Szerző Téma: Az adomány mitől adomány?  (Megtekintve 2394 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető DöNdIkEeE

• Admin(n)é :)
  • Testvérünk
  • *
  • Mrs :D
Re:Az adomány mitől adomány?
« Válasz #15 Dátum: 2012 December 20, 21:42:22 »
Egy jó zongorista technika kell hozzá....

"Ne tudja a jobb kezed, mit csinál a bal...

:afro: :2smitten:

juhu ez mennyire igaz  :2smitten: :2smitten:
A Kereszt Tény, ezért vagyok Keresztény! :)

Nem elérhető Elisabeth

• Testvérünk
  • *
« Válasz #16 Dátum: 2013 Április 02, 15:35:14 »
Úgy gondolom, hogy az adományozás témakörében nem feltétlen csak a pénzröl van szó. Adományozás lehet az odaszánt idö is. Mert ma igen sokszor halljuk, ha tenni kellene valamit, hogy "nincs idöm!".

:2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető torokildiko46

• Testvérünk
  • *
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
« Válasz #17 Dátum: 2013 Április 02, 15:59:14 »
igen ez valóban igy van ! nem csak pénzt lehet adományozni , más egyebeket is , és az odaszánt idő az nagyon fontos: ép néztem egy filmet egy pásztorról szólt akihez ment egy kislány , csak egy kis időt kért tőle  hogy meghallgassa de a pásztor nak fontosabb dolga volt és azt válaszolta hogy nincs időm: a kislány elment lopott egy összeget, a pásztor fia meglátta utána ment , és  meghallgatta a lányt , de a pásztor felhívta a fiát hogy nincs ott egy fontos interjúra , rá parancsolt hogy azonnal jöjjenek vissza, a  fiát sem akarta meghallgatni mert nincs időm,  és utánok indult  a kocsival nagyon dühösen, közbe  esős idő volt és a látási viszonyok, nem  voltak valami jók , és a pásztor , bele rohant a fia kocsijába, a fia azonnal meghalt , és csak későre jött rá hogy meg kelett volna hallgatni a kislányt aki terhes volt és csak tanácsot akart kérni töle, de akkor döbbent rá  csak amikor már késő volt : elvesztette a fiát, ezért az odaszánt idő is nagyon fontos! :026:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #18 Dátum: 2013 Április 06, 08:02:01 »
ILdikó, ennek a filmnek a címét vagy elérhetőségét meg tudnád adni?

Mert a mi gyülekezetünkben is lehetne erről a filmről és témáról beszélgetni. Ugyanis annyi mndenre nincs időnk, mert azt mondjuk, hogy az Úrral vagyunk elfoglalva. Érte vagy miatta cselekszünk, felkészülünk, Bibliát olvasunk és még ki tudja milyen kifogásokat találunk.  Pedig az egymással való személyes kapcsolatok ápolása nagyon fontos, főleg családtagjaink esetében. Nem aszabad leráznunk őket.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12