Szerző Téma: Hogyan kerültél ide a Fórumra?  (Megtekintve 18701 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #90 Dátum: 2012 Június 05, 12:59:29 »
Orsikám, nagyon örülök én is, hogy közénk cseppentél!!!  :afro: 

 :fel: :016: :rozsa2: :026:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

orsi50

  • Vendég
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #91 Dátum: 2012 Június 05, 13:07:54 »
 :063: nagyon kedves vagy ! köszönöm nagyon szépen kedves  Elisabeth, , sok mindent lehet itt olvasni  :igen:

Nem elérhető Rukina

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 56
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #92 Dátum: 2012 Szeptember 18, 19:24:25 »
én keresgéltem a google-ban az egyházamra meg keresztény dolgokra és így kerültem ide.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #93 Dátum: 2012 Szeptember 18, 19:32:49 »
Isten hozott! :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Rukina

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 56
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #94 Dátum: 2012 Szeptember 18, 19:33:48 »
köszi! amúgy hogyan indíthatok új témát?

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #95 Dátum: 2012 Szeptember 18, 19:36:41 »
Már a másik topicban válaszoltam erre a kérdésedre. :088:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #96 Dátum: 2012 Szeptember 28, 21:50:45 »
Rukina sok mindenre jó ez a Google. Ráadásul téged is idehozott. Jól tetted, hogy követted a felajánlott linket.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Hogyan kerültél ide a Fórumra?
« Válasz #97 Dátum: 2015 Február 18, 11:40:01 »
Nagyon régóta nem került hozzászólás ebbe a topikba pedig nagyon sokan regisztráltak a legutolsó hozzászólás óta.
Szerintem valóban érdemes lenne megosztani azt a hírt, ahogyan erre a kis közösségre rátaláltatok.
Valóban lehet a kersők által kiadott linket követve, vagy ismerősök ajánlása által.
Lehet azért is,mert sok jót hallottál az Alfa-Omega fórumról, de az ellenkezője is, sok rosszat beszéltek róla és személyesen is szeretteél volna meggyőződni a hírek valódiságáról.

Én pédául a képeslapok által kerültem ide. Nem is tudom kitől kaptam rendszeresen igés képeket és kiváncsi voltam arra, hogyan is  nézhet ki az a közösség ahonnan elküldik.
Megtaláltam, regisztráltam és olvasgattam.
Hosszú ideig mást sem tettem, majd egyszer bátorságra kapva megpróbálkoztam egy-egy beírás erejéig. Kezdetben tanulságos történeteket tettem fel, majd merészebb lettem és néhány topikban megosztottam saját gondolataimat is, és észrevétlenül aktív tagja lettem a fórumnak.

Kedves fórumtársunk, ez a lehetőség nyitott a te számodra is. Bátorítalak, hogy tedd meg az első lépést, és írd le, hogyan kerültél ide, a Fórumra!
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12