Szerző Téma: Hogyan kerültél ide a Fórumra?  (Megtekintve 18703 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Hanna

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 17
Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Dátum: 2009 Május 17, 11:01:36 »
Ki és mikor talált rá erre a fórumra utánnad?
és azután?
És azután?
és azután?
és azután?
és azután?
És azután?
 :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #1 Dátum: 2009 Május 17, 19:42:40 »
Ki és mikor talált rá erre a fórumra utánnad?
és azután?
És azután?
és azután?
és azután?
és azután?
És azután?


Kedves felnőttek! Hanna kérdésére válaszolni illik. Már engem is érdekel, ki hogyan került a fórumra. Anti, nem az, hogy mikor regisztrált, hanem hogyan talált ide.  :088:

Hanna! Engem egy ismerősöm invitált ide, -persze ő nincs itt azóta se- hogy Antinak segítsek a fórum beindításában. Kézzel- lábbal tiltakoztak.  :2tickedoff: Kizárt dolog, hogy én még egy fórumon moderátor legyek. Voltam egyen, ahol beolvadtunk mint új teremtés fóruma és kiléptem onnan pár év múlva. Oka titok  :169:. Anitnak megtiltottam, hogy moderátornak írjon be,mondtam neki, hogy segítek, de lelépek.. Szóval elegem lett a fórumokból és így hallani nem akartam róla. Az ismerősöm győzködött, hogy Anti rendes srác és csak segítsek. Mondtam oké, megteszem, de elegem van az egészből már előre, és ha elindult, otthagyom. Hajam égnek állt, de ráálltam. Aztán jött a sok email küldés, regisztrálás más oldalakon, majd ide hívtam az ismerőseimet és Anti is tüsténkedett. Hát így lett ez a fórum és mi is jó barátok Antival.

 Anti, ha rosszul emlékszem, csak javíts ki.  :2knuppel:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #2 Dátum: 2009 Május 17, 20:33:18 »

Kedves felnőttek! Hanna kérdésére válaszolni illik. Már engem is érdekel, ki hogyan került a fórumra. Anti, nem az, hogy mikor regisztrált, hanem hogyan talált ide.  :088:

Hanna! Engem egy ismerősöm invitált ide, -persze ő nincs itt azóta se- hogy Antinak segítsek a fórum beindításában. Kézzel- lábbal tiltakoztak.  :2tickedoff: Kizárt dolog, hogy én még egy fórumon moderátor legyek. Voltam egyen, ahol beolvadtunk mint új teremtés fóruma és kiléptem onnan pár év múlva. Oka titok  :169:. Anitnak megtiltottam, hogy moderátornak írjon be,mondtam neki, hogy segítek, de lelépek.. Szóval elegem lett a fórumokból és így hallani nem akartam róla. Az ismerősöm győzködött, hogy Anti rendes srác és csak segítsek. Mondtam oké, megteszem, de elegem van az egészből már előre, és ha elindult, otthagyom. Hajam égnek állt, de ráálltam. Aztán jött a sok email küldés, regisztrálás más oldalakon, majd ide hívtam az ismerőseimet és Anti is tüsténkedett. Hát így lett ez a fórum és mi is jó barátok Antival.

 Anti, ha rosszul emlékszem, csak javíts ki.  :2knuppel:

Így volt!  :089:

De sokat tudnánk még mesélni, közös szolgálatunkról itt és a fórum levő érdekes eseményekről, felhasználókról.  :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #3 Dátum: 2009 Május 17, 20:58:26 »
Szia Hanna!
Szóval én vagyok az, aki 'az azután szor sok ezer múlva' talált ide, nem is olyan rég. A teológia tanulmányaimhoz kerestem forrásmunkákat a neten. Őszintén szólva már 'nagyon untam a banánt',mert már igen későre járt az idő. Aztán egyszer csak kipattant a nagy ötlet a fejemből:
'Hát itt van ez a google, mit lépne arra, ha begépelem azt, hogy Keresztyén közösség?!'
S képzeld el idehozott! Hát nagyjából úgy voltam vele, mint Mária: Hurááá, megint, egy fórum... :118: :118:
'Na mindegy! '-gondoltam magamban és regisztráltam.
Aztán jelentkezett ircsi, Mária, Jules, apukád, Antee és sorra a többiek, s kedvesen köszöntöttek!
Hát hamar 'beléjük szerettem!'
 :2smitten:
De legyen ez is a kettőnk titka!
 :167:
S te, miként találtál ide?! :08:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #4 Dátum: 2009 Május 17, 21:06:25 »
De jó Daba.  :088: Jó volt olvasni. Tényleg, írjátok meg, hogyan küldött ide az Úr benneteket.

ircsi

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #5 Dátum: 2009 Május 18, 12:38:18 »
Hogyan kerültem ide.

Hétköznap nem tudok keresztényekkel beszélgetni,ráadásul a családomban is egyedül vagyok ezen a téren. Szerettem volna a szabadidőmet mégha virtuáliisan de keresztények között tölteni.Én is ugy csináltam mint Daba.
Beütöttem a googléba keresztény forumok.Előszőr egy másik forumon voltam sokáig,de nem jött össze......
Utánna ide vezetett az Úr,dicsőség néki érte.Nagyon hálás vagyok az Urnak minden testvéremért akik itt vannak.  :044:

Nem elérhető Hanna

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #6 Dátum: 2009 Május 18, 17:06:37 »
Én apukámon keresztül jutottam ide de talán ezt ti is tudjátok. ;)

Nem elérhető Hanna

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #7 Dátum: 2009 Május 18, 17:23:37 »
Köszönöm szépen, hogy elmondtátok. :igen: :D :angel2: :angel: :fel: :integet: :nyaloka: :012: :016: :017: :taps: :005: :029: :028: :thanks: :030: -mindenkit a képeken.  :026: :027: :rozsa2: :rozsa:

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #8 Dátum: 2009 Május 18, 18:24:22 »
Szia Hanna!
Apukádon keresztűl jutottál ide?!
Há nem megmondtam neked, hogy jó fej!
Upsz, lebuktunk! :020:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #9 Dátum: 2009 Május 18, 20:13:13 »
Ircsike jó volt olvasni téged is, hogyan kerülté ide. Írjátok meg többiek is jó? A kérdés az, hogyan kerültél ide a fórumra.

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #10 Dátum: 2009 Május 18, 20:33:42 »
Én emlékszem, hogy idetaláltam véletlenül (google-ben kerestem valamit). Olyan érzésem volt, hogy ez egy teljesen új hely és nincs még itt senki, mondjuk az se volt előszőr világos, hogy hogyan is kell fórumozni. Olyan furcsa volt,mintha egy nagy házba jöttem volna, de teljes csend volt, és én egy kíváncsi kisgyerekként garázdálkodnák, nézelődnék és bármelyik pillanatban rámkérdezhetnek, hogy "MIT KERESEL ITT?!". Amikor láttam, hogy Antee zöld kis négyzete világít szerettem volna valahogy beszélni vele, de nem tudtam hogy is érdemes. Beregisztráltam, aztán elfelejtettem egy jó időre. Hónapokkal később valahogy visszataláltam és lassan rájöttem, hogy miképpen is kell itt "működni", aztán itt ragadtam, amikor láttam, hogy a nagyfőnöknek milyen értelmes hozzászólásai vannak.  :afro:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Moncsi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1454
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #11 Dátum: 2009 Május 18, 21:03:09 »
 Hogyis kerültem ide. :?: :D Valószínüleg Anti volt aki megjelölt az iwiw-en.Mármint az Alfa-Omega jelölt meg.  :hehe:
 2007 októberében történt.Nagyon kezdő internetező voltam, talán egy két hete ismerkedtem az internettel.
 Érdekes,hogy én is hasonlót éreztem mint Gábor,hogy nincs itt a forumon senki,teljes csend.Olvasni kezdtem
 az írásokat és nagyon tetszetek a hozzászólások :afro:Úgyhogy maradtam,sokat tanultam a több mint másfél
 év alatt.Megismerhetem új testvéreket,barátokat. :088: Jó itt,szeretek,bár volt amikor a  :035: :097: :157:
 Ez egy nagy család,része az életemnek.Köszönöm Istennek,hogy itt lehetek! :2smitten:
Az Úr szegénnyé tesz és gazdagít,megaláz s fel is magasztal. 1Sám2/7

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #12 Dátum: 2009 Május 18, 22:45:37 »
Én emlékszem, hogy idetaláltam véletlenül (google-ben kerestem valamit). Olyan érzésem volt, hogy ez egy teljesen új hely és nincs még itt senki, mondjuk az se volt előszőr világos, hogy hogyan is kell fórumozni. Olyan furcsa volt,mintha egy nagy házba jöttem volna, de teljes csend volt, és én egy kíváncsi kisgyerekként garázdálkodnák, nézelődnék és bármelyik pillanatban rámkérdezhetnek, hogy "MIT KERESEL ITT?!". Amikor láttam, hogy Antee zöld kis négyzete világít szerettem volna valahogy beszélni vele, de nem tudtam hogy is érdemes. Beregisztráltam, aztán elfelejtettem egy jó időre. Hónapokkal később valahogy visszataláltam és lassan rájöttem, hogy miképpen is kell itt "működni", aztán itt ragadtam, amikor láttam, hogy a nagyfőnöknek milyen értelmes hozzászólásai vannak.  :afro:

Jajj te, de szeretlek!  :2smitten: :D
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #13 Dátum: 2009 Május 18, 22:49:15 »
Hogyis kerültem ide. :?: :D Valószínüleg Anti volt aki megjelölt az iwiw-en.Mármint az Alfa-Omega jelölt meg.  :hehe:
 2007 októberében történt.Nagyon kezdő internetező voltam, talán egy két hete ismerkedtem az internettel.
 Érdekes,hogy én is hasonlót éreztem mint Gábor,hogy nincs itt a forumon senki,teljes csend.Olvasni kezdtem
 az írásokat és nagyon tetszetek a hozzászólások :afro:Úgyhogy maradtam,sokat tanultam a több mint másfél
 év alatt.Megismerhetem új testvéreket,barátokat. :088: Jó itt,szeretek,bár volt amikor a  :035: :097: :157:
 Ez egy nagy család,része az életemnek.Köszönöm Istennek,hogy itt lehetek! :2smitten:

 :2smitten:

Köszönjük Moncsi! :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #14 Dátum: 2009 Május 19, 13:40:13 »
Jó volt olvasni, ki hogyan talált ide.  :019: Folytassátok.   :2smitten: