Szerző Téma: Hogyan kerültél ide a Fórumra?  (Megtekintve 18700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Shaly

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #30 Dátum: 2009 Június 20, 18:50:06 »
Ja mert te csináltad!
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #31 Dátum: 2009 Június 22, 07:12:19 »
Nahát, pedig én is előbb valám, mint ez a fórum! Akkor nem én csináltam???  :2funny:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Aata

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 242
    • Fontos üzenetek és feljegyzések
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #32 Dátum: 2009 Június 22, 08:21:40 »
Nahát, ilyen téma is van? Tök jó!  :01:

Én úgy kerültem ide, hogy válaszokat kerestem az Istennel kapcsolatban feltett kérdéseimre. Azt valamelyik keresőszóra ezt dobta ki a Google.  :hehe: Érdekes, mert amikor meg külön fórumot kerestem, ahol ilyen aktív élet van, akkor nem találtam semmit. De Istennek hála idetaláltam! Hát ez a nagy történet.
I Korintus 13,12-13: Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most töredékes az ismeretem, akkor pedig úgy fogok ismerni, ahogyan engem is megismert az Isten. Most azért megmaradt a hit, a remény, a szeretet, e három; ezek közül pedig a legnagyobb a szeretet.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #33 Dátum: 2009 Június 22, 09:00:37 »
Nahát, pedig én is előbb valám, mint ez a fórum! Akkor nem én csináltam???  :2funny:

 :020:

Akkor így fogalmazom:
Bizony a fórumról én szereztem vala először tudomást! :020: :020: :020:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető nagy.julianna

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • en
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #34 Dátum: 2009 Június 24, 06:19:47 »
Kerestem..kutattam..aki keres talal!A zorgetoknel meg nyittatik..az Ige irja.

Nem elérhető nagy.julianna

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • en
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #35 Dátum: 2009 Június 25, 14:32:13 »
Kerestem ..kutattam..es ra talaltam..Hala az URNAK!

Zotya

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #36 Dátum: 2009 Június 25, 14:54:46 »
 :D Könnyen
 ;) Már a kezdetek kezdetén :089:

Nem elérhető Ben

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #37 Dátum: 2009 Július 04, 13:00:13 »
Üdvözöllek Benneteket Testvéreim!
Az egyik keresztyén tárkereső lapon találkoztam azzal a kedves hölggyel aki emondta milyen igényes,igazi hivő szellemiségü ez az oldal. Habár komolyabb kapcsolat nem lett a találkozásunkból, azonban bejelentkeztem hozzátok és azóta hitben mindig épülök, mikor itt vagyok nálatok. Áldja meg az Úr a lap szerkesztőit és a látogatóit!
"Adsz nékik és ők takarnak, megnyitod kezedet,
és megtelnek a Te jóvoltoddal"

ircsi

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #38 Dátum: 2009 Július 04, 13:06:26 »
Kedves Ben!

Szeretettel köszöntelek,legyen áldásodra a közöttünk töltött időd még nagyon sokáig.,érezd magad jól.  :044:  :2smitten:

Nálunk is van társkereső   :igen:  http://alfa-omega.hu/tarskereso/

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #39 Dátum: 2009 Július 04, 13:23:13 »
 Kedves Ben!  
Szeretett testvérem az ÚR-ban!

Örülök  hogy  írtál,  hogy tényleg épülésedre van ez az áldott fórum.... :2smitten: és hogy maradtál...... :168: :169:

Szívemből  kívánom,  hogy sok-sok vidám időt tölts el közöttünk.  :2smitten:

áldjon az ÚR  és őrizzen  meg minden utadon :063: :044:
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Zsotza

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 303
  • kistestvér
    • Zsotza kísérleti  web-kunyhója
Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #40 Dátum: 2009 Július 06, 10:16:06 »
Kedves Fórumtársak! Nekem a NET-es "pályafutásom" (Chat-lés-botlásom :01:) legelejére nyúlik vissza  az én "Idetalálásom". 2007 január óta van Internet  elérésem. Baptista keresztényként kerestem baptista web-oldalakat.A "Baptista.hu" Web-portál "Chat"-jét látogattam  esténként. Az egyik csetelő ezt  írta az ismerősének (Nem nekem):"Gyere az Alfa-Omega Chat-re!" Kíváncsiságból én is felkerestem....Tehát  először a Chat-et ismertem meg,-és a Chat-en Antee-t! Antee ajánlotta a Fórumot.  :thanks: Bár  a Chat-ben ritkán vagyok,a Fórumot rendszeresen felkeresem,-és  időnként  írni is szoktam. Hálás vagyok Istenünknek,hogy ez az Oldal,él,és  Virágzik :rozsa2:,Köszönöm Nektek,akik Vezetők Vagytok a Fórumon a sok  Munkát,Türelmet,-és  Kitartást,imádkozom Értetek,hogy soha ne Fáradjatok bele,ne tudjon Benneteket gyötörni a frusztáltság,és a meddő viták,-hogy Ti is  felüdüljetek... Köszönöm a többi "egyszerű"  Tag-társnak,hogy  itt Vagytok,és  Építetek...Nélkületek nem lenne (ilyen) a Fórum! Köszönet  mindenkinek-mindenért!  :079: :066: :099: :161:
http://zsotza.fora24.pl/

Személyes,kísérleti honlap

maria

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #41 Dátum: 2009 Július 06, 10:25:36 »
Drága zsoca! Köszönjük az imádat, kedves soraidat, ez jól esett. Örülök, hogy jól látod a munkánkat. Valóban csak Isten erejével lehet ezt tenni, másképpen nem. Nem könnyű feladatot bízott ránk Urunk. Az viszont biztos, sokat tanulunk egymástól. Ha nem mást, szeretetben járni és ez már akkor fél siker.

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #42 Dátum: 2009 Július 06, 12:18:30 »
Kedves Zsoca!
Magam  is egyszerű keresztényként élem mindennapjaimat.
 Mindenkinek más az ajándéka amivel szolgálhat... a tiszta szívből meg nyílvánuló  SZERETET egymás iránt mindenkor építő és állhatatosságra tanít ..... persze mindannyian elbukhatunk.. :08:
De egyfolytában tanulunk egymástól ....hitünk kezdőjére felnézve Jézusra  lépünk tovább minden napon..
 Köszönet  érted és mindenkiért!   :2smitten:




zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #43 Dátum: 2009 Július 06, 14:10:23 »
Nagyon szépen köszönjük Zsoca!  :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

ircsi

  • Vendég
Re: Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #44 Dátum: 2009 Július 06, 16:26:58 »
Kedves Zsoca!

Köszi a jó kívánságokat,bizony szívnek teljeségéből szól a száj és ezenkeresztül nyílvánul meg az atyafiak szeretete egymás felé. :044:
Jézus is azt mondta jobb adni mint kapni,mindjáan erre törekedünk,szeretetben egymás felé,egymást építve.
Magam is sokat tanulok....