Szerző Téma: Üzenet a szerkesztőnek!  (Megtekintve 105300 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető almácska

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 177
  • Jézus ma is él!
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #60 Dátum: 2008 Március 14, 18:55:21 »
 :2smitten:


 Ámen!  :ima02:
Jézus Krisztus szeretetével: almácska

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #61 Dátum: 2008 Március 14, 19:05:48 »
Kedves Almácska!  :088:

A hozzászólásainkra írtad a sátán munkáját.

Isten áldjon meg!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Magda

  • Vendég
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #62 Dátum: 2008 Március 15, 05:41:51 »
 :D


Kedves Anti, szeretnék hangos dícséretet feltenni.

Van erre lehetőség?

Hohyan kell megcsinálni?

Köszönöm a válaszod.

Nagyon esztétikus ez a fórum - mint azt már neked privátban megírtam - köszönöm


 :084:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #63 Dátum: 2008 Március 15, 09:51:43 »
Kedves Magda. :05:

Nem értem pontosan, hogy mit értesz hangos dicséret alatt.
A fórum tárhelye kezd betelni, aminek következtében nincs mód nagyobb fájlok feltöltésére.  :118:
A hangosfájl,bizonyára nagy kiterjesztésű lehet.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Magda

  • Vendég
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #64 Dátum: 2008 Március 16, 01:26:29 »
 :D


Kedves Magda. :05:

Nem értem pontosan, hogy mit értesz hangos dicséret alatt.
A fórum tárhelye kezd betelni, aminek következtében nincs mód nagyobb fájlok feltöltésére.  :118:
A hangosfájl,bizonyára nagy kiterjesztésű lehet.

Szeretettel,
Antee

Köszönöm a választ.
A magam éneklését kérdezem, amit felvettem a géppel  :088:

 :084:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #65 Dátum: 2008 Március 16, 01:56:26 »
Kedves Magda!  :088:

Van lehetőség fájlok feltöltésére a topicokban. 4 Mb-ig lehet feltölteni txt, doc, pdf, jpg, gif, mpg, png, mp3, pps, zip és wma kiterjesztésű fájlokat.
Nyogodtan feltöltheted a Keresztyén énekek topicba!
Ha nem is sokra, de 1-2 énekre van tárhely.  :088:
Valószínüleg Augusztus közepén lesz tárhelybővítés és akkor lesz elegendő hely, a fájlok feltöltésére.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Magda

  • Vendég
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #66 Dátum: 2008 Március 16, 02:16:37 »
 :D

Kedves Antee, csak azt nem tudom, hogy kell feltölteni  :08:


 :084:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #67 Dátum: 2008 Március 16, 03:27:16 »
Amikor írsz egy hozzászólást, akkor a hozzászólásmező alatt látsz egy ilyen plusz jelet és ezt a feliratot: További opciók...

A plusz jelre ( ) kattintva lenyílik egy újabb opció, amin belül kiválaszthatod a gépedről a feltöltendő fájlt ( tallózás ), majd a hozzászólásod elküldésekor automatikusan csatolni fogja a fórum.  :088:

Remélem sikerülni fog. :088:

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Magda

  • Vendég
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #68 Dátum: 2008 Március 16, 07:15:55 »
 :D


Köszönöm

 :028:


:084:

Nem elérhető tanítvány

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #69 Dátum: 2008 Március 26, 23:58:16 »
Áldás Békesség, csak annyit kérdeznék, hogy az e-mail címen üzenet nem küldhető, mit kell tenni, hogy ez változzon, vagy látható lehessen? Mert amikor regisztráltam, azért adtam meg az elérhetőségemet, hogy ha van valakinek privát üzenete vagy levele, oda is írhat, megkereshet. Hogy nem működik, arra úgy jöttem rá, hogy szerettek volna egy üzenetet küldeni, de az e-mail címem elkérték. Ezer bocsánat, ha a kérdésemmel gondot vagy kellemetlenséget okoztam. Urunk gazdag áldása legyen veled és a honlap látogatóival.
"Nem halok meg, hanem élek,és hírdetem az Úrnak cselekedeteit! Keményen megostorozott engem az Úr, de nem adott át engem a halálnak. Nyissátok meg nékem az igazságnak kapuit, hogy bemenjek azokon és dicsérjem az Urat!"  Zsoltárok 118:17-18-19 veresek.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #70 Dátum: 2008 Március 27, 00:16:55 »
Kedves Tanítvány! :05:

E-mailt úgy küldhetnek neked, ha erre az ikonra kattintanak a profilodban:

Ezt az e-mail címet adtad meg, valós e-mail cím?: csendes9@windowslive.com
El lehet rejteni az e-mail címedet, hogy mások ne lássák. De megnéztem a profilodban, és a tiéd nincs elrejtve a felhasználók elől.  :05:

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető tanítvány

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #71 Dátum: 2008 Március 27, 00:31:11 »
Nagyon örülök, hogy egy hiba így megoldásra került, valóban azt hittem, hogy én hibáztam el valamit, és ez már nem az első eset. A szerkeztésre kattanva kivettem a csatolt dokumentumot, mivel személyiségi jogok miatt azt nem lehet csak közzé tenni. És mégegyszer köszönöm nagyon baráti hozzáálásod és kedves szavaid.
"Nem halok meg, hanem élek,és hírdetem az Úrnak cselekedeteit! Keményen megostorozott engem az Úr, de nem adott át engem a halálnak. Nyissátok meg nékem az igazságnak kapuit, hogy bemenjek azokon és dicsérjem az Urat!"  Zsoltárok 118:17-18-19 veresek.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #72 Dátum: 2008 Március 27, 00:49:15 »
Kedves Tanítvány.

Dehogy zaklatsz. Én köszönöm meg neked, hogy felhívtad rá a figyelmem. Megkérdeztem mást, neki sem sikerült.
Nálam valószínüleg azért nem lépett fel a probléma, mert admin vagyok.
Amit tehetek az az, hogy leveszem ezt a beállítást és mindenkinél (aki engedi megjeleníteni az e-mail címét) egyszerűen az e-mailjét fogja megjeleníteni. Pár perc és megcsinálom.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #73 Dátum: 2008 Március 27, 00:52:54 »
Kész, mostmár egyszerűen az e-mail címet jeleníti meg.  :088:

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Zoli

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 47
Re: Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #74 Dátum: 2008 Április 13, 20:07:40 »
Kedves Antee, mélységesen egyetértek döntéseddel, hogy zároltad a SZABAD AKARATRÓL szóló topikot. Két igével hadd támasszam alá egyetértésemet:
- Most tükör által, homályosan látunk…
- Minden dolgotok szeretetben történjék! :2smitten:
Szeretettel, Isten áldásával: Zoli