Szerző Téma: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai  (Megtekintve 21863 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kingooo

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 378
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #15 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:25:44 »
Kedves Evus !

  :2funny:

 Az en gyermekem is tudja, hogy a papirnak a kukaban van a helye, azt nem kerdezi meg, hogy kell-e az a papir meg   :hehe:.  Azt is tudja, hogy a WC papirral mit kell csinalni, igaz csak ruhan keresztul  :D.
 Anyosom masik hibaja, hogy allandoan beszel, es a gyermekem nagy dolgozas kozben nem szereti, ha hozza szolnak, de anyosom mindig mondja - mondta mig hasznaltuk a bilit -, "nyomjad", hiba mondtam neki, hogy legyen csendben, mert nem szereti a gyerek, de falra hanyt borso volt. :117:  Nem akarom anyosomat befeketiteni, de ha mar csaladi eletrol szol ez a topic, akkor nem tudja valaki, hogyan kell elhallgattatni egy sokat beszelo anyost  :2funny: ?

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #16 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:30:26 »
Van több ötletem, de már megtértem... :D
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

maria

  • Vendég
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #17 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:32:23 »
Kingooo!  :2funny: Majd lefordultam a székről röhögésemben. Talán neked nem is a lányoddal van a gondod, hanem az anyóssal.  :hehe:

Nem elérhető Évus

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 544
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #18 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:35:30 »
Drága Kingoo!

Az anyós a nagyobb nehézség asszem.  :02:  Az állandó sokat beszélés már a Jezabel általi irányítottság vagy a szellemi harc kategóriájába tartozik.
A bilizés hamarosan fog menni magától is, még így is, csodálatosan elrendezett mindent az Úr!   :2smitten:
Dicsőség az Úrnak!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #19 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:36:23 »
Piroska megy az erdőben.
Egy bokorból kiszól a hang:
-Piroska! Mit viszel a kosaradban?
-Hát, bort, süteményt...
-És még?
-Kalácsot...
-Papír nincs???  :hehe:

****

Mikor jó az anyós?
Mikor porhanyós!  :pirul: :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #20 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:37:02 »
Kingooo! A szobatisztaság előbb lesz meg mint az anyós megtanuljon hallgatni amikor kell.  :hehe:

Antee! Én is anyós vagyok! Te meg már alig várod, hogy legyen anyósod, vagy csak a lánya kell?  :hehe:

Nem elérhető Kingooo

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 378
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #21 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:38:59 »
Kedves Maria !

 Nagyon orulok, hogy bizonysagot tettel, hogy van humorerzekem   :020:.  Igazad van. A gyerekemmel nincs is bajom, csak annyi, hogy draga a pelus   :118:    :pirul:   :063:, es ideje mar felnonie a bilihez/WC-hez, de tudom, hogy ennek is eljon az ideje. Mivel az en gyerekem, mint emlitettem volt egy nagyon okos gyerek, es allitolag a nagy tudosok szerint 2 es fel eves koraig minden gyermek szotisztava valik, akkor van meg egy fel evem   :029: .
 A legjobb az egeszben az, hogy en elkezdek dolgozni s a munka nagy resze az anyosomra marad   :fel:.  Minek is foglalkozom en akkor ezzel a szobatisztasagi kerdessel   :hehe: ?
 Ti tenyleg fantasztikus testverek vagytok . Isten segitsegevel ramutattok a valaszra is .

 :026:

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető Kingooo

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 378
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #22 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:40:38 »
Antee !

Nezd meg a lanyat es vedd el az anyjat !    :2funny: 

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

maria

  • Vendég
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #23 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:42:13 »
Én úgy tanultam, hogy 3 éves korig, mire ovodaérett lesz. A mama meg az unokájának örüljön, hogy piszkíthat.  :hehe: Én örülnék neki, de az enyém már lassan 14 éves.  

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #24 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:42:35 »
Kingooo írta:
" Ti tenyleg fantasztikus testverek vagytok . Isten segitsegevel ramutattok a valaszra is ."

Hát ha a válaszra nem is mindíg, de legalább jókat nevethetsz... :afro:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Évus

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 544
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #25 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:43:39 »
.
 A legjobb az egeszben az, hogy en elkezdek dolgozni s a munka nagy resze az anyosomra marad   :fel:.  Minek is foglalkozom en akkor ezzel a szobatisztasagi kerdessel   :hehe: ?
 

 :026:

Ezzel a huszárvágással ami a munkába állást jelenti, lehet mindkét probléma megoldódik, anyósodnak is el fog akadni a szava időnként!  :2funny:
Dicsőség az Úrnak!

Nem elérhető Kingooo

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 378
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #26 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:45:30 »
Maria !

 Isten aldja meg az unokadat ! Orulhet, hogy ilyen fiatalos, temperamentumos nagymamaja van.

tothg  !
Igen . Ezert is aldjon meg benneteket az Ur  :igen:  !
 

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #27 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:47:43 »
Most mondjam azt, hogy főleg ezért, mert másért nem biztos, hogy meg tud... :2funny:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Kingooo

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 378
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #28 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:50:30 »
Evus !

 Lehet, hogy ez a megoldas ?   :010:

 Nem hiaba mondjak, hogy josagos az Ur !  Halleluja !   :063:

De te, oh Uram! paizsom vagy nékem, dicsőségem, az, a ki felmagasztalja az én fejemet.  Zsolt. 3/4

Nem elérhető Évus

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 544
Re: Családos tesók tapasztalatai, tanácsai
« Válasz #29 Dátum: 2008 Szeptember 09, 11:55:51 »
Nemcsak jóságos, de olyan megoldásai vannak amik senkinek nem jutnak eszébe, a humora pedig utolérhetetlen.  :2smitten:
Dicsőség az Úrnak!