Szerző Téma: Különös jelenségek  (Megtekintve 21409 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Különös jelenségek
« Dátum: 2009 November 15, 19:16:40 »
Katacs kérésére egy ilyen topicot is nyitottam.  :063:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Különös jelenségek
« Válasz #1 Dátum: 2009 November 15, 19:40:02 »
 Kedves Testvérek!

Különleges jelenségnek lehetünk szemtanúi itt az Alfa-Omegán!
A Főnök megszállottként nyítogatja az új topicokat, lehetetlen vele lépésttartani!
Ki tud erre a rejtélyre valami elfogadható magyarázatot?!

:gunyos:

:fetreng:

:2smitten:

  :2smitten:

    :2smitten:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

katacs

  • Vendég
Re: Különös jelenségek
« Válasz #2 Dátum: 2009 November 15, 19:58:09 »
Köszönöm szépen!
Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, mit gondoltok és van e olyan téma amiről szerenétek beszélni itt?
Engem érdekel pl. a Bermuda háromszög relytélye, mennyi ennek a valóság alapja?

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re: Különös jelenségek
« Válasz #3 Dátum: 2009 November 15, 20:26:08 »
 :061:
Szerintem lehetséges, hogy van ott valami rejtély... Meg máshol is. Elvégre is a Föld már a Sátán uralma alatt van.
"Át- meg átjárja a földet.." Írja a Jób könyve. :061:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Különös jelenségek
« Válasz #4 Dátum: 2009 November 15, 20:55:59 »
Tesókáim 'sikamlós' ez a terűlet, vigyázzunk, nehogy okultísta okfejtegetésekbe essünk!
Ne feledjétek: 'A kinyílatkoztatott dolgok a mieink, a titkok pedig az Úré'
Ha valaminek nincs az emberi értelem által felfogható magyarázata, akkor azt veszélyes boncolgatni!
 Persze ez alatt nem a 'Bermuda háromszöget' értem, hanem amit magyarázatként hozzáteszünk!


:2smitten:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

katacs

  • Vendég
Re: Különös jelenségek
« Válasz #5 Dátum: 2009 November 15, 21:04:46 »
Igen, én sem szeretném, hogy okultizmus felé forduljon ez a téma, de bízom benne, hogy mindenkinek van valami elképzelése, hogy mi történhet.

Kedves Daba, te mit gondolsz pl. a Bermuda háromszögről?

Nem elérhető Csaba

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3527
Re: Különös jelenségek
« Válasz #6 Dátum: 2009 November 15, 22:12:13 »
Kedves Katacs!

Én a Bermuda háromszögről azt gondolom, hogy a gyerekkorom ('70-es' évek) nagy szenzácíója és rejtélye volt!
Ma úgygondolom, hogy egy háromszögbe foglalt terület az Atlanti- Óceánban, ahol történtek tisztázatlan körűlményű események, balesetek.
Érdekes módon, amíóta léteznek komolyabb technikai felszerelések (pl. GPS, műholdas megfigyelés és navigácíó), valahogy nem akar ott eltünni senki és semmi!
Ha valakit komolyabban érdekel ez a téma, a Wikipédiában pro és contra kivesézik!
Én személy szerint nem gyanakszom sem tengeri szörnyekre, sem pedig UFÓKRA, inkább az emberi felelőtlenség, a természeti szélsőségek és a technikai hibák egybeesésének, no meg a média csűr-csavarjának tudom be az eseményeket!
:044:
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...' 1Kor13

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Különös jelenségek
« Válasz #7 Dátum: 2009 November 15, 22:28:39 »
Kedves Testvérek!

Különleges jelenségnek lehetünk szemtanúi itt az Alfa-Omegán!
A Főnök megszállottként nyítogatja az új topicokat, lehetetlen vele lépésttartani!
Ki tud erre a rejtélyre valami elfogadható magyarázatot?!

:gunyos:

:fetreng:

:2smitten:

  :2smitten:

    :2smitten:

Egyszerű! Több időm van és igen engedékeny lettem (topicnyitogatás terén)!  :169:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re: Különös jelenségek
« Válasz #8 Dátum: 2009 November 16, 08:52:03 »
 :2crazy:  ez egy  jó topic  lesz .....

-én  ezt  találtam.... érdekes és  néha  kicsit  félelmetes  de  nem " misztikus"

csak  az  időjárásban  "látható  jelek"

http://www.idokep.hu/?oldal=hirek&id=672
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Különös jelenségek
« Válasz #9 Dátum: 2009 November 16, 21:25:59 »
Én nagyon szeretem az időutazással kapcsolatos filmeket, olvasgatok a relativitás elméletről is. Az időutazás, mint olyan (filmszerűen) nincs. Isten az időn kívül van, de mi nem ugrálhatunk itt az "idősíkok között".
A bermuda csak érzéki csalódás volt, vagy démonok játéka, de ahogy Daba mondta az új kor műszerei óta igencsak megszüntek ezek az események...
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető ermaha

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2797
Re: Különös jelenségek
« Válasz #10 Dátum: 2009 November 17, 05:31:38 »
Én nem hiszem,hogy megszűntek volna ezek a jelenségek,kevesebbet írnak róluk,inkább azért van.Valamikor Óemberi mivoltomban sokat foglalkoztatott ez a kérdés,meg minden hozzá hasonló.Akkor volt egy könyv a címére nem emlékszem
alig bírtam beszerezni,csak Antikváriumban sikerült,az azzal foglalkozott,.Hosszú évekre visszamenőleg,mennyi hajó és repülő tűnt el a térségben.Ezeket soha nem találták meg,még a nyomát sem.Darabjait sem,sőt akik ott akarták keresni azok is eltűntek.Ez valóban egy háromszög alakú elektromos aktivitást mutató ,mágneses terület,ami mindent magához vonz. :2smitten:
Mert nem a félelemnek szellemét adta nekünk
az Isten,hanem az erőnek és szeretetnek és józanságnak szellemét/Tim:1,7/

katacs

  • Vendég
Re: Különös jelenségek
« Válasz #11 Dátum: 2009 November 17, 07:33:28 »
Vajon hová tüntek az emberek? Hová szippanthatta be őket a nagy elekromos szörny?

Nem elérhető tothg

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3053
Re: Különös jelenségek
« Válasz #12 Dátum: 2009 November 17, 08:11:15 »
Talán túl beszűkült vagyok, de nem hiszek a nagy elektromos szörnyekben...  :hehe:
"Ha nem elégít meg ez a világ, akkor valószínű, hogy nem e világ számára lettél teremtve."
(C. S. Lewis)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Különös jelenségek
« Válasz #13 Dátum: 2009 November 17, 09:23:09 »
A következő téma lehetne a lokneszi szörny!  :hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

katacs

  • Vendég
Re: Különös jelenségek
« Válasz #14 Dátum: 2009 November 17, 11:52:36 »
Talán túl beszűkült vagyok, de nem hiszek a nagy elektromos szörnyekben...  :hehe:
Pedig van ám elektromos szörny, azok még a lakásban is képesek elcsípni (megcsípni) az embert, amikor megrázza az áram. Milyen rossz is az.