Szerző Téma: Lélek ajándékai  (Megtekintve 14101 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jules

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1609
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #45 Dátum: 2013 Július 17, 11:19:23 »
Vagy akkor mondják meg őszintén, hogy a kiadvány ingyenes, de adományt elfogadnak, amit a könyv kiadójának utalnak tovább. Ez is egy korrekt megoldás lenne.
"Jól látszik a szívünk állapota abból, ahogy egy olyan valakivel bánunk, aki viszonzásul semmit nem tud tenni értünk."

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #46 Dátum: 2013 Július 17, 11:38:02 »
Igen, de a céljuk a pénz bevétele ezért kicsit markánsabb eszközt vetettek be...  :060:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #47 Dátum: 2013 Július 18, 09:32:36 »
Köszönöm a válaszokat. Én sem tartom helyesnek. Aki szeretne hozzájutni az végül is kifizeti, de egy keserű szájíz kerekedik benne amikor a hátulján azt olvassa "Ez a kiadvány nem árusítható!" De ha pénzt vagy valamit kérnek érte az abban a pillanatban árucikké válik.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #48 Dátum: 2013 Július 19, 11:12:21 »
Biztos úgy gondolták, hogy rajtuk kívül senki sem bocsáthatja áruba. :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #49 Dátum: 2013 Július 19, 21:32:16 »
A szándék jó, csak a kivitelezés helytelen. Célszerűbb lenne minden új kiadvány megjelenésekor támogatásra buzdítani a testvéreket.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Lélek ajándékai
« Válasz #50 Dátum: 2013 Július 19, 22:20:18 »
Igen. De most felmerült bennem a kérdés, hogy ha nem rendelkeznek kellő áldással a cél elérése ügyében, akkor miért erőltetik?
Úgy értem példának okáért ezt a fórumot nem más emberek pénzéből hoztam létre. Isten megadta hozzá a kellő összeget, időt és vezetést. De ha valaki nem tudja a szolgálatát vinni csak ha pénzt húz ki az emberek zsebéből, akkor számomra igen kérdőjeles, hogy valóban az Úrtól van-e a szolgálata?

Az Úr gondoskodik arról, akit az úton vezet. De ha valaki olyan utakon jár amelyet nem mondott neki az Úr, akkor nem értem miért kell erőltetni.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)