Szerző Téma: Megtérésem története  (Megtekintve 29064 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4324
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Megtérésem története
« Válasz #150 Dátum: 2023 Augusztus 01, 19:11:48 »
Dicsőség az Úrnak!
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2311
Re:Megtérésem története
« Válasz #151 Dátum: 2023 Október 12, 17:09:04 »
Bodó Imre megtérésének története:

https://777blog.hu/2023/10/12/amikor-testepitokent-kialltam-hatezer-ember-ele-es-eljeneztek-azt-hittem-ez-az-elet-csucsa-egy-megteres-tortenete/

Részlet:

"... A kereszténység, az Istennel való járás olyan fantasztikus csodája az életnek, ami a valódi zamatát megadja. Amikor testépítőként kiálltam mondjuk hatezer ember elé egy versenyen, és akkor ott éljeneztek, azt hittem, hogy ez az élet csúcsa. De ez semmi ahhoz képest, amikor otthon vagytok a szobátokban, olvassátok a Bibliát, betesztek egy dicsőítő dalt, elkezdtek imádkozni, és az Isten valósággá válik.". (Bodó Imre)

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2311
Re:Megtérésem története
« Válasz #152 Dátum: 2023 Október 25, 12:48:25 »
Vass Pál bizonyságtétele:

"... Elmentünk a barátnőmmel – aki azóta már a feleségem – erre a Cursillo nevű csendes hétvégére. Rájöttem, hogy az, amit én addig hitnek gondoltam magamban, valójában semmi nem volt. Láttam hiteles keresztény embereket, akik beszéltek a hitükről, és arról, hogy ez minden percben az életük része. Megfoghatatlan és csodás volt egyszerre. Először nyomasztó volt szembesülni önmagammal és azzal, ahogy éltem addig, de aztán volt egy felemelő pontja, amikor Isten igéken, történeteken keresztül azt üzente, hogy így is kellesz nekem.
Korábban inkább félelemből imádkoztam, és mintha egy szoborhoz beszéltem volna. De aztán Isten elkezdett válaszolni. Azon a hétvégén életemben először éreztem azt a megfoghatatlan békességet. Kinyílt előttem az ajtó, és beléptem ebbe az új életbe.”

internetről (777blog)

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2311
Re:Megtérésem története
« Válasz #153 Dátum: 2023 December 06, 14:30:38 »

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2311
Re:Megtérésem története
« Válasz #154 Dátum: 2023 December 22, 18:24:42 »
Kubus Kíra bizonyságtétele:

https://777blog.hu/2023/12/20/isten-jelenleteben-eletemben-eloszor-biztonsagban-ereztem-magam-egy-fiatal-lany-megterestortenete/

Részlet:

"... Visszafordultam Istenhez, nagyon sötétnek éreztem akkor magam körül mindent, és a szívemben is csak eszméletlen sötétséget láttam. Felnéztem, és azt mondtam Istennek, hogy ha Te még mindig vissza tudsz fogadni engem, és akarsz, akkor én itt vagyok, bár én egyébként nem fogadnám vissza magamat.
És csak annyit éreztem, hogy jön egy szelíd, kedves hang, és azt mondja, hogy akarom...."

Nem elérhető Árvai Emil

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2311
Re:Megtérésem története
« Válasz #155 Dátum: 2023 December 27, 05:21:04 »