Szerző Téma: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.  (Megtekintve 47800 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ircsi

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #30 Dátum: 2009 Február 21, 14:18:16 »
Kedves Szólgáló segítek neked.
Nagyon egyszerű a hozzászólásnál  a jobb felső sarokban van olyan,hogy idézet,rákatt és máris berakja.
Szeretettel  Ircsi   :044:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #31 Dátum: 2009 Február 21, 17:14:18 »
Köszönöm Ircsi a segítségedet!  :D

Pontosítva, minden hozzászólásban van olyan gomb, hogy "idézet". Az éppen idézni kívánt hozzászólásban nyomd meg ezt a gombot.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

exbattery

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #32 Dátum: 2009 Február 21, 22:30:11 »
Szia Antee!

Nem tudom, hogy működnek ezek a robot vírusok, de az Alfa-omegán keresztül kaptam egy ilyen vírus generált emailt a privát címemre, ami itt van megadva. Gondoltam szólok. Üdv. Zsolti
Ezt írta:
"Örülök, hogy megismertem,
Gratulál a szezon I am Miss Grace a neve, azt tapasztaltam, hogy nagyon érdekes, hogy az ezen az oldalon (www.alfa-omega.hu), és add meg a böngészést nagy volt, és úgy éreztem, hogy tudom, hogy az érdekelt több, ez is kevés Információk én vagyok, 25 éves, a magassága 1.70cm vagyok, 56kg súlyú, nem érdekel a kora az az ember, aki szeret engem az igazi, az életkor csak egy szám milyen ügyben nekem az igazi szeretet és érzelem, én vagyok az egyetlen, és soha nem házas, nincs gyereke, úgy vélem, a szeretet és a szex, mert a szex szerelem nélkül nem teljes, azt akarom, hogy kapcsolatuk a férfi, aki gondos, szeretetteljes, szenvedélyes, és aki majd én úgy érzem magam, mint egy igazi nő, Majd küldünk pár Képek mihelyt olvasni, kérjük, engedje meg a választ az én privát e-mail cím, (gracemaboula@yahoo.com), hogy segíteni fog nekem mondani ha több van a saját és küldjön képeket és virágot neked. Kérjük, válaszát nekem az én privát e-mail cím: (gracemaboula@yahoo.com)"

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #33 Dátum: 2009 Február 21, 22:52:23 »
Szióka!  :D

Nem vagy véletlen felregisztrálva a társkeresőn? Mert a fórumon az e-mail címeket a robot nem gyűjtheti be.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

exbattery

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #34 Dátum: 2009 Február 22, 14:59:23 »
Igen, igen, oda is be vagyok reggelve.  :119:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #35 Dátum: 2009 Február 22, 20:31:58 »
Jól selytettem.  :088:

Megcsináltam a társkeresőt is, mostmár nem tud robot regisztrálni a társkeresőre. :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

exbattery

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #36 Dátum: 2009 Február 23, 16:09:29 »
zsír!  :119:

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #37 Dátum: 2009 Május 05, 14:57:42 »
Kedves Testvérek és Testvérnők!
A mai délelőttömből szeretnék megosztani egy rövid történetet veletek. Sokat 'agyaltam' rajta, hogy hova írjam le, de Antee jóvoltából ennek is van megfelelő helye! :-)
Ma délelőtt, egy kedves lelkipásztor testvérünkkel, barátommal beszélgettem.
Tudjátok ő tipikusan olyan fickó, akivel egyszer beszélgetsz, s szerelmes leszel Krisztusba!
Szóval kérdé ő tőlem:
-'Mond csak 'Daba' ( :-) ), kik közé visz mostanság a Lélek?!'
Mondom neki: 
- 'A Keresztyén Közösségbe!'
Mire ő:
-Hát az ő székhelyük hol van?!
- A Neten! -válaszolom.
Erre 'aszongya' nekem: Jajj Daba, egy virtuális gyülekezetre pazarolod az energiádat!
Hát ez egy 'csöppet' érzékenyen érintett!
Hát, kérdezem tőle:
-Gábor, szerinted Krisztus egyháza testi vagy szellemi?!
- Szellemi! -válaszolja habozás nélkül.   
- Az internetes közösség is az! -csapom rá válaszul.
-S most had mondjak, néked valamit.- folytattam.
-Mi naponta összegyűlünk Krisztus és az ige köré! A te gyülekezetedben mikor volt ilyen utoljára?! -A válasz őszinte volt és sokatmondó:
- Soha, sajnos!
Aztán mikor elváltunk és megölelt, a következőket mondta:
- ,Daba' ( :-)  ), vidd el ezt a két igét az 'internetes testvéreknek':
'Folyamodjatok az Úrhoz, az Ő hatalmához, keressétek orcáját szüntelen!'
'Ezt mondja az Úr Izráel házának: Engem keressetek, és éltek! Az Urat keressétek, akkor élni fogtok'
(1Krón16:11; Ám. 5:4, 6a)

S ezt már néked írom testvérem,Sándor: Hát ezért szeretem én a HÍVŐ Reformátusokat!  És néked testvérem, tothg: Érdemes mindennap újat tanulni!
Ámen 
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #38 Dátum: 2009 Május 06, 08:32:58 »
Dicsőség Istennek! :D
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

nagyika7

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #39 Dátum: 2009 Május 06, 08:59:53 »
ez teccett  :05:

maria

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #40 Dátum: 2009 Május 06, 09:02:37 »
Daba! Jó volt olvasni és köszi  :044:

Nem elérhető Sándor

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1214
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #41 Dátum: 2009 Május 06, 09:11:44 »
Kedves Daba testvérem,

Tudod nagy bajok vannak és minden megértett igét meg kell becsülni és azt megosztani. Ettől épül a jó és válik nevetségessé a rossz. Nem magamat szeretném megszerettetni - csak testvéri szintig - mint társ a keskeny úton a cél felé. Mindenkinek feladata van. Minden szóért számot fogunk adni - az is, aki ezt nem fogja fel.
Minden kérdésre van válasz a bibliában, jó - ha a töredéke felmerül az életünk során. Jó lesz majd odaát visszanézni, milyen csaták voltak valójában. A kulcskérdésekben kemény vagyok - ott nincs lehetőség kompromisszumra, mert nem kompromittálhatom az én Uramat. Van ideje a nevetésnek is - mint mindennek.
Mindenkinek hasznos és szép napot kívánok.
szeretettel Sándor
Bizony hittel jegyeztelek el téged magamnak, és megismered az Urat.

maria

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #42 Dátum: 2009 Május 06, 10:19:04 »
Szia Daba testvérkém! Valóban összejövünk itt és sok közösség elmondhatná ezt magáról, bizony nagy öröm lenne. Azt nem szabad elfelejteni, azért ez a közösség nem pótolja az élő közösséget. Ide nem igen tévednek be elveszettek. Sőt, ott másképpen nyilvánul meg Isten jelenléte. Másképpen nyilvánulnak meg az ajándékok is. Itt csupán tanulmányozzuk az Igét és megismerkedünk egymással, de ott azért egészen más. Ha választani kellene, -persze nem kell- inkább az élő közösséget választanám. Sokkal személyesebb és meghittebb. Itt rengeteget tanulunk egymás tudásából, de azért arra is nagy szükség van.

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #43 Dátum: 2009 Május 06, 11:05:52 »
Mária, Drága Nővérkém a Krisztusban!
Kétséget kizáróan igazad van, de amint azt már néked is megjegyeztem, többen vannak itt közöttünk, akiknek ez az egyetlen kapcsolata Krisztus testével. Egyértelmű, hogy az 'élő' közösség az 'igazi' és az igei.
Köszönettel:
Daba
 
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

ircsi

  • Vendég
Re: Fórum működésére vonatkozó vélemények és kérések.
« Válasz #44 Dátum: 2009 Május 06, 11:33:22 »
Szia Daba!

Én is köszönöm, jó volt olvasni.   :01: