ezek mind be voltak írva: a napok is, amelyeken formáltatni fognak; holott egy sem volt még meg közülök.
Zsolt 139:17 És nékem milyen kedvesek a te gondolataid, oh Isten! Mily nagy azoknak summája!
Zsolt 139:18 Számlálgatom őket: többek a fövénynél; felserkenek s mégis veled vagyok.

Fordította: Orbán Tibor
Kenneth Copeland Ministry által engedélyezett ford.
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #34 Dátum: 2012 Augusztus 07, 17:00:57 »
 :igen:
1 János:4:16

És mi megismertük és elhittük az Istennek irántunk való szeretetét. Az Isten szeretet; és aki a szeretetben marad, az Istenben marad, és az Isten is ő benne

1 János:4:7-12
Szeretteim, szeressük egymást: mert a szeretet az Istentől van; és mindaz, aki szeret, az Istentől született, és ismeri az Istent.
8
Aki nem szeret, nem ismerte meg az Istent; mert az Isten szeretet.
9
Az által lett nyilvánvalóvá az Isten szeretete bennünk, hogy az ő egyszülött Fiát elküldte az Isten e világra, hogy éljünk általa.
10
Nem abban van a szeretet, hogy mi szerettük az Istent, hanem hogy ő szeretett minket, és elküldte az ő Fiát engesztelő áldozatul a mi bűneinkért.
11
Szeretteim, ha így szeretett minket az Isten, nekünk is szeretnünk kell egymást.
12
Az Istent soha senki nem látta: Ha szeretjük egymást, az Isten bennünk marad, és az ő szeretete teljessé lett bennünk: :igen:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #35 Dátum: 2012 Augusztus 08, 20:25:20 »
:igen:
1 János:4:16

És mi megismertük és elhittük az Istennek irántunk való szeretetét. Az Isten szeretet; és aki a szeretetben marad, az Istenben marad, és az Isten is ő benne

1 János:4:7-12
Szeretteim, szeressük egymást: mert a szeretet az Istentől van; és mindaz, aki szeret, az Istentől született, és ismeri az Istent.
8
Aki nem szeret, nem ismerte meg az Istent; mert az Isten szeretet.
9
Az által lett nyilvánvalóvá az Isten szeretete bennünk, hogy az ő egyszülött Fiát elküldte az Isten e világra, hogy éljünk általa.
10
Nem abban van a szeretet, hogy mi szerettük az Istent, hanem hogy ő szeretett minket, és elküldte az ő Fiát engesztelő áldozatul a mi bűneinkért.
11
Szeretteim, ha így szeretett minket az Isten, nekünk is szeretnünk kell egymást.
12
Az Istent soha senki nem látta: Ha szeretjük egymást, az Isten bennünk marad, és az ő szeretete teljessé lett bennünk: :igen:




Máté Evangéliuma:5:9
   Boldogok a békességre igyekezők: mert ők az Isten fiainak mondatnak.

Róma levél:14:19   
Azért tehát törekedjünk azokra, amik a békességre és az egymás épülésére valók.

 Filippi levél:2:3
   Semmit nem cselekedvén versengésből, sem hiábavaló dicsőségből, hanem alázatosan egymást különbeknek tartván ti magatoknál.
akkor mit is jelent a szeretet :104:??,

 nos erre szeretném ha hozzá szólnátok áldott testvéreim!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Szeretett
« Válasz #36 Dátum: 2012 Augusztus 08, 22:27:06 »
Aki befogadja parancsolataimat, és megtartja azokat, az szeret engem, aki pedig szeret engem, azt szeretni fogja az én Atyám; én is szeretni fogom őt, és kijelentem neki magamat."
Jn 14,21    

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #37 Dátum: 2012 Augusztus 09, 07:25:33 »
 :igen:
 Ámen kedves Erzsike!
János:13:34-35:
4
Új parancsolatot adok néktek, hogy egymást szeressétek; amint én szerettelek titeket, úgy szeressétek ti is egymást.
35
Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok :019: :026:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Szeretett
« Válasz #38 Dátum: 2012 Augusztus 09, 09:23:36 »
 :fel: :rozsa2:

Lássátok meg, milyen nagy szeretetet tanúsított irántunk az Atya: Isten gyermekeinek neveznek minket, és azok is vagyunk. Azért nem ismer minket a világ, mert nem ismerte meg őt.
1Jn. 3:1.    

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető julika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 847
Re:Szeretett
« Válasz #39 Dátum: 2012 Augusztus 11, 06:48:56 »
,,,Lássátok meg, milyen nagy szeretetet tanúsított irántunk az Atya: Isten gyermekeinek neveznek minket, és azok is vagyunk. Azért nem ismer minket a világ, mert nem ismerte meg őt.,,,

Ámen!
 :2smitten:
Életnek kútfeje az igaznak szája; az istenteleneknek szája pedig erőszaktételt fedez el.

Nem elérhető julika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 847
Re:Szeretett
« Válasz #40 Dátum: 2012 Augusztus 11, 07:22:21 »
,,,Lássátok meg, milyen nagy szeretetet tanúsított irántunk az Atya: Isten gyermekeinek neveznek minket, és azok is vagyunk. Azért nem ismer minket a világ, mert nem ismerte meg őt.,,,

Ámen!


A keresztény embernek is van egy jellemvonása,amiről megismeri a világ  :2smitten:
ez a SZERETET! :2smitten:

Néhány hónapja egy igen kedves testvértől egy érdekes üzenetet kaptam,ami az 1 Korintus 13 verseit foglalta magában.
Bár akkor nem igazán értettem,hogy mért írja úgy ahogy írta,de idő elteltével ráébredtem,hogy mennyire kell ezt magamévá tennem.S mikor eltudtam mondani azon szavakkal,hogy:,,Magam nevét ,,teszem előre,hogy nekem kell alázatosnak lennem,,hosszú tűrőnek ,ne keressem a magam hasznát,ne irigykedjek,ne kérkedjek,ne fuvalkodjak fel.Ne cselekedjek éktelenül,ne gerjedjek haragra,ne rójam fel a gonoszt...attól kezdve elkezdtem gyakorolni is,és azóta igyekeztem is megtartani!S érzem az ÚR szabadítását életemen!
Bár akkor kicsit megalázónak éreztem ezen sorokat,mikor testvéremtől olvastam,de rájöttem valamit nem jól tehetek,ha ezt nem érzik belőlem.
De köszönöm Istennek,hogy testvérem által figyelmeztetett! :2smitten:
Legyünk olyan edényei az Úrnak,hogy formálhatóak lehessünk.
Ne olyanok akik magukat már tökéleteseknek tartják,mert sajnos az ember esendő,és hajlamos ezen dolgokba bele esni..
De csodás,hogy Isten megmentő karja mindig felénk van kinyújtva és amikor nem vesszük észre,hogy nem jó úton járunk.akkor ha küld testvéreket felénk az intésével,akkor tudjuk elfogadni tőle,mert a lelkünket akarja megmenteni.

Áldott az ÚR,hogy nekem is szólt testvéremen keresztül!
Mert az ÚR maga a szeretet! :2smitten:

LEGYEN A MI SZELÍD LELKISÉGÜNK ISMERT AZ EMBEREK ELŐTT  :2smitten:
S legyünk engedelmesek,és hagyjuk formáltatni magunkat az Úrral  :2smitten:
Életnek kútfeje az igaznak szája; az istenteleneknek szája pedig erőszaktételt fedez el.

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #41 Dátum: 2012 Augusztus 11, 09:03:12 »
,,,Lássátok meg, milyen nagy szeretetet tanúsított irántunk az Atya: Isten gyermekeinek neveznek minket, és azok is vagyunk. Azért nem ismer minket a világ, mert nem ismerte meg őt.,,,

Ámen!


A keresztény embernek is van egy jellemvonása,amiről megismeri a világ  :2smitten:
ez a SZERETET! :2smitten:

Néhány hónapja egy igen kedves testvértől egy érdekes üzenetet kaptam,ami az 1 Korintus 13 verseit foglalta magában.
Bár akkor nem igazán értettem,hogy mért írja úgy ahogy írta,de idő elteltével ráébredtem,hogy mennyire kell ezt magamévá tennem.S mikor eltudtam mondani azon szavakkal,hogy:,,Magam nevét ,,teszem előre,hogy nekem kell alázatosnak lennem,,hosszú tűrőnek ,ne keressem a magam hasznát,ne irigykedjek,ne kérkedjek,ne fuvalkodjak fel.Ne cselekedjek éktelenül,ne gerjedjek haragra,ne rójam fel a gonoszt...attól kezdve elkezdtem gyakorolni is,és azóta igyekeztem is megtartani!S érzem az ÚR szabadítását életemen!
Bár akkor kicsit megalázónak éreztem ezen sorokat,mikor testvéremtől olvastam,de rájöttem valamit nem jól tehetek,ha ezt nem érzik belőlem.
De köszönöm Istennek,hogy testvérem által figyelmeztetett! :2smitten:
Legyünk olyan edényei az Úrnak,hogy formálhatóak lehessünk.
Ne olyanok akik magukat már tökéleteseknek tartják,mert sajnos az ember esendő,és hajlamos ezen dolgokba bele esni..
De csodás,hogy Isten megmentő karja mindig felénk van kinyújtva és amikor nem vesszük észre,hogy nem jó úton járunk.akkor ha küld testvéreket felénk az intésével,akkor tudjuk elfogadni tőle,mert a lelkünket akarja megmenteni.

Áldott az ÚR,hogy nekem is szólt testvéremen keresztül!
Mert az ÚR maga a szeretet! :2smitten:

LEGYEN A MI SZELÍD LELKISÉGÜNK ISMERT AZ EMBEREK ELŐTT  :2smitten:
S legyünk engedelmesek,és hagyjuk formáltatni magunkat az Úrral  :2smitten:



 Ámen !!!
KEDVES JULIKA!!!

 EFÉZUS:5:19:21:
Beszélgetvén egymás között zsoltárokban és dícséretekben és lelki énekekben, énekelvén és dícséretet mondván szívetekben az Úrnak.
20
Hálákat adván mindenkor mindenekért a mi Urunk Jézus Krisztusnak nevében az Istennek és Atyának.
21
Engedelmesek legyetek egymásnak Isten félelmében.

KOLOSSÉ:3:16:
16
A Krisztusnak beszéde lakozzék ti bennetek gazdagon, minden bölcsességben; tanítván és intvén egymást zsoltárokkal, dícséretekkel, lelki énekekkel, hálával zengedezvén a ti szívetekben az Úrnak.

Kollossé:3:13:Elszenvedvén egymást és megbocsátván kölcsönösen egymásnak, ha valakinek valaki ellen panasza volna; miképpen a Krisztus is megbocsátott néktek, akképpen ti is;


 van mikor az Úr egy másik testvért küld hogy egy ige által intsen meg minket vagy  más eset   , én igy jártam : volt pár nehéz napom , teljesen padlón voltam , sirtam meg nagyon szomorú voltam , de Isten az Ő NAGY IRGALMASSÁGÁBAN KÜLDÖTT NEKEM  3 TESTVÉRNŐT AKI AZ IGE ÁLTAL MEGVIGASZTALTAK:
 TEHÁT  MINDENNEK IDEJE VAN !


Én nagyon hálás vagyok az Úrnak érted Julika !! Legyél nagyon áldott! és kövesd Isten Igéjét!!!


 :rozsa: :026:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető julika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 847
Re:Szeretett
« Válasz #42 Dátum: 2012 Augusztus 12, 13:42:07 »
,,,,,Kollossé:3:13:Elszenvedvén egymást és megbocsátván kölcsönösen egymásnak, ha valakinek valaki ellen panasza volna; miképpen a Krisztus is megbocsátott néktek, akképpen ti is;


 van mikor az Úr egy másik testvért küld hogy egy ige által intsen meg minket vagy  más eset   , én igy jártam : volt pár nehéz napom , teljesen padlón voltam , sirtam meg nagyon szomorú voltam , de Isten az Ő NAGY IRGALMASSÁGÁBAN KÜLDÖTT NEKEM  3 TESTVÉRNŐT AKI AZ IGE ÁLTAL MEGVIGASZTALTAK:
 TEHÁT  MINDENNEK IDEJE VAN !


Én nagyon hálás vagyok az Úrnak érted Julika !! Legyél nagyon áldott! és kövesd Isten Igéjét!!,,,,
___________________________________________________________________________________

Ámen! :2smitten:

Köszönöm Drága Ildikó!Légy nagyon áldott te is!! :2smitten:
S igyekszem az ÚR beszédét,intéseit magamévá tenni,hogy ne mondja nékem az ÚR,hogy távozz hűtlen szolga..
Hanem mondhassa,,Jöjj én áldottam,,,
Kérem Istent,hogy legyen segítségemre ebben,hogy az Igazság ösvényén meg maradhassak,és ha testvéreimen keresztül szól,akkor azt örömmel fogadhassam!Mert tudom a lelkem akarja meg menteni az ÚR!

Dicsőség ISTENÜNKÉ! :2smitten:
Életnek kútfeje az igaznak szája; az istenteleneknek szája pedig erőszaktételt fedez el.

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #43 Dátum: 2012 Augusztus 13, 01:18:01 »
 Korinthusbeliekhez :13. fejezet
:igen:
1
Ha embereknek vagy angyaloknak nyelvén szólok is, szeretet pedig nincsen én bennem, olyanná lettem, mint a zengő érc vagy pengő cimbalom.
2
És ha jövendőt tudok is mondani, és minden titkot és minden tudományt ismerek is; és ha egész hitem van is, úgyannyira, hogy hegyeket mozdíthatok ki helyökről, szeretet pedig nincsen én bennem, semmi vagyok.
3
És ha vagyonomat mind felétetem is, és ha testemet tűzre adom is, szeretet pedig nincsen én bennem, semmi hasznom abból.
4
A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irígykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.
5
Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rójja fel a gonoszt,
6
Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;
7
Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr.
8
A szeretet soha el nem fogy: de legyenek bár jövendőmondások, eltöröltetnek; vagy akár nyelvek, megszünnek; vagy akár ismeret, eltöröltetik.
9
Mert rész szerint van bennünk az ismeret, rész szerint a prófétálás:
10
De mikor eljő a teljesség, a rész szerint való eltöröltetik.
11
Mikor gyermek valék, úgy szóltam, mint gyermek, úgy gondolkodtam, mint gyermek, úgy értettem, mint gyermek: minekutána pedig férfiúvá lettem, elhagytam a gyermekhez illő dolgokat.
12
Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most rész szerint van bennem az ismeret, akkor pedig úgy ismerek majd, amint én is megismertettem.
13
Most azért megmarad a hit, remény, szeretet, e három; ezek között pedig legnagyobb a szeretet. :016: :161:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető torokildiko46

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Szeretett
« Válasz #44 Dátum: 2012 Október 17, 11:59:01 »
 :2smitten: :2smitten:
 :2smitten:
Mózes V. könyve:6:15   (Mert az Úr, a te Istened féltőn szerető Isten te közötted), hogy az Úrnak, a te Istenednek haragja fel ne gerjedjen reád, és el ne törüljön téged a föld színéről.
Mózes V. könyve:7:7   Nem azért szeretett titeket az Úr, sem nem azért választott titeket, hogy minden népnél többen volnátok; mert ti minden népnél kevesebben vagytok


  :2smitten: :2smitten: :2smitten:


júdás levél:1:21   Tartsátok meg magatokat Istennek szeretetében, várván a mi Urunk Jézus Krisztusnak irgalmasságát az örök életre.

Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25