Szerző Téma: Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról  (Megtekintve 57711 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #120 Dátum: 2011 Március 14, 09:09:17 »
Mennyei aranyhajó
Pásztor 'Földrengés' Kelley bizonysága, aki egy agyvérzés után a Mennyben járt, és ott találkozott saját fiával, valamint Isten az Atya sok kijelentést megosztott vele, föleg az Egyház felé való figyelmeztetéseket.

http://www.youtube.com/watch?v=wanLbLmBhOE#  1.
http://www.youtube.com/watch?v=xDYDnnCLZus#  2.
http://www.youtube.com/watch?v=gfWj8TSbHlo# 3.
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #121 Dátum: 2011 Március 18, 15:24:15 »
Köszi Zsuzsa!

Valóban, az Egyháznak meg kell tisztulnia! Az idő elközelgett...
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Gyöngyike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1372
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #122 Dátum: 2011 Április 11, 16:04:12 »
Ámen! :2smitten:


Nem elérhető Gyöngyike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1372
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #123 Dátum: 2011 Április 11, 16:05:11 »
Pokol : Festmények a Pokolról

Egy koreai lány megdöbbentő festményei a Pokolról. Jézus elvitte oda, hogy megmutassa neki, és azt a megbizatást kapta, hogy fesse le azokat amiket látott.

http://www.youtube.com/watch?v=xX8cmOg9398#

Nem elérhető Gyöngyike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1372
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #124 Dátum: 2011 Április 28, 16:51:47 »

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #125 Dátum: 2011 Április 28, 19:03:47 »
Pokol : Festmények a Pokolról

Egy koreai lány megdöbbentő festményei a Pokolról. Jézus elvitte oda, hogy megmutassa neki, és azt a megbizatást kapta, hogy fesse le azokat amiket látott.

http://www.youtube.com/watch?v=xX8cmOg9398#

Kemény képekre számítottam, de ez rosszabb, mint gondoltam!  :060:
Istenfélelemre és az Igéhez való legszorosabb ragaszkodásra van szükségünk!
Engedelmesség az Úrnak.

Egyik ige szerint: "Ha az igaz is alig tartatik meg, hova lesz az istentelen és a bűnös?!"
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #126 Dátum: 2011 Április 28, 19:19:07 »
Pokol : Festmények a Pokolról

Egy koreai lány megdöbbentő festményei a Pokolról. Jézus elvitte oda, hogy megmutassa neki, és azt a megbizatást kapta, hogy fesse le azokat amiket látott.

http://www.youtube.com/watch?v=xX8cmOg9398#

Kemény képekre számítottam, de ez rosszabb, mint gondoltam!  :060:
Istenfélelemre és az Igéhez való legszorosabb ragaszkodásra van szükségünk!
Engedelmesség az Úrnak.

Egyik ige szerint: "Ha az igaz is alig tartatik meg, hova lesz az istentelen és a bűnös?!"

Igazad van Tünde.
Ez több mint brutális. :060:
Hát ... nem tudom honnan, jöttek ezek a képek de nem az Úrtól. :059:

Hát nekem ez a véleményem ... sosem értettem egyet az ilyen és hasoló látásokkal.

 :059:
Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető Gyöngyike

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1372
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #127 Dátum: 2011 Április 28, 19:24:33 »
Kedves Zoltán! 

A Pokol valóság! Olyan borzalmak helye, amire álmunkban sem gondolnánk... :04:

Nézd meg légyszíves a másik videót, sok hasznos információ van benne:

Angelica Zambrano: A Menny királysága és a Pokol

http://keresztenyfilmek.com/bizonysagok/384-angelica-zambrano-a-menny-kiralysaga-es-a-pokol-.html




Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #128 Dátum: 2011 Április 28, 19:33:19 »
Borzasztó képek. Az étvágyam is elment!

Hirtelen előálltak ezren, hogy ők már pedig jártak a pokolban. Holott ki hazudik, ki meg van tévesztve (a képek is ellene mondanak a Szent írásnak).
Isten legyen igaz és inkább minden ember hazug!

A pokol nem ilyen. A pokol reménytelenség, Isten nélküliség, magárahagyottság, gyötrő lelkiismeret.

Aki ismeri Istent, annak van fogalma a pokolról.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #129 Dátum: 2011 Április 28, 20:08:37 »
Kedves Zoltán! 

A Pokol valóság! Olyan borzalmak helye, amire álmunkban sem gondolnánk... :04:

Nézd meg légyszíves a másik videót, sok hasznos információ van benne:

Angelica Zambrano: A Menny királysága és a Pokol

http://keresztenyfilmek.com/bizonysagok/384-angelica-zambrano-a-menny-kiralysaga-es-a-pokol-.html

Kedves Gyöngyike.

Hiszek a pokol valóságában, és abban, hogy ott elkébzelhetetlen szenvedés és gyötrelem lesz.
De nem hiszek annak a pokol valóságában amit azok a képek ábrázolnak. (Testi módon mutatja be a szenvedést, démoni alakok kínoznak embereket, brutális módon) - ez nem Bibliai valóság.

Egyetértek Antee-val.

Idézet
A pokol nem ilyen. A pokol reménytelenség, Isten nélküliség, magárahagyottság, gyötrő lelkiismeret.

Pl. ez lesz az egyik legnagyobb szenvedés - én úgy nevezném - a "vesztesség szenvedése" -

Luk 13:28  Ott lesz sírás és fogak csikorgatása, mikor látjátok Ábrahámot, Izsákot és Jákóbot, és a prófétákat mind az Isten országában, magatokat pedig kirekesztve.

 :2smitten:

Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető Magda

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2531
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #130 Dátum: 2011 Április 28, 20:22:45 »
Sokkal több figyelmet kellene fordítanunk arra, hogy személyesen bennünket - jobban mondva engem - ismer e az Úr Jézus.

Aki félelemből, a pokoltól való rettegésből akarja követni ŐT, az hogy juthatna el arra, hogy szeretetből engedelmeskedjen.

Inkább tékozló fiú legyek, mint az ottmaradó testvér.

A tékozló fiú megismerte az apját, mert volt összehasonlítása, de aki erővel maradt ott valami jutalom reményében, soha sem nyerheti meg az igazi jutalmat.
Fil 2,11 És minden nyelv vallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atya Isten dicsőségére

:)

Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #131 Dátum: 2011 Április 28, 20:35:02 »
Egyet értek veled Magdi.

Semmi sem motiválhat engem, mint az hogy szeretem és gyönyörködöm az én Uramban és megváltómban.
Az ő iránta való szeretett kell hajtson, ez kell engem, és ez tud engem megszentelni.

Éppen ezért látom úgy, hogy az Úr azért beszél olyan keveset a mennyről, és a pokolról, mert nem ez kel motiváljon,  hanem az Ő iránta való szeretett.

Ez az Úr Jézus Krisztusnak a legfontosabb, hogy szeressük őt. Pétertől ezt az egy dolgot kérdezte: "Péter szeretsz?"

Pálnak Krisztus iránti szeretette volt a legfontosabb, ő érte hagyott el mindent, és azért akart elköltözni, hogy az Úrral legyen.
Ez a legfontosabb. Kit szeretek?

 :2smitten:
Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #132 Dátum: 2011 Április 28, 20:45:50 »
Nem azért írtam, hogy kemény, mert nem fogadom el.  :02:

A Biblia alapján hiszem, hogy a pokol valóságos hely, sokkal több, mint magány, vád és reménytelenség.
A pokol a valóságos kín helye.

Megnéztem a másik videót is, ami beszámoló.
Igaz, hogy mindent meg kell vizsgálni!
Ezt tettem. Istenfélelmet, tisztaságot, megtérést és szentséget hirdet. Ez pedig bibliai.

Igenis meg kell térni az elvallásosodott egyháznak!

Gyöngyike, köszönöm, hogy közzé tetted!
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Magda

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2531
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #133 Dátum: 2011 Április 28, 21:18:38 »
Nem azért írtam, hogy kemény, mert nem fogadom el.  :02:

A Biblia alapján hiszem, hogy a pokol valóságos hely, sokkal több, mint magány, vád és reménytelenség.
A pokol a valóságos kín helye.

Megnéztem a másik videót is, ami beszámoló.
Igaz, hogy mindent meg kell vizsgálni!
Ezt tettem. Istenfélelmet, tisztaságot, megtérést és szentséget hirdet. Ez pedig bibliai.

Igenis meg kell térni az elvallásosodott egyháznak!

Gyöngyike, köszönöm, hogy közzé tetted!

Szia Tünde, természetes, hogy elfogadjuk az írott írást, és abban a két ellentétes pólust, de a pokol nem embereknek készült, és főleg nem azért, hogy ott az őket elcsábítók kínozzák az embereket, - legalább is én ezt sehol sem látom leírva az írott Írásban.

Vagy valahol  van, és elkerülte a figyelmem  :060:

Az is igaz, hogy némelyeket rettentéssel kell kimenteni a tévelygésből.

Gondolom az a tévelygés, ha valaki nem fogadja el, hogy a megváltás az, hogy most - MÁR MOST meghalhatok a világnak, hogy itt Istennek éljek.

Aki itt nem él Istennek, az soha sem fog, mert ha a mi igazságunk nem több mint a farizeusok és írástudok igazsága, semmi kép nem megyünk be a MENNYEK ORSZÁGÁBA
Fil 2,11 És minden nyelv vallja, hogy Jézus Krisztus Úr az Atya Isten dicsőségére

:)

Nem elérhető Clio

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 255
    • rineweld
Re:Tanúbizonyságok a pokolról és a Mennyországról
« Válasz #134 Dátum: 2011 Április 29, 00:42:42 »
Köszönöm hogy közzétetted!

a biblia alapján én is csatlakozom az előttem szólókhoz. A pokol nem az embereknek készítetett. A pokolban a démonok és az ördög is  gyötrődni fog.

az hogy egy ilyen "beszámoló" lehet megmentő eszköz. Én nem zárom ki. miért ne lehetne! De meg vagyok győződve róla hogy csak nagyon kis elenyésző kisebbségnek lesz hasznára.
Én nem tudnék Istenhez félelemből ragaszkodni. ( sőtt meg merem kockáztatni hogy ha nem ismerném Jézust lehet hogy Istent sem szeretném)
Az ilyen képek pedig a görög mitológia a Hádész-át juttatja az eszembe. Ahol az alvilági szellemek uralkodnak a pokolban.

Semmilyen testi kín nem hasonlítható ahhoz a szenvedéshez ami a reménytelenség az állandó sóvárgás a belső gyötrődés. Aki azt gondolja hogy testi kínzás fájdalmasabb az az ember tévedésben van.

"Ne félj Sion ne csüggedj el.  Veled van az Úr  az Istened  Ő erős és megsegít. Boldogan örül neked megújít szeretetével ujjongva örül neked." zof.3 16-17