Szerző Téma: Igét kaptam az Úrtól  (Megtekintve 286484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
Re:Igét kaptam az Úrtól
« Válasz #3060 Dátum: 2014 Június 03, 09:16:36 »
Igaz testvérem. Beszéd lehet hosszú, semmitmondó és erőtlen is. Meghallgatják a hívek, majd hazamennek és nem történt semmi változás az életükben.
Azonban,  ha a Isten ereje, a Szentlélek vezetése gyújtja meg a beszédet, akkor az behatol a szívbe és változást eredményez.

Köszönöm a képet és az igét is!
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető torokildiko46

• Testvérünk
  • *
    • http://ildiko-torok.blogspot.com/
« Válasz #3061 Dátum: 2014 Június 03, 09:47:19 »
Àmen!
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
« Válasz #3062 Dátum: 2014 Június 03, 10:12:17 »
Ámen
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3063 Dátum: 2014 Június 03, 10:19:08 »
Jézus is úgy tanított, mint akinek hatalma volt. Mert valóban hatalma volt, Ő nem csak beszélte, hanem meg is cselekedte. Nem csak annyi volt a szolgálata, hogy azt mondja amit az Atya mondott Neki, hanem az is, hogy azt tegye, amit az Atya parancsolt Neki. Így a beszéde egyensúlyban volt a cselekedeteivel!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

• Segítő
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3064 Dátum: 2014 Június 03, 10:48:32 »
Ámen!
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető ditte

• Segítő
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3065 Dátum: 2014 Június 03, 10:59:23 »
"Az igének pedig megtartói legyetek, ne csak hallgatói, megcsalván magatokat." (Jakab 1,22.)
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *

• Testvérünk
  • *
« Válasz #3067 Dátum: 2014 Június 03, 11:39:25 »
Åmen ! :2smitten: :2smitten: :2smitten:
Mert én tudom, hogy az én megváltóm él, és utoljára az én porom felett megáll.! Jób:19:25

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #3068 Dátum: 2014 Június 04, 07:19:16 »

Nem az teszi tisztátalanná az embert, ami bemegy a száján, hanem ami kijön a szájából, az teszi tisztátalanná az embert.
Máté 15,11
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető ditte

• Segítő
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3069 Dátum: 2014 Június 04, 07:59:39 »
Ámen és ámen

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3070 Dátum: 2014 Június 04, 11:16:17 »
Ámen

• Testvérünk
  • *
« Válasz #3071 Dátum: 2014 Július 08, 07:50:42 »
Filippi 3:12-14

12 Nem gondolom, hogy mindezt elértem volna, vagy hogy már tökéletes lennék. De azért küzdök, hogy elérjem és kezembe vehessem a kitűzött jutalmat — hiszen Krisztus éppen ebből a célból vett engem a kezébe. 13 Testvéreim, tudom, hogy még nem értem célba, de egyet teszek: elfelejtem azt, ami már mögöttem van, és teljes erővel igyekszem előre. 14 Azért küzdök, hogy elérjem a célt, és megkapjam a győztesnek járó mennyei jutalmat, hiszen Isten erre hívott el bennünket a Krisztus Jézusban

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #3072 Dátum: 2014 Július 08, 09:32:11 »
Idézet
Írta: torokildiko46

13 Testvéreim, tudom, hogy még nem értem célba, de egyet teszek: elfelejtem azt, ami már mögöttem van, és teljes erővel igyekszem előre.

Cselekedjük ezt testvéreim. ne tekintgessünk hátra, hanem mindig csak előre az Úr országába vezető úton!

Nem elérhető Shomer ayin

• Moderátor
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3073 Dátum: 2014 Szeptember 07, 19:49:24 »
Máté Evangyélioma 7. rész

1.    
Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
2.    
Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek.
3.    
Miért nézed pedig a szálkát, a mely a te atyádfia szemében van, a gerendát pedig, a mely a te szemedben van, nem veszed észre?
4.    
Avagy mi módon mondhatod a te atyádfiának: Hadd vessem ki a szálkát a te szemedből; holott ímé, a te szemedben gerenda van?
5.    
Képmutató, vesd ki előbb a gerendát a te szemedből, és akkor gondolj arra, hogy kivessed a szálkát a te atyádfiának szeméből!
Ézs 60,19    
Nem a nap lesz néked többé nappali világosságod, és fényességül nem a hold világol néked, hanem az Úr lesz néked örök világosságod, és Istened lesz ékességed,

Nem elérhető Antee

• Admin
  • Testvérünk
  • *
« Válasz #3074 Dátum: 2014 Szeptember 07, 19:52:09 »
Ámen