Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 307155 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető M.Csilla

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 87
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2955 Dátum: 2017 Január 30, 03:08:43 »
Az Úr áldjon MINDENKIT!
Magyar római katolikus tanítást kaptam gyermekkoromban, voltam elsőáldozó, bérmálkozó, aztán 2016 nyarán élő folyóban bemerítkeztem Jézus Krisztusba. 
Régóta hanyagolom a templomba járást, lelkileg nem tartozom semmilyen gyülekezethez sem.
A YouTube-on hallgatok tanításokat, így találtam rá a szombat esti Skype alkalomra, ahol sokszor megemlítették a fórumot, gondoltam regisztrálok, mert nagyon rám fér a tanulás.
"... ímé én ti veletek vagyok minden napon a világ végezetéig. Ámen!" Máté 28,20

Nem elérhető lucius

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 112
  • újjászületett keresztény testvér
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2956 Dátum: 2017 Január 30, 08:03:41 »
Kedves M.Csilla!
Örülök, hogy az elsôk között üdvözölhetlek.
Kívánom, hogy találj itt sok-sok barátot,
és hasznos tanításokat!

Lucius
"Az Úr a mi igazságunk" Jer 23.6

Nem elérhető M.Csilla

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 87
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2957 Dátum: 2017 Január 31, 17:51:20 »
Köszönöm szépen a köszöntésed lucius!
Példás a figyelmességed.
"... ímé én ti veletek vagyok minden napon a világ végezetéig. Ámen!" Máté 28,20

Nem elérhető B. Noémi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2958 Dátum: 2017 Február 07, 12:45:36 »
Sziasztok!
Barta Noémi vagyok, 22 éves és az ózdi Agapé gyülekezet dicsőítő csoportjának énekes tagja vagyok, valamint az ifjúsági csoport vezetője.
2009-ben bemerítkeztem, ami a legjobb dolog volt az életemben.
Szeretek olvasni, énekelni és zenét hallgatni, szeretek a természetben lenni, és imádom a gyerekeket.!  :317:

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2959 Dátum: 2017 Február 07, 13:20:33 »
Az Úr áldjon MINDENKIT!
Magyar római katolikus tanítást kaptam gyermekkoromban, voltam elsőáldozó, bérmálkozó, aztán 2016 nyarán élő folyóban bemerítkeztem Jézus Krisztusba. 
Régóta hanyagolom a templomba járást, lelkileg nem tartozom semmilyen gyülekezethez sem.
A YouTube-on hallgatok tanításokat, így találtam rá a szombat esti Skype alkalomra, ahol sokszor megemlítették a fórumot, gondoltam regisztrálok, mert nagyon rám fér a tanulás.

Kedves Csilla!

Örülök, hogy idetaláltál! Nincsenek véletlenek. Áldjon meg az Úr köztünk, épülj, erősödj hitedben!
Szeretettel fogadunk!  :2smitten:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2960 Dátum: 2017 Február 07, 13:22:47 »
Sziasztok!
Barta Noémi vagyok, 22 éves és az ózdi Agapé gyülekezet dicsőítő csoportjának énekes tagja vagyok, valamint az ifjúsági csoport vezetője.
2009-ben bemerítkeztem, ami a legjobb dolog volt az életemben.
Szeretek olvasni, énekelni és zenét hallgatni, szeretek a természetben lenni, és imádom a gyerekeket.!  :317:

Kedves Noémi!

Szeretettel köszöntelek! Örülök, hogy az Úrral jársz! Remélem, épülésedre válnak az itt olvasottak, és a keskeny úton járásban erősebb eltökéltségre sarkallnak!
(A gyerekeket nem "imádjuk" - csakis Istent!)
 :2smitten:

„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető IbolyaBrigitta

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2961 Dátum: 2017 Február 19, 14:55:16 »


Csodaszép vasárnap délutánt kívánok mindenkinek.  :105:
 
Szeretném megköszönni,hogy tagja lehetek az Alfa-Omega közösségnek. :kereszt02:

Berettyóújfaluban születtem 1972.02.24-én.  :134:

Mezőpeterden élek.  :112:

Egy fiú (21 éves) és egy leánygyermek (16éves)anyukája vagyok.  :037:

Református vallású vagyok.  :ima02:

6 éve, 17 év házasság után váltam el. :Jezus02:

 :028:  :043:





Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2962 Dátum: 2017 Március 01, 19:42:22 »
Kedves Ibolya Brigitta! (Melyik nevedet használod?)

Köszöntünk szeretettel! Örülünk neked! Adjon az Úr épülést az itt töltött idő alatt! Ha bármi kérdés felmerül, írj bátran!  :2smitten:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Szabó Katalin Fátyol

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2
    • Grafitnyomok
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2963 Dátum: 2017 Április 14, 20:43:58 »
Sziasztok!

Szabó Katalin vagyok, Kanadában, Calgaryban élünk a családommal. Nem sikerült jól beilleszkednünk az itteni magyar egyházi közösségbe, nem szeretném részletezni, a kanadai közösségekben is kivülállónak éreztük magunkat. Mindhárom gyerekünk itteni Katolikus iskolákba járt, illetve egyikük még most is, ő csak 10 éves. Én önmagam inkább felekezet nélküli kereszténynek vallom magam, mindig is hivő voltam, néhány éve azonban már vallásos is, amennyire az óvatos megközelítésem miatt tőlem telt. Nem a vallásban nem bíztam, inkább a képviselőiben, nem sikerült még sohasem olyan pappal beszélgetnem, akivel bátran megnyíltam volna. Többet kellett volna keresnem.

Köszönöm a lehetőséget, ha megengeditek, nagypéntek okán, hozok nektek egy versemet. Véletlenül találtam a fórumra, mikor rákerestem egyik versemre, megtaláltam itt az oldalon valaki más neve alatt (Találkoztam Istennel). Igazából sohasem haragszom ezért, csak jelezni szoktam, most is ezt szerettem volna. Örülök, ha a verseim elindulnak a saját útjukon, mert ezért írtam őket. És lám, Isten ismét bölcsen vezetett ide egy ilyen eset által, mikor rákerestem egy versemre, és itt találtam magam!-)) Köszönöm Uram!

Az Isten áldjon meg benneteket!

Katalin (jobban szeretem úgy, hogy csak "Kata")
A sok éleslátó között
bolyong a költő mint a vak
fehér botjaként,
fénytelen életeken át
vezetik őt a szavak.
Lehullt jelmezmázak felett
botorkál mezítelen
Árva testének védje csupán
a sebezhető végtelen

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2964 Dátum: 2017 Július 19, 12:47:54 »
Kedves Kata!

Nincsenek véletlenek, örülök, hogy rátaláltál a fórumra! Hát, itt nem egyházi dogmákról van szó...
Váljon áldásodra minden elolvasott tanítás, beszélgetés! Érezd jól magad köztünk!  :2smitten:

Biztos tudod már a regisztrációd óta, hogy van "élő közösség" is, skype kapcsolatban.
 
(Írok én is verseket, ritkábban énekeket is. Több rokonom is él Kanadában, ők reformátusok.)
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Overix

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2965 Dátum: 2017 Október 27, 10:04:00 »
Sziasztok!
Szabó Krisztiánnak hívnak,3 éve kezdtem hinni istenbe,azelőtt nem hittem,gondoltam hogy van, mert a családom mindíg mondta.
Ebben a 3-évben isten erejét meg tapasztaltam,és nem képzelődés volt,és ezek által szerelmesen szeretem krisztust.

Béke

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2966 Dátum: 2017 Október 28, 12:29:58 »
Szia Krisztián!

Örülünk neked, dicsőség az Úrnak, hogy megkeresett téged is! Adja Isten, hogy épülésedre váljanak az itt olvasottak!
Áldjon meg az Úr egyre több világossággal, bölcsességgel, hogy az Igén keresztül egyre mélyebben megismerhesd az Urat!

Testvéri szeretettel: Tünde

 :309:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető timcse121

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2967 Dátum: 2018 Február 19, 16:55:39 »
Szia Anti!A Skyp csapat tagja vagyok,ha ezt igy lehet mondani. :309: :293:
(timcse121)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2968 Dátum: 2018 Február 19, 23:05:06 »
:afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Ujvagyok

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2969 Dátum: 2018 Május 21, 18:51:47 »
Sziasztok!
Saci vagyok, egy erdélyi diak. Nem olyan reg fogadtam Jezust a szívembe. Ugy erzem ez az oldal csakis a hasznomra lesz. Köszönöm!
U.i: nagyon különleges dolgok vannak itt, remélem jo helyre irtam