Szerző Téma: Felhívás!  (Megtekintve 89554 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

maria

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #15 Dátum: 2007 Szeptember 27, 10:34:58 »
Én nagyon fenntartással vagyok vele, mert olyan sok adatot kér és képeket is. Eléggé beazonosítható az illető személy. Reklámcélokra pl. Amikor regisztráltunk, onnantól kezdve jöttek a kéretlen reklámok. Alig bírtuk kiírtani. Meg hát olyan személyes dolgok azok. Szóval töröltem magam. Bizalmatlan vagyok. De nektek nem kell.

kövecske

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #16 Dátum: 2007 Szeptember 27, 18:52:04 »
 
   Én meg nem is regisztráltam... nekem sem igazán tetszik...
   Persze, ez teljesen magánügy.
   Hallottam, beszélgettek az iwiw-ről olyanok, akik csak azon versenyeztek, hogy kinek több az ismerőse. Már olyanokat is bejelöltek ismerősnek, akiket nem is ismertek igazán, csak egyszer láttak valahol.
   Fura volt... :03:
   Kérlek benneteket, senki ne értse félre... ismétlem... személyes vélemény..., rossz megtapasztalás az iwiw-ről.                 Persze aki szereti, akinek tetszik, nincs benne semmi kivetnivaló... "nem bűn"...  :05:

Szeretettel:
kövecske

Nem elérhető kati

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 152
Felhívás!
« Válasz #17 Dátum: 2007 Szeptember 27, 20:10:21 »
Áldjon az Úr
A következő e-mail-re kérném a meghívót.
-törlésre került az e-mail cím, a spam védekezése végett-
Köszönöm.
Szeretettel Kati
Én pedig Istenhez kiáltok,és az Úr megsegít engem(Zsolt 55:17)
Áldjon meg téged az Úr, és őrizzen meg téged (4Móz 6:24

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #18 Dátum: 2007 Szeptember 27, 22:51:47 »
Szia Kati!

Máris küldöm a meghívót!

Kedves Kövecske! Igazad van, sokan csak versenyből vannak fenn... De nekem pont jó az ismerősök begyűjtése, mert így sokak tudomást szereznek az Alfa-Omega weblapról. :05:

Isten áldását!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

kövecske

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #19 Dátum: 2007 Szeptember 27, 23:30:59 »
Kedves Antee!

Úgy legyen!  :05:

Legyen Isten áldása ezen a fórumon!

Szeretettel:
kövecske





Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #20 Dátum: 2007 Szeptember 27, 23:33:36 »
Ámen! :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #21 Dátum: 2007 Október 15, 10:50:46 »
Sziasztok!

Beállítottam a jogosultságot, hogy a vendégek is regisztráció nélkül tudjanak hozzászólni.  :05:

Azonban a csatolt fájlokat ( doc, pps, stb... ) nem látják és így letölteni sem tudják!

Isten áldását!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #22 Dátum: 2007 Október 29, 11:30:41 »
Sziasztok!

Beállítottam, hogy a fórum kinézetét mindenki sajátosan beállíthassa! "Fórumon eltöltött összes idő" alatt látható a kiválasztható opció!

Isten áldását! :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #23 Dátum: 2007 November 22, 10:36:15 »
FIGYELEM! Kedves Fórumozók! Kérlek benneteket, ha linkeket tesznek ide be a vendégek, ne nyissátok meg!

"Beállítottam a jogosultságot, hogy a vendégek is regisztráció nélkül tudjanak hozzászólni."

Anti, máris nem jó ötlet. Sajnos de visszaélnek ha nem fedik fel magukat. kb. nyolc név alatt tette be a kis reklámját. Töröltem őket. A világosság világoljon és ne sumákoljon!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #24 Dátum: 2007 November 23, 13:26:19 »
Visszaállítottam a jogosultságot, mostmár vendég nem írhat! :05:

Szép napot nektek.( megyek lassan a fogorvoshoz ) :2tickedoff:

Sziasztok, Isten áldását! :igen:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #25 Dátum: 2007 November 23, 15:15:16 »
Köszi Anti!  :happy02: :taps:

Nem elérhető h.isro

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 887
Felhívás!
« Válasz #26 Dátum: 2007 November 23, 15:37:03 »
Hamár az iwiwről beszélgettetek,akkor szólok,hogy néhány napja én is töröltem magam az iwiw-ről,már csak azért is,mert túlságosan csábító,ha értitek és így rengeteg hasznos időtöltésre nem marad időm,legfőképpen Istenre nem.Az a néhány barát,akivel tartjuk a kapcsolatot,nem köt az iwiw-hez,mert számos más lehetőség van arra,hogy tartsam velük a kapcsolatot.Ja és így nem esek bele abba a csapdába,hogy bizonyos dolgokat olyanoknak is elmondok,akiknek nem kéne.Én az iwiw-et csak azért nem használom,mert sem nekem sem azoknak nem áldás,akikkel ott kapcsolatban vagyok.Ha titeket Isten az iwiw-en keresztül használni akkor ne töröljétek magatokat,de én tudom,hogy Isten nem azt akarja felhasználni,aminek a rabja vagyok arra,hogy mások számára áldás legyek.Csak ezért töröltem magam és eszemágában sincs visszamenni!Orsi
With God All Things Are Possible= Istennel minden lehetséges!
Ki vagyok szolgáltatva Istennek. Teljesen fegyvertelen és védtelen vagyok, ezért kell, hogy a Szentlélek befedezzen.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #27 Dátum: 2007 November 30, 01:58:45 »
Kedves vendég vagy felhasználó!

Imaközösség toborzása folyamatosan történik.
Amennyiben szeretnél másokért imádkozni, akkor kérlek ezt jelezd nekem e-mailben, vagy akár itt is megírhatod jelentkezésedet ( természetesen ha már regisztráltál a fórumon ). Az imatémákat e-mailben fogom hozzátok eljuttatni!

Természetesen aki már egyszer jelentkezett, annak nem kell újból. :05:

Isten áldjon meg!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Felhívás!
« Válasz #28 Dátum: 2007 December 13, 21:52:05 »
Sziasztok! :05:

Pár szmájlival bővítettem a fórumot:

 :029: :028: :032: :thanks: :030: :031: :026: :027: :morning: :033: :034: :035: :036: :037: :038: :039: :041: :042: :040:  :043:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Felhívás!
« Válasz #29 Dátum: 2007 December 13, 21:59:43 »
 :043: Örülök, legalább ennyire. Örülök, mert jobban ki lehet fejezni az írásokat és akkor talán kevésbé lesz nem érthető.  :offtopic: