Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 196341 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kletra

• Testvérünk
  • *
Re:Bemutatkozás
« Válasz #2970 Dátum: 2018 Június 04, 12:03:39 »
Sziasztok,

Levente vagyok, katólikus vallású. Régóta keresek egy fórumot, ahol vallási témájú kérdéseimet feltehetem. Remélem, hogy megtaláltam :)
Üdvözlök mindenkit!

Puj Dániel

• Vendég
« Válasz #2971 Dátum: 2018 December 01, 06:34:38 »
Sziasztok!
Hajdú-bihar megyében Berettyóújfaluban élek!45 éves vagyok!Jelenleg parkolóőrként dolgozok egy kamion parkolóban!Keresztény hívő emberek ismeretségét keresem akikkel beszélgethetek hitről a bibliáról Istenről!

Nem elérhető Shomer ayin

• Moderátor
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #2972 Dátum: 2018 December 01, 09:35:55 »
Isten hozott közénk Testvér-érezd jól magad közöttünk. Ha gondolod-és időd engedi, este nyolc órai kezdettel-skype alkalmat tartunk. Ha van kedved csatlakozni-csak vedd fel a partner listádra az alfa-omega.hu címet.
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Puj Dániel

• Vendég
« Válasz #2973 Dátum: 2018 December 01, 09:43:04 »
Sziasztok!Dani vagyok!Engem római katolikusnak kereszteltek,de nem járok katolikus templomba!Egy pár alkalommal voltam a baptistáknál,de a munkámból adódóan nem tudok eljutni!Házas vagyok,de sajnos megromlott a házasságom!Van egy tíz éves kisfiam!Parkolóőr vagyok egy kamion parkolóban!Keresztény hívő emberekkel szeretnék beszélni!

Nem elérhető Shomer ayin

• Moderátor
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #2974 Dátum: 2018 December 01, 09:45:00 »
Akkor este jösz közénk?  :313:
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Attila1984

• Testvérünk
  • *
« Válasz #2975 Dátum: 2018 December 06, 23:49:06 »
Először is köszönöm a befogadását. Attila vagyok.
Református. De engem ez soha nem érdekelt milyen felekezet mindenki egyenlő. Masszőr a foglalkozásom de jelenleg nem ebben dolgozok. Hobbim: filmzenéket írok és fuvolán játszok(autodidakta módon tanultam meg)