Szerző Téma: Imádkozzunk együtt!  (Megtekintve 354422 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3825 Dátum: 2015 Január 09, 12:25:56 »
      Megszületett a tegnap este 23  körül  az unokám  Dávid , 3200 kg  val ,  Kérlek imádkozzatok a Kis Dávid unokámért, most beszéltem a kislányommal ő jól van de Dávid nagyon rossz állapotba van , a kezelő orvosa nem mondta lányomnak hogy gombás fertőzése van , és a 7 hónaptól kellett volna antibiotikum kezelést hogy kapjon , és a tegnap délután belázasodott a lányom , hányt és mire be értek a kórházba nem birt szülni elfolyt a magzat viz ami fertőzött volt abból ivott a kis unokám , igy miután ki emelték élet veszélybe került Dávid nem sírt zöld volt , nem is engedték hogy lássa futottak a gyerekkel igy antibiotikumos infúziót kap elég rossz állapotban van még most is de túl van az élet veszélyen
Tudom hogy az Úrnak terve van Dáviddal hisz első perctől neki lett ajánlva a gyerek!
az este 23 kor kor császárral szült a lányom Éva Rebeka a lányom jól van de hiszem terve van az Úrnak Dáviddal is !! áldott legyen a Mindenható aki életet adott! ámen!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Harang

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 246
    • Isten szeret
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3826 Dátum: 2015 Január 09, 17:27:38 »
Drága Ildikó és Családod  :2smitten: Veletek érzek és imádkozunk az Úr gyógyításáért.
Dávidka unokátok Isten ajándéka,áldás akit az Úr szeret Veletek együtt  :2smitten:

  :angel: A reménység töltsön be örömmel!
Legyetek türelmesek és kitartók, ha nehézségek vesznek körül!
Állandóan imádkozzatok! Róma 12:12 
 :angel2:
Isten, aki a reménység forrása, csordultig töltsön be titeket örömmel és békességgel
 — a benne való hitetek által —
s így a Szent Szellem erejében a reménységetek is túláradóan bőséges legyen!
Rómaiakhoz 15:13

"Jézus az út, az igazság és az élet." János 14:6.

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3827 Dátum: 2015 Január 09, 18:10:42 »
Köszönöm szépen az imatámogatást :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3828 Dátum: 2015 Május 29, 10:26:19 »
Drága áldott testvéreim szeretnék imatámogatást  kérni Karcsiért , hétfőn be kell feküdni a kórházba   műtétre az  ezelőtt 2 évvel  tályog műtét  eredményeként most  sipoly  járás alakult ki  igy  ismét műteni kell. nagyon köszönöm hogy imádkoztok érte! áldjon meg benneteket a Mindenható!! :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3829 Dátum: 2015 Május 29, 10:46:42 »
Ez nem jó hír... :(
Az Úr gyógyítsa meg Karcsit!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3830 Dátum: 2015 Június 01, 18:44:09 »
De ez jó hir!!!!!! haza  hoztam Karcsit meg lett a szondázás és a   Rectoscopia vizsgálat , hála a JÓ Istennek nincs  semmi kóros elváltozás , 15 én kell menni kontrollra  , itthon is  kezelhető  nem kell műteni!! ez csoda!!! Köszönjük az imákat!!! :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3831 Dátum: 2015 Június 01, 19:20:15 »
Dicsőség az Úrnak. :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető torokildiko46

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4531
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3832 Dátum: 2015 Augusztus 08, 07:43:16 »
 Kérlek szépen imádkozzatok anyósomért  , nagyon beteg  hétfőn ha  lesz  hely  beutalják de  orvosok szerint semmi jót nem  mondanak , igy  néz ki hogy  máj  rákja  van , és elég nagy  fájdalmai vannak  1 hónap alatt  10 kg  fogyott!!!
 és  kérlek imádkozzatok Karcsiért is  erősítse  meg az Úr  nagyon össze  roskadt  a hir hallatán, tudom nehéz és  én nagyon szeretem Zsuzsa mamát   de én ezen már átmentem édesanyámmal, Köszönöm!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3833 Dátum: 2015 Augusztus 08, 10:41:16 »
Az Úr könyörüljön rajta!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető sogorom

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3834 Dátum: 2015 December 08, 18:17:38 »
Atyám Istenem  enged meg Uram hogy a Jézusban eléd álhassak.
Kérem atyám bocsásd meg a büneimet és bocsásd meg uram azoknak a büneit is akik a világban  szerecsétlenség miat nemtudnak  megszólalni.
De eléd kell hogy áljanak.
Áld meg azokat a betegeget  akiet  nics már aki meg gyógyithatja csak te egyedül.
Kérlek viseld gondját szolgáidnak hiszen ők csak rád kivánnak számitani.
Én uram hálát adok neked az edigi gondokodásodért hiszen  te ismered jövőmet.
kérem hogy ell kérhessem ezeket a Kisztusra nézve.
Agy erőt uram hogy szólhasam akatodat , legyen nekem  jó indulatod szerint ámen.

Nem elérhető alex22

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 61
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3835 Dátum: 2015 December 10, 21:59:19 »
Sziasztok!
Megkérnélek beneteket , hogy imádkozzatok értem, mert pár éves világias élet után ezen a héten kedden eldöntöttem, hogy behívom az életembe Jézust és megpróbálom követni az "Úr könyve" szerint. Azóta is próbálom követni és elhatároztam, hogy most nem adom fel.
Előre is köszönöm.
Sanyi.

Nem elérhető Shomer ayin

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3211
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3836 Dátum: 2015 December 12, 14:05:45 »
Áldott Testvérem. Az Úr mondja: Jn 6,44   
Senki sem jöhet én hozzám, hanemha az Atya vonja azt, a ki elküldött engem; én pedig feltámasztom azt az utolsó napon.

Az Úr hívott-és te felé fordultál. Ha te is akarod, akkor meg is tart téged. Ő Mondja: Jn.10,27.    
Az én juhaim hallják az én szómat, és én ismerem őket, és követnek engem:
28.    
És én örök életet adok nékik; és soha örökké el nem vesznek, és senki ki nem ragadja őket az én kezemből.
29.    
Az én Atyám, a ki azokat adta nékem, nagyobb mindeneknél; és senki sem ragadhatja ki azokat az én Atyámnak kezéből.
30.    
Én és az Atya egy vagyunk.


Testvérem, elsőként is: Hálát adunk érted az Istennek, és Imádkozunk is természetesen.  :afro:
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető korni

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3837 Dátum: 2017 Április 19, 22:36:31 »
Kiáltok hozzád Istenem! A mélységből nagyon fáj férjem elvesztése Te vagy erősségem! Hálát adok a Te terveidért céljaidért! had lehessek eszközöd a gyász idejében is ami nagyon nehéz,de Te általad végig megyek a szenvedés útján,hogy erősebbé tegyél engem. Senkim sincsen rajtad kívül hatalmas Istenem! Hála és Dicsőség legyen a Nevednek! Amen
Azért ha valaki Krisztusban van,új teremtés az, a régiek elmúltak,íme újjá lett minden
 2Kor 5:17

Nem elérhető Shomer ayin

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3211
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3838 Dátum: 2017 Április 22, 10:10:57 »
2Kor 10,18   
Mert nem az a kipróbált, a ki magát ajánlja, hanem a kit az Úr ajánl.

Áldott testvérem: Kevés ember tud ennyire erős maradni hitben, az ilyen helyzetekben, mint te-Dicsőség az Istennek, hogy megtart téged. Nehéz ilyenkor bármi vígasztalót is mondani, hiszen abban a fájdalomban, amin átmész- meddő minden szó. Az Örökkévaló segítsen meg téged Testvérem. A Te megpróbáltságodat, és ebben a helyzetben a kitartásodat, az Úr ajánlja mindannyiunknak követendő példaként.
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4324
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Imádkozzunk együtt!
« Válasz #3839 Dátum: 2017 Április 26, 12:25:54 »
Korni kedves, fogadd őszinte együttérzésemet gyászodban!

"Áldott az Isten, a mi Urunk Jézus Krisztus Atyja, az irgalom Atyja és minden vigasztalás Istene, aki megvigasztal minket minden nyomorúságunkban, hogy mi is megvigasztalhassunk másokat minden nyomorúságban, azzal a vigasztalással, amellyel az Isten vigasztal minket."
II. Kor. 1:3-4.
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.