Szerző Téma: Harmatcseppek  (Megtekintve 11932 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Harmatcseppek
« Válasz #45 Dátum: 2013 Április 13, 10:27:57 »
Jézus így szólt a gondviselésről: “… Nézzétek a liliomokat, mint növekednek! Nem szőnek, nem is fonnak. Mégis azt mondom nektek, még Salamon sem volt minden dicsőségében úgy felöltözve, mint egy ezek közül. Ha pedig a füvet, mely ma a mezőn zöldell, de holnap a kemencébe kerül, Isten így öltözteti, mennyivel inkább titeket, kicsinyhitűek. Ne kérdezzétek tehát, mit egyetek, vagy mit igyatok. Ne nyugtalankodjatok! … Tudja a ti Atyátok, hogy ezekre szükségtek van. Keressétek (először) inkább az ő országát (és annak igazságát) és ezeket (mind) megkapjátok.”


Lukács Evangéliuma:12:27   Tekintsétek meg a liliomokat, mimódon növekednek: nem fáradoznak és nem fonnak: de mondom néktek: Salamon minden ő dicsőségében sem öltözött úgy, mint ezek közül egy.
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Harmatcseppek
« Válasz #46 Dátum: 2013 Április 13, 13:25:25 »
 :fel: :thanks: :026: :rozsa2:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Harmatcseppek
« Válasz #47 Dátum: 2013 Április 13, 17:53:08 »
“Boldog ember az, a ki nem jár gonoszok tanácsán, bűnösök útján meg nem áll, és csúfolódók székében nem ül. Hanem az Úr törvényében van gyönyörűsége, és az ő törvényéről gondolkodik éjjel és nappal. És olyan lesz, mint a folyóvizek mellé ültetett fa, a mely idejekorán megadja gyümölcsét, és levele nem hervad el; és minden munkájában jó szerencsés lészen.”
Zsoltárok 1: 1-3
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Harmatcseppek
« Válasz #48 Dátum: 2013 Április 13, 18:07:27 »
ÁMEN!

 :afro: :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Harmatcseppek
« Válasz #49 Dátum: 2013 Április 28, 17:24:36 »
Ha kisértés kopogtat az ajtódon, kérd meg Jézust, hogy menjen Ö az ajtóhoz. Ez a legbiztosabb út, hogy megszabadulj a kísértéstöl.

Ha figyelnek az emberek, szól Isten, ha engedelmeskednek az emberek, ott munkálkodik az ÚR.

Ha Jézus hív téged, ne tekints vissza, hogy megnézd, rajtad kivül hányan követik még.


 Corrie ten Boom
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Harmatcseppek
« Válasz #50 Dátum: 2013 Július 11, 06:49:56 »
 Zsoltárok könyve » 142. fejezet

1
    Dávid tanítása; imádság a barlangban létekor.


5
    Tekints jobbra és lásd meg, hogy senki sincsen, aki ismerne; nincsen számomra menedék; senki sem tudakozódik felőlem.
6
    Hívlak téged, oh Uram; s ezt mondom: Te vagy oltalmam és örökségem az élőknek földén;



8
    Vezesd ki lelkemet a börtönből, hogy magasztaljam a te nevedet! Az igazak vegyenek engem körül, mikor jól teszel majd velem.
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Harmatcseppek
« Válasz #51 Dátum: 2013 Július 11, 07:36:25 »
Ámen.

"Te vagy az oltalmam, megóvsz a bajtól, körülveszel a szabadulás örömével. (Szela.)"

Zsolt 32:7.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Harmatcseppek
« Válasz #52 Dátum: 2013 Július 11, 09:24:35 »
Zsoltárok könyve:86:15   
De te Uram, könyörülő és irgalmas Isten vagy, késedelmes a haragra, nagy kegyelmű és igazságú!
 :ima02:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re:Harmatcseppek
« Válasz #53 Dátum: 2013 Július 11, 21:34:14 »
Ámen.
Ámen.

"Te vagy az oltalmam, megóvsz a bajtól, körülveszel a szabadulás örömével. (Szela.)"

Zsolt 32:7.


Ámen.
Zsoltárok könyve:86:15   
De te Uram, könyörülő és irgalmas Isten vagy, késedelmes a haragra, nagy kegyelmű és igazságú!
 :ima02:
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Harmatcseppek
« Válasz #54 Dátum: 2013 Július 12, 14:14:58 »
Ha kisértés kopogtat az ajtódon, kérd meg Jézust, hogy menjen Ö az ajtóhoz. Ez a legbiztosabb út, hogy megszabadulj a kísértéstöl.

Ha figyelnek az emberek, szól Isten, ha engedelmeskednek az emberek, ott munkálkodik az ÚR.

Ha Jézus hív téged, ne tekints vissza, hogy megnézd, rajtad kivül hányan követik még.


 Corrie ten Boom

Aldott gondolatok! Koszonom. :2smitten:
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Harmatcseppek
« Válasz #55 Dátum: 2013 Augusztus 02, 20:30:49 »
"Semmilyen szél sem kedvező annak, aki nem tudja, milyen kikötőbe tart."
 (Seneca)
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Harmatcseppek
« Válasz #56 Dátum: 2020 Február 24, 15:28:03 »
Isten a mi vétkeinket a tenger mélyére veti (Mik 7,19)  és odatesz egy táblát: "Halászni tilos!"
Corrie ten Boom

Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Elisabeth

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Harmatcseppek
« Válasz #57 Dátum: 2020 December 04, 10:15:52 »
Isten hatalmának ismerete alázatra kényszerít.
Isten szeretetének ismerte hálára kényszerít.
Isten igazságának ismerete térdre kényszerít.
Isten irgalmának ismerete  irgalomra kényszerít.
Isten hűségének ismerete teljes átadásra kényszerít.
Ez az igazi szabadság Jézusban, mely soha el nem vétetik.
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10