Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 183714 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető M.Csilla

• Testvérünk
  • *
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2955 Dátum: 2017 Január 30, 03:08:43 »
Az Úr áldjon MINDENKIT!
Magyar római katolikus tanítást kaptam gyermekkoromban, voltam elsőáldozó, bérmálkozó, aztán 2016 nyarán élő folyóban bemerítkeztem Jézus Krisztusba. 
Régóta hanyagolom a templomba járást, lelkileg nem tartozom semmilyen gyülekezethez sem.
A YouTube-on hallgatok tanításokat, így találtam rá a szombat esti Skype alkalomra, ahol sokszor megemlítették a fórumot, gondoltam regisztrálok, mert nagyon rám fér a tanulás.
"... ímé én ti veletek vagyok minden napon a világ végezetéig. Ámen!" Máté 28,20

Nem elérhető lucius

• Testvérünk
  • *
  • újjászületett keresztény testvér
« Válasz #2956 Dátum: 2017 Január 30, 08:03:41 »
Kedves M.Csilla!
Örülök, hogy az elsôk között üdvözölhetlek.
Kívánom, hogy találj itt sok-sok barátot,
és hasznos tanításokat!

Lucius
"Az Úr a mi igazságunk" Jer 23.6

Nem elérhető M.Csilla

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2957 Dátum: 2017 Január 31, 17:51:20 »
Köszönöm szépen a köszöntésed lucius!
Példás a figyelmességed.
"... ímé én ti veletek vagyok minden napon a világ végezetéig. Ámen!" Máté 28,20

Nem elérhető B. Noémi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2958 Dátum: 2017 Február 07, 12:45:36 »
Sziasztok!
Barta Noémi vagyok, 22 éves és az ózdi Agapé gyülekezet dicsőítő csoportjának énekes tagja vagyok, valamint az ifjúsági csoport vezetője.
2009-ben bemerítkeztem, ami a legjobb dolog volt az életemben.
Szeretek olvasni, énekelni és zenét hallgatni, szeretek a természetben lenni, és imádom a gyerekeket.!  :317:

Nem elérhető Guti Tünde

• Testvérünk
  • *
    • www.gutitunde.eoldal.hu
« Válasz #2959 Dátum: 2017 Február 07, 13:20:33 »
Az Úr áldjon MINDENKIT!
Magyar római katolikus tanítást kaptam gyermekkoromban, voltam elsőáldozó, bérmálkozó, aztán 2016 nyarán élő folyóban bemerítkeztem Jézus Krisztusba. 
Régóta hanyagolom a templomba járást, lelkileg nem tartozom semmilyen gyülekezethez sem.
A YouTube-on hallgatok tanításokat, így találtam rá a szombat esti Skype alkalomra, ahol sokszor megemlítették a fórumot, gondoltam regisztrálok, mert nagyon rám fér a tanulás.

Kedves Csilla!

Örülök, hogy idetaláltál! Nincsenek véletlenek. Áldjon meg az Úr köztünk, épülj, erősödj hitedben!
Szeretettel fogadunk!  :2smitten:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Guti Tünde

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2960 Dátum: 2017 Február 07, 13:22:47 »
Sziasztok!
Barta Noémi vagyok, 22 éves és az ózdi Agapé gyülekezet dicsőítő csoportjának énekes tagja vagyok, valamint az ifjúsági csoport vezetője.
2009-ben bemerítkeztem, ami a legjobb dolog volt az életemben.
Szeretek olvasni, énekelni és zenét hallgatni, szeretek a természetben lenni, és imádom a gyerekeket.!  :317:

Kedves Noémi!

Szeretettel köszöntelek! Örülök, hogy az Úrral jársz! Remélem, épülésedre válnak az itt olvasottak, és a keskeny úton járásban erősebb eltökéltségre sarkallnak!
(A gyerekeket nem "imádjuk" - csakis Istent!)
 :2smitten:

„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!

Nem elérhető IbolyaBrigitta

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2961 Dátum: 2017 Február 19, 14:55:16 »

Csodaszép vasárnap délutánt kívánok mindenkinek.  :105:

Szeretném megköszönni,hogy tagja lehetek az Alfa-Omega közösségnek. :kereszt02:

Berettyóújfaluban születtem 1972.02.24-én.  :134:

Mezőpeterden élek.  :112:

Egy fiú (21 éves) és egy leánygyermek (16éves)anyukája vagyok.  :037:

Református vallású vagyok.  :ima02:

6 éve, 17 év házasság után váltam el. :Jezus02:

:028:  :043:

Nem elérhető Guti Tünde

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2962 Dátum: 2017 Március 01, 19:42:22 »
Kedves Ibolya Brigitta! (Melyik nevedet használod?)

Köszöntünk szeretettel! Örülünk neked! Adjon az Úr épülést az itt töltött idő alatt! Ha bármi kérdés felmerül, írj bátran!  :2smitten:

Nem elérhető Szabó Katalin Fátyol

• Testvérünk
  • *
    • Grafitnyomok
« Válasz #2963 Dátum: 2017 Április 14, 20:43:58 »
Sziasztok!

Szabó Katalin vagyok, Kanadában, Calgaryban élünk a családommal. Nem sikerült jól beilleszkednünk az itteni magyar egyházi közösségbe, nem szeretném részletezni, a kanadai közösségekben is kivülállónak éreztük magunkat. Mindhárom gyerekünk itteni Katolikus iskolákba járt, illetve egyikük még most is, ő csak 10 éves. Én önmagam inkább felekezet nélküli kereszténynek vallom magam, mindig is hivő voltam, néhány éve azonban már vallásos is, amennyire az óvatos megközelítésem miatt tőlem telt. Nem a vallásban nem bíztam, inkább a képviselőiben, nem sikerült még sohasem olyan pappal beszélgetnem, akivel bátran megnyíltam volna. Többet kellett volna keresnem.

Köszönöm a lehetőséget, ha megengeditek, nagypéntek okán, hozok nektek egy versemet. Véletlenül találtam a fórumra, mikor rákerestem egyik versemre, megtaláltam itt az oldalon valaki más neve alatt (Találkoztam Istennel). Igazából sohasem haragszom ezért, csak jelezni szoktam, most is ezt szerettem volna. Örülök, ha a verseim elindulnak a saját útjukon, mert ezért írtam őket. És lám, Isten ismét bölcsen vezetett ide egy ilyen eset által, mikor rákerestem egy versemre, és itt találtam magam!-)) Köszönöm Uram!

Az Isten áldjon meg benneteket!

Katalin (jobban szeretem úgy, hogy csak "Kata")
A sok éleslátó között
bolyong a költő mint a vak
fehér botjaként,
fénytelen életeken át
vezetik őt a szavak.
Lehullt jelmezmázak felett
botorkál mezítelen
Árva testének védje csupán
a sebezhető végtelen