Szerző Téma: Hirdetések  (Megtekintve 11312 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #15 Dátum: 2011 Szeptember 20, 14:07:05 »
Kedves Irma!

Meg lehet erteni egy bizonyos szintig az arakat. Nem kis koltseg a berles, foleg a zenekar leutazasa es szallasolasa, etkezese. Evangeliumot hirdetik, hat eljenek is meg belole.

Sok koltseg van meg ezen felul, olyanok is, amire talan nem is gondolnank.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #16 Dátum: 2011 Szeptember 20, 14:18:29 »
Kedves Antee!

Ez mind igaz! Eddig is így volt ez, de idáig nem a jegyeket árulták, hanem adakozásból fedezték, és itt lehetősége volt annak aki jobban meg volt áldva anyagilag az többet adott, és az is el tudott jönni, akinek éppen nem volt pénze. És legnagyobb tisztelettel, de akkor sem tartom Bibliainak az előre meghatározott jegyárakat, és soha nem is fogok elmenni olyan helyre, ahol a szegényeket kizárják a részvételből. Az Úr Jézus soha nem szedett jegyárakat!
Ma ebben az országban sok ember van aki ezt nem tudja kifizetni, velük mi lesz?
Igen az fontos, hogy " menő" zenekarok tagjai is megéljenek. de akik nem tudják megfizetni, azok szenvedjék el a kirekesztést?
Ez nekem komoly fájdalmat okoz. Bocs, és tényleg nem tiszteletlenségből írom. Az egyik ilyen "fizetős" koncerten volt egy testvérnő, aki a koncert helyszinén keresztény szórólapokat osztogatot a szervező gyülekezetek egyikének a megbízásából, de mivel a kocertjegyet nem tudta megfizetni nem tudott bemenni. Ez rendben volt így?
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #17 Dátum: 2011 Szeptember 20, 14:29:43 »
Kedves Irma!

Nem celom vedeni oket, en igy se ugy se mennek el, nem vonzanak a kereszteny koncertek.

Ez a fajta adakozasi lehetoseg egyaltalan nem biztos, hogy fedezne a kiadasok felet is.
Ezt sajat es masok altali tapasztalasokbol tudom. Tovabba ha barki elmehetne, akkor ahhoz hatalmas szabadteri koncertre lenne szukseg, mint azt hiszem a Hillsong-nal is volt. De ahhoz kell nemi jo ido is...



"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #18 Dátum: 2011 Szeptember 20, 14:32:15 »
Tényleg nem kötözködni akarok, de mi választja ki, hogy ki mehet el egy ilyen keresztény rendezvényre? A pénz?
hát akkor.... hm.
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #19 Dátum: 2011 Szeptember 20, 14:47:37 »
Testverem azt is a penz hatarozza meg, hogy elmehetek-e az Ujkigyosi Baptista imahazba.Kulonben majdcsak minden Vasarnap ott lennek.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #20 Dátum: 2011 Szeptember 20, 15:03:53 »
Hát igen ha Cambrigedből jössz! :01:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #21 Dátum: 2011 Szeptember 20, 15:16:25 »
Igen, en nagyon messze lakom. De nem egy testver van, aki Magyarorszagon belul nem tud abba a gyulekezetbe jarni a tavolsag miatt (penz), amelyikbe szeretne. Ha valakinek pedig a Jesus culture koncerten a helye, akkor arra az Urnak gondja van ra.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #22 Dátum: 2011 Szeptember 20, 15:55:16 »
Nem akarok vitatkozni, de sosem fogok egyetérteni a pénzért árult evangélizációval. Bocs, Anti!
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #23 Dátum: 2011 Szeptember 20, 16:05:01 »
Bocs, en meg nem akarlak meggyozni! :D
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #24 Dátum: 2011 Szeptember 20, 16:07:33 »
 :igen:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Ani Kinor

  • Vendég
Hirdetések
« Válasz #25 Dátum: 2011 Szeptember 20, 18:59:02 »
Ezt tegnap kaptam és hátha valakit érdekel :

Kedves Testvérek!

    Örömmel hirdetjük, hogy idén október 2-án 17-22 óráig (kapunyitás fél4-kor) a Papp László Budapest Sportaréna ad otthont - a több mint egy évtizede tartó felekezetközi dicsőítő összejövetelnek - az Ez az a nap!-nak!
    Óriási megtiszteltetés számunkra, hogy a világ ma talán legnépszerűbb  dicsőítő zenekara a Jesus Culture (USA)és Banning Liebscher elfogadta meghívásunkat az eseményre, akik  nem csak dicsőítéssel szolgálnak felénk, hanem igei tanítással és imaszolgálattal is.
    A mintegy 5 órás program magyar csapatokkal indul: Pintér Béla és zenekara, Csiszér László, Prazsák László, valamint a kárpátaljai Amaro Del lép színpadra.
    Kísérőprogramként Misszió Expo (40 kiállítóval) és Gyermekjátszóház is lesz ahol kézműves foglalkozással és színes programokkal várjuk a kicsiket (Sisa sóóó!, bábműsor, Pintér Béla) További információ: www.ezazanap.hu
    Kedvezményes (csoportos) jegyek a délelőtti istentiszteletek végén még korlátozott számban kaphatók nálam!

    Testvéri üdvözlettel: Jóföldi Tünde szervező
     


Én a magam részéről biztos nem megyek el, mert mélyen nem értek egyet azzal, hogy egy keresztény összejövetelre előre meghirdetett jegyárak vannak. Nem fogadom el, hogy kirekesztjük azokat, akik esetleg nem tudják megvenni a jegyárakat. És szerintem ellent is mond a Bibliai elveknek. Azzal együtt irom, hogy tudom, biztos nagyon jó koncertek lesznek, és nekem telne is rá, hogy elmenjek, de én még emlékszem, amikor az ilyen alkalmakat gyüjtésből rendeztük. Magam helyett valakinek szeretném felajánlani, hogy megveszem a jegyet, aki nem tudná kifizetni, de nagyon szeretne lemenni.


Nagyon keresztenyi a hozzáállásod, Irma!  :2smitten: :2smitten: :2smitten:
( Az is ertehto, amiket Antee írt.)

Nem elérhető petya1962

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 256
    • Petya1962 Jézus Krisztus békéltető nagykövete
Hirdetések
« Válasz #26 Dátum: 2011 Szeptember 23, 15:41:28 »
Kedves Testvéreim!

Az egyházi státusztörvény változásai miatt működő, s evangéliumot továbbító közösségek (gyülekezetek és alapítványi szervezetek) komoly anyagi válságba kerültek. Ez köztudott.

Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy gyülekezetet, s a szervesen vele együttműködő hálózatot. A gyülekezet neve

Mahanaim Teljes Evangéliumi Keresztény Közösség

Van egy erőteljesen működő missziós hálózatok. Ajánlom az internetes bemutatkozó írásukat: http://www.palantamisszio.hu/palanta-misszio-a-gyermek-lelek-mento-%C2%AE.

Az, hogy ez a munka éves viszonylatba mennyibe kerül, csak saccolni tudom, de milliókról lehet szó.

Szeptember 11-én bemutatkoztak a m1 tv vallási műsorában. Megtekinthető a tv videotárában


Elhangzik a műsorban egy támogatási felhívás, aminek a részletei a honlapon is olvashatók:


Terajtad áll, hogy lesz-e egy szövetségessel több az evangélium hirdetése munkájában.
Kató István alias petya1962
Jézus Krisztus békéltető nagykövete
http://katoistvan.hu

Nem elérhető m.ági

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 837
  • gyermek
Hirdetések
« Válasz #27 Dátum: 2011 Szeptember 26, 09:52:06 »
Köszi Petya!
Isten, hallgasd meg az én imádságomat, figyelmezz az én szájam beszédeire
zsolt 54.4

Nem elérhető Zsotza

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 304
  • kistestvér
Hirdetések
« Válasz #28 Dátum: 2011 November 16, 13:38:12 »
Netprofil, a keresztény szaknévsor:

>>" A Netprofil célja

Civil tevékenységük szerint szeretnénk adatbázisba gyűjteni a keresztény testvéreket.
Ugyanannak a testnek vagyunk a tagjai, de munkánk is összehozhat bennünket egymással,
 vagy közelebb vihet a leendő testvérekhez is.
Talán Te is örömmel keresnéd fel valamelyik tesódat, ha könyvelőre,
asztalosra vagy fogorvosra van szükséged... "<<

>>  http://www.netprofil.hu/   <<

Nem elérhető Aata

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 242
    • Fontos üzenetek és feljegyzések
Hirdetések
« Válasz #29 Dátum: 2011 December 27, 17:05:42 »
Kedves Testvérek!

Terveztem pár keresztény társasjátékot, melyeket szeretnék kiadni. Sajnos eddig nem találtam olyan kapcsolatot, aki segíteni tudna akár a próbadarab elkészítésében, vagy már a komplett társasok kiadásában. Ha bárki tudna ebben segíteni nekem, kérem jelezze felém!
I Korintus 13,12-13: Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most töredékes az ismeretem, akkor pedig úgy fogok ismerni, ahogyan engem is megismert az Isten. Most azért megmaradt a hit, a remény, a szeretet, e három; ezek közül pedig a legnagyobb a szeretet.