Szerző Téma: Bizonyságok, átélések.  (Megtekintve 140086 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ermaha

• Testvérünk
  • *
Re:Bizonyságok, átélések.
« Válasz #660 Dátum: 2009 Január 25, 18:14:19 »
Az Úrnál nincsen csodálatosabb!Dicsőség neki érte! :angel2: :026:
Mert nem a félelemnek szellemét adta nekünk
az Isten,hanem az erőnek és szeretetnek és józanságnak szellemét/Tim:1,7/

Nem elérhető krisz

• Testvérünk
  • *
« Válasz #661 Dátum: 2009 Január 25, 18:24:42 »
Jó volt olvasni  :05:. Jó az Úr!

maria

• Vendég
« Válasz #662 Dátum: 2009 Január 25, 19:02:00 »
 Képzeljétek akkora csoda volt ma!  :058: Az Úr meggyógyított egy asszonykát, aki sánta volt, és műtötték a gerincével. Már hónapok óta nagy beteg volt. Elhozta a testvére és alig tudott előre jönni, hogy imádkozzunk érte. Amikor befejeztem az imát, mondtam, hogy emelje fel a lábait. Hitben megtette az első emelés nagyon nehezen ment és láttam, hogy egyre könnyebben teszi, akkor felkértem, hogy kezdjen el segítség nélkül járni. Megtette és azután azt mondtam, hogy akkor most szaladjon. Szaladt. Az Úr meggyógyította. Dicsőség az Ő hatalmas nevének és kegyelmének! Hát ilyen Istenünk van. Ő gyógyító. Örültünk a testvérünk az örömének.

Tegnap pedig egy csodálatos élő megtérésnek voltunka szemtanui. Egy fiatal apuka adta át könnyek között az életét Jézusnak. Hát, kimondhatatlanul repes a szívem ezekért a bizonyságokért.

Nem elérhető krisz

• Testvérünk
  • *
« Válasz #663 Dátum: 2009 Január 25, 19:05:22 »
Dicsőség az Úrnak!

Nem elérhető ermaha

• Testvérünk
  • *
« Válasz #664 Dátum: 2009 Január 25, 19:12:02 »
Hatalmas Istenünk van és dicsőség érte neki! :thanks: :026: :043:
Mert nem a félelemnek szellemét adta nekünk
az Isten,hanem az erőnek és szeretetnek és józanságnak szellemét/Tim:1,7/

Nem elérhető Moncsi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #665 Dátum: 2009 Január 25, 19:23:04 »

Köszönjük Istennem!Minden dicsőség a Tiéd a gyógyulásokért! :043: :036: :ima02: :taps:
Az Úr szegénnyé tesz és gazdagít,megaláz s fel is magasztal. 1Sám2/7

Magda

• Vendég
« Válasz #666 Dátum: 2009 Január 25, 19:53:37 »
Képzeljétek akkora csoda volt ma!  :058: Az Úr meggyógyított egy asszonykát, aki sánta volt, és műtötték a gerincével. Már hónapok óta nagy beteg volt. Elhozta a testvére és alig tudott előre jönni, hogy imádkozzunk érte. Amikor befejeztem az imát, mondtam, hogy emelje fel a lábait. Hitben megtette az első emelés nagyon nehezen ment és láttam, hogy egyre könnyebben teszi, akkor felkértem, hogy kezdjen el segítség nélkül járni. Megtette és azután azt mondtam, hogy akkor most szaladjon. Szaladt. Az Úr meggyógyította. Dicsőség az Ő hatalmas nevének és kegyelmének! Hát ilyen Istenünk van. Ő gyógyító. Örültünk a testvérünk az örömének.

Tegnap pedig egy csodálatos élő megtérésnek voltunka szemtanui. Egy fiatal apuka adta át könnyek között az életét Jézusnak. Hát, kimondhatatlanul repes a szívem ezekért a bizonyságokért.

:Jezus04: :ima02:  csodálatos a mi ISTENÜNK, mindég  és újra megbizonyítja  :2angel:

:2smitten:

Nem elérhető erdei

• Testvérünk
  • *
« Válasz #667 Dátum: 2009 Január 25, 20:00:40 »
Én nem is értem, hogyan lehetnek olyanok, akik nem fogadják el Jézus és az Atya és a Szent Szellem kimondhatatlan szeretetét.
 :angel2: :037:
1Kor 1:27  Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

Nem elérhető Évus

• Testvérünk
  • *
« Válasz #668 Dátum: 2009 Január 26, 08:44:52 »

:Jezus04: :ima02:  csodálatos a mi ISTENÜNK, mindég  és újra megbizonyítja  :2angel:

:2smitten:

Ámen, minden dicsőség az övé!  :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Dicsőség az Úrnak!

ircsi

• Vendég
« Válasz #669 Dátum: 2009 Január 26, 15:34:55 »
Csodálatos Istenünk van!    :igen:
Dícsőség , hála néki!   :2smitten:

ircsi

• Vendég
« Válasz #670 Dátum: 2009 Január 27, 10:28:54 »
Idézet
Ne aggodalmaskodjatok a ti éltetek felől" Mát 6,25. és a 2 Kor. 4,18Mivelhogy nem a láthatókra nézünk, hanem a láthatatlanokra; mert a láthatók ideig valók, a láthatatlanok pedig örökkévalók. 

Istennek ez egy áldott figyelmeztetése az Övéinek. Ha te az Isten fia vagy, akkor miért aggódsz azért, hogy hogyan élsz? Mi lesz holnap? Ezeket tudjuk, hogy nem így kellene lenniük. Mégis folyton a láthatókra nézünk. Nézzük a pénztárcánkat, nézzük az embereket, nézzük a testünk erőtlenségét....Miért hagyjuk, hogy ezekkel az aggódások árvízként hatoljanak az életünkbe, hogy ott mindent tönkretegyen? Hiszen nem a félelem szellemét és nem az aggódásét kaptuk. Ezek azért vannak, mert levettük a tekintetünket az Úrról és az Ő hatalmának erejéről és elkezdtük hagyni, hogy a körülmények irányítsanak.

Szeretnél bizonyságot tenni evvel  az igével kapcsolatban. Írok egy kis előzményt, hogy jobban érthető legyen.
Évek óta bevált szokás, hogy egy héten egyszer heti bevásárlást csinálok és hétközben nem sokat költök. Felmérem a heti szükségleteket, ami elegendő a családom ellátására. Azonban most a férjem bekattant és csak nagyon korlátozottan volt hajlandó ellátni bennünket. Vett két kiló húst osszam be hétvégére ötünknek. Nem értettem miért és bizony igen elcsüggedtem, egy napig igen csak haragudtam rá, hogy tehet ilyet? és az Úrhoz kiáltottam, hogy segítsen. Bizony én is először az aggodalmaskodásomra néztem és rá kellett jönnöm, csak az Úr a megoldás és az Ő ígéretei. Jött is a segítség, annyi mindennel megajándélozott az Úr, hogy még hétfőn is bőségben voltunk. Kaptam sütit, pénzt, a gyerekek ebédet ismerősöknél, az Úr telerakta a hűtőmet, mert meglágyította a férjem szívét vasárnap estére.
Legyen minden hála az Úrnak mert Ő Atya, gondviselő Atya és tudja mire van szükségünk és felettébb mint ahogy elképzelnénk betölti azt.

maria

• Vendég
« Válasz #671 Dátum: 2009 Január 27, 10:49:06 »
ircsike! Dicsőség az Úrnak ezért a hatalmas bizonyságért. Örülök veled.

Nem elérhető erdei

• Testvérünk
  • *
« Válasz #672 Dátum: 2009 Január 27, 11:00:47 »
Ircsikém
Dicsőség az Úrnak!
 :084:

/azért azt nem értem, a férjed, hogy tehet ilyet?/
1Kor 1:27  Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

Nem elérhető Moncsi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #673 Dátum: 2009 Január 27, 11:06:10 »

Ircsike én is köszönöm a bizonyságodat! :2smitten:
Az Úr szegénnyé tesz és gazdagít,megaláz s fel is magasztal. 1Sám2/7

ircsi

• Vendég
« Válasz #674 Dátum: 2009 Január 27, 11:30:34 »
Mindig is hittem az Úr ígéretiben :igen: és most személyesen is  életemben élővé  lett az öt kenyér megszaporítása.

Mária neked is köszönöm az Úrban az imatámogatást!

Erdei tesó, sajna a férjem olyan családban nőtt fel, ahol mindenki csak maga körül  és a harácsolás körül forgott.
A "volt" sógoraim azért nem nősültek, mert ők nem fognak senkit eltartani. "Minden az enyém és senkinek nem adok belőle"
Ha valami elromlott ki kel dobni, ha valaki átmenetileg nem tud dolgozni, az maradjon éhen, ha valaki beteg, az köteles úgy is dolgozni, még ha belepusztul is, mert akkor fogy a pénz és annak nagyobb becsülete van mint az embernek, stb... az Úr már nagyon sokat lefaragott ezekből a szellemiségekből a férjemről de sajna néha előjönnek, ilyenkor bekattan én meg leimádkozon róla.   :igen: