Szerző Téma: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.  (Megtekintve 47810 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

reménylánya

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #15 Dátum: 2008 November 30, 01:41:50 »
Nocsak, egyszer kidobott a rendszer,  :01: és visszaléptem, most látom, szóval erről ennyit... köszi, megvan... :hehe:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #16 Dátum: 2008 November 30, 09:38:54 »
 :afro: :D
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Adnama

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 122
  • Egy testvér az Úrban
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #17 Dátum: 2008 November 30, 19:15:38 »
Szia Antee!

En arra vagyok kivancsi, hogy jott a Tarskereso otlete... En kicsit szkeptikus vagyok a dologgal kapcs, bar ha vki egy forumtali utan kezd el vonzodni vegulis majdnem ugyanaz (mas forumokon lattam ilyet mar) Szoval csak kivancsi vagyok, hogy jott az otlet... Legyen egy jo pelda es bizonysag, hogy Isten szerint is tud mukodni a dolog, azt kivanom :)  :afro:
"A woman's heart should be so lost in God that a man has to seek Him to find her..."

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #18 Dátum: 2008 November 30, 19:31:16 »
Jó kérdés! Egyszerű ötlet volt vagy Isten sugallata?
Nem tudom biztosra. Valójában én nagyon csúnyán megégettem magam az internetes ismerkedéssel kapcsolatban.

Nagyon fogok felügyelni és kemény szigorral az oda nem valókkal.

Lehet imádságban hordozni, erre nagy szükség van!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Meli77

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 246
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #19 Dátum: 2008 November 30, 20:28:53 »
Szia Antee!

En arra vagyok kivancsi, hogy jott a Tarskereso otlete... En kicsit szkeptikus vagyok a dologgal kapcs, bar ha vki egy forumtali utan kezd el vonzodni vegulis majdnem ugyanaz (mas forumokon lattam ilyet mar) Szoval csak kivancsi vagyok, hogy jott az otlet... Legyen egy jo pelda es bizonysag, hogy Isten szerint is tud mukodni a dolog, azt kivanom :)  :afro:

Kedves Adnama! :01:
Ha nem lett volna mellette az a figyelmeztető 3. mező,akkor talán én is azt mondom, ötlet!De ott van!  ;)
Ha valaki figyelmen kívül hagyja, magára vethet csak!
Engem ugyan nem érint személyesen a téma,de nagyon szép dolognak tartom :2smitten:

Adják meg az esélyét hogy repüljön az a csokor :074:.......és MAJD nyikorogjanak azok a kedves  babakocsikerekek .......a z  Istentiszteletekre.
Bocsánat egy kicsit a végére szaladtam,szerintem jó kezdeményezés. :afro:

maria

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #20 Dátum: 2008 November 30, 20:42:26 »
Én is nagyon jó ötletnek tartom. Isten a vezetője ennek a kezdeményezésnek is és erre is vigyázni fog. Tudjuk a gonosz bárhol be tud surranni, ehhez nem kell társkereső. Viszont vannak keresztények, akik annyira nem mernek nyitni, hogy talán ez egy esély lesz a megismerkedére és utána esetleg a holtodiglanra. Én egy református fiúnak ajánlottam egy általam ismert keresztény társkereső oldalt. Sajnos oda bárki feliratkozhat, amit nem tartok jónak, de ez a fiú ott találta meg tavasszal a ma már menyaszonyát. Nagyon cuki kis pár. Szinte az első látásra tudták, hogy az Úr keze van benne. Már fontolgatják az esküvőt.

Nem elérhető ATTee

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 58
  • Dicsőülj meg életemben, hadd legyen ez a mindenem!
    • Golgota Hajdúnánás  [blog]
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #21 Dátum: 2009 Január 03, 13:12:02 »
Kedves Antee!

A fórum fejlécében található Antee2.swf flash megeszi a processzor 100%-át Firefox 3.0.5 böngésző alatt Celeron 2.6 procival Windows XP SP2-n. Miután telepítettem az Adblock Plus kiegészítőt és letiltottam az említett flash-et, a processzorterhelés minimálisra csökkent.

Kérlek, a flash helyett tegyél ki mozgó GIF képet inkább, mint amilyenek a smiley-ek is, úgy nem terheli feleslegesen a gépet.

Köszi előre is:
ATTee
Immánuel - Velünk az ISTEN.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #22 Dátum: 2009 Január 03, 16:54:19 »
Köszi az infót!

Kérlek nézd meg ezt a két oldalt is, ugyanis ugyanaz a banner szerepel:

http://alfa-omega.hu/tarskereso/

http://alfa-omega.hu/

Más nem jelezte még felém ezt a problémát. Nem lehet, hogy valami a te gépeddel nem stimmel?
Telepítsd újra a macromedia Flash megjelenítőt.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #23 Dátum: 2009 Január 03, 17:01:45 »
ATTee! Talán te tudsz válaszolni rá, de nem vírúsos a gépem és valami lelasítja időnként. Amikor kikapcsolom, valami DDE serverre hívatkozik. Nem tudod mi az? Van amikor a gép kikapcsolása előtt vagy 3x beteszi mire kikapcsol.

Nem elérhető ATTee

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 58
  • Dicsőülj meg életemben, hadd legyen ez a mindenem!
    • Golgota Hajdúnánás  [blog]
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #24 Dátum: 2009 Január 03, 23:33:42 »
szia Maria! (kezi geprol - PDA irok.)

ezt a problemat nem ismerem meg. azt kene tudni, miota csinalja, mit telepitettel, hogy ez a jelenseg fennall?

annyit tudok, hogy a DDE a szgep vagolapjaval van kapcsolatban. hatha a neten irnak hasonlo problemarol...
Immánuel - Velünk az ISTEN.

maria

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #25 Dátum: 2009 Január 03, 23:40:28 »
A laptoppal számítógépeztem amikor üdülni voltunk karácsony előtt és akkor arra is kiírta. Itt voltam fönt a fórumon, a mi oldalunkon és a kánon statisztikán, és akkor az is csinálta. Ez a DDE szerver zárja le a programokat. Már kerestük Zsolttal de nem találtuk a neten erről semmit

Nem elérhető krisz

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #26 Dátum: 2009 Január 24, 00:46:45 »
Szia Antee!

Nem tudok új témát nyitni, mert nekem nem jelenik meg a fórumoknál alul-felül ez a lehetőség. Mi a megoldás?

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #27 Dátum: 2009 Január 24, 00:54:01 »
Kedves Krisz! :D


Témát nem lehet nyitni, mivel sok téma van már. Biztosan fogsz találni megfelelő topic-ot annak, amit szeretnél írni.  :afro:
Vannak általános topicaink is, oda sokfajta témával kapcsolatban lehet írni. Ezek a "beszélgessünk szabadon" és a "mi újság?" topicok.

Szeretettel,
Antee

"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető krisz

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 32
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #28 Dátum: 2009 Január 24, 01:02:38 »
Értem. Köszi.  :05:

Nem elérhető szolgáló

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 278
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #29 Dátum: 2009 Február 21, 12:07:03 »
Szia Antee!

Nem tudom hogy kell mások idézeteit beszúrni, hogy ne kelljen ismételgetni?
Köszi a válaszod.
Kellemes 7véget :044:
Dicsérem az Urat, a míg élek; éneklek az én Istenemnek, a míg vagyok.