Szerző Téma: Bizonyságok, átélések.  (Megtekintve 128981 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető m.ági

• Testvérünk
  • *
  • gyermek
Re:Bizonyságok, átélések.
« Válasz #1815 Dátum: 2014 November 21, 16:21:19 »
Testvéreim.

Nyár végén indíttatást éreztem, hogy próbáljak bal kézzel ki dolgokat, pl.: írást, irodai eszközök használatát, stb. Nem tudtam, hogy miért, de megtettem. Szeptember közepén eltört a jobb kezem, 6 hétig volt gipszben. A munkahelyemről csak a baleset napján kellett hiányoznom, azután bal kézzel Isten dicsőségére mindent el tudtam végezni a  munkahelyemen.
Bár még nem panasz mentes  a jobb kezem, de egyre jobban, gyorsabban tudok dolgozni a munkahelyemen, ez nagyon nagy csoda a számomra.

Szeretettel gondolok rátok testvéreim.

M. Ági
Isten, hallgasd meg az én imádságomat, figyelmezz az én szájam beszédeire
zsolt 54.4

Nem elérhető alex22

• Testvérünk
  • *
« Válasz #1816 Dátum: 2015 December 11, 13:10:41 »
Testvéreim!

Megosztosztok veletek egy apróságot. 2014.decemberében (Ekkor még az Úr nélkül éltem) elkezdet fájni az egyik jobb alsó rágó fogam, amikor keményebb ételt rágtam rajta és ez a fogam már lyukas is volt.
2010- ben (Ekkor még próbálatam az Úrat követni) volt utoljára tömve, akkor azért mert levolt törve egy darab belőle és enyhén lyukas is volt. Ezen a héten kedden elmentem a fogorvoshoz, hogy betömje és a doktornő azt mondta nekem, hogy "elég mély a lyuk" kérdezte, hogy "szokott e hidegre melegre érzékeny lenni?" válaszom - nem és "szokott e fájni és mondtam neki,hogy amikor keményebb ételt rágok rajta akkor érzem, hogy fáj. Így nem folytatta a tömést és ajánlotta hogy ki kellene majd huzatni a fogam mert szerinte már nagyon romlott a fogam, de nem ajánlja a gyökérkezelést. Így azt mondta, hogy meg kéne majd röntgeneztetni a fogam, de csak akkor ha fáj. Adott beutalót röntgenre. Ha nem fáj mennyek vissza folytatnia kezelést (tömést). De nem tapasztaltam, hogy fájt volna, de azért úgy döntöttem anyám meg én, hogy ha már van beutaló, akkor menjek el röntgenre ma.
Ezen a héten kedden eldöntöttem, hogy behívom az életembe Jézust és megpróbálom újra követni az "Úrnak könyve" (BIBLIA)szerint. Azóta is próbálom követni és elhatároztam, hogy most nem adom fel mint régen. Megdöbbentem, hogy mennyi mindent elfelejtettem, amit tanultam az "Úrnak könyvéből". Kedden a fogorvos után Jézustól meg kértem, hogy segítsen a fogamon és próbáltam megvallani/mondani neki, hogy - Neked minden lehetséges Neked nincs lehetetlen, Te vagy a nagy Gyógyító és bármilyen betegséget megtudsz gyógyítani, Te vagy az Úraknak Úra Neked mindenfelett van hatalmad és megpróbálom elhinni, hogy megtudod szüntetni fogfájást és eltudnám hinni azt is, hogy teljesen egészségessé Tudnád tenni a fogam , eltudod Tüntetni a lyukat a fogamból a régi tömést és az újat és teljesen egészségesse Tudnád tenni, mert Neked lehetséges és megpróbálok nem aggodalmaskodni fogam miatt, hanem Rád Bízom és történjék minden a Te akaratod szerint. Amikor tudtam próbáltam kérni ezt az Úrtól hasonlóképpen. Csütörkön észrevettem mikor reggeliztem vagy amikor ebédeltem már nem tudom hogy mikor, hogy a fogam nem fáj, amikor azzal rágok. Mikor ebédeltem arra lettem figyelmes, hogynem fáj a fogam mivel rántott húst ettem és régen a mikor azt ettem vagy hasonló szilárdságú ételt, akkor fájt. Rájöttem, hogy Jézus gyógyította meg a fogam fájását és megköszöntem Neki, hogy meg gyógyította a fogamat. Amikor csak tudom megköszönöm Neki, de leginkább akkor, amikor eszek. És tényleg aki kér annak adatik és azóta bátran rágok azon a fogamon.
Ma elmentem röntgeneztetni a fogamat és az eredmény érdekes. Nem látok problémát a fogamon csak az apró tömést és látom, hogy a gyökere épp és egészséges mint a mellete lévőké, Hála az Úrnak.
(-Akit érdekel a röntgenkép annak szivesen elküldöm-)
Hétfőn tervezem, hogy visszamegyek a fogászatra és majd meglátom mi lesz tovább.

Köszönöm, hogy végig olvastátok.
Isten áldjon benneteket.

Nem elérhető Shomer ayin

• Moderátor
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #1817 Dátum: 2015 December 12, 14:00:51 »
Áldott Testvérem. Azt írod: "Megosztosztok veletek egy apróságot." Ez az "apróság" = Élet a halálból... Ez az apróság- mint megtérés, az élet döntése.
Ez az : Igen! - Isten hívó szavára...Jobban Örülök a megtérésednek Testvérem, mint te a fogad egészségének... :afro:
Isten vezessen utadon, és ne engedje megtántorodni a lábad.
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Hitetlen

• Testvérünk
  • *
« Válasz #1818 Dátum: 2016 Május 08, 17:30:47 »

Én 2001-óta imádkozom Istenhez,hogy felejtsem el a feleségemet.Mármint nem teljesen hanem,hogy ne álmodjak rolla hetente legalább egyszer.Az álmaimban mindig együtt vagyunk.Ez nagyon fájdalmas.Van az a mondás,hogy Az idő minden sebet begyógyít.De ezt miért nem.15-év azért hosszú idő.
Sok mindenhez hozzá tudok szolni.
És örülök,hogy itt lehetek.

Nem elérhető Shomer ayin

• Moderátor
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #1819 Dátum: 2016 Május 10, 18:57:15 »
Ez nagyon nehéz lehet neked. És tudom hogy annyira meddő minden szó...Őszintén szólva, nem is tudom mit mondhatnék neked, amivel vígasztalhatnálak. Tudod a Hívőknek is ugyan ennyire fájdalmas lenne az ilyen helyzet, de ők idővel, fel tudnak nézni Istenre, aki segít ezeken a fájdalmakon átjutni... Imádkozom azért, hogy mielőbb elérjen téged, Isten hívása-és megismerhesd Isten kegyelmének és irgalmának, gondviselésének mélységeit.
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Hitetlen

• Testvérünk
  • *
Kösszönöm
« Válasz #1820 Dátum: 2016 Május 10, 21:23:08 »

Köszönöm a  kedves szavakat.
Én mindent értek és belátok csak ne lenne ez a kín.Az álmodás.Viszont igaz nem tudok rolla semmit csak,hogy van két gyermeke egy fiu és egy kislány.De én azért imádkozom,hogy ha velem nem találta meg az igazi boldogságot bízom benne,hogy most abban él.A legrosszabb,hogy szeretem még mindig.De ha Isten is úgy akarja most talán én is megtalálom azt amit elveszetttem és ami nem tartott sokáig.Talán lessz egy  hölgy,de még csak levelezgetünk 3-om napja.Eddig jól halad aztán majd meglátjuk.

Még egyszer köszönöm a választ.
 Isten Áldjon!
Sok mindenhez hozzá tudok szolni.
És örülök,hogy itt lehetek.