Szerző Téma: Hirdetések  (Megtekintve 11307 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #30 Dátum: 2011 December 27, 17:07:48 »
Szia Testvérem!

Esetleg arra nem gondoltál, hogy valamilyen formában online vagy vizuális keretek között lehetne játszani?
A megvalósítása is talán könnyebb lenne.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Aata

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 242
    • Fontos üzenetek és feljegyzések
Hirdetések
« Válasz #31 Dátum: 2011 December 27, 17:10:54 »
Kedves Antee!

Véleményem szerint azt is ki lehetne dolgozni, csak hát ahhoz egy olyan szakképzettségű ember kellene. :) Ismersz ilyet? Mert ha igen, részemről kezdődhet a munka!
I Korintus 13,12-13: Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most töredékes az ismeretem, akkor pedig úgy fogok ismerni, ahogyan engem is megismert az Isten. Most azért megmaradt a hit, a remény, a szeretet, e három; ezek közül pedig a legnagyobb a szeretet.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #32 Dátum: 2011 December 27, 17:13:49 »
Sajnos nem, nekem is van egy viszonylag kidolgozott elképzelésem egy keresztyén online játékról. De a kivitelezése több millió forintot emésztene fel.
Kevés a keresztyén programozó, akik ingyen segítenének... Én pedig nem értek hozzá.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Aata

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 242
    • Fontos üzenetek és feljegyzések
Hirdetések
« Válasz #33 Dátum: 2011 December 27, 17:14:55 »
Akkor egy hajóban evezünk, csak te virtuálisan hajóban én meg materiálisban!  :hehe:
I Korintus 13,12-13: Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről színre; most töredékes az ismeretem, akkor pedig úgy fogok ismerni, ahogyan engem is megismert az Isten. Most azért megmaradt a hit, a remény, a szeretet, e három; ezek közül pedig a legnagyobb a szeretet.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #34 Dátum: 2011 December 27, 17:15:19 »
:hehe:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Hirdetések
« Válasz #35 Dátum: 2011 December 29, 11:16:08 »
Testvéreim !

Felhívást teszek közzé, amelyet az evangéliumi keresztények hirdettek meg az Egyházügyi Törvény megszavazásának idejére :

A BPA és az új egyházi törvény:

GYERTEK PÉNTEKEN 10.00 ÓRÁRA A KOSSUTH TÉRRE!

FELHÍVÁS: GYERTEK DEC. 30-ÁN A PARLAMENT ELÉ IMÁDKOZNI, BÖJTÖLNI ÉS IGÉT OLVASNI!

http://www.youtube.com/watch?v=JBFFCuphqKk&feature=player_embedded#!

„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Hirdetések
« Válasz #36 Dátum: 2011 December 31, 20:12:36 »
Kedves Irma!

A hozzászólásodat áthelyeztem a "Hírek a világból" topicba.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Hirdetések
« Válasz #37 Dátum: 2012 Január 16, 08:30:10 »
Találtam egy nagyon jó programot a neten, talán lesz akit érdekel?

http://www.mobilbiblia.hu/

Nem elérhető Shaly

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re:Hirdetések
« Válasz #38 Dátum: 2012 Április 10, 19:26:32 »
Shalom!

Nem tudom, hogy jó helyre írom, de remélem.
Egy ismerősöm megkért hogy segítsek neki.
Munka lehetőség!!!!!!!!!!!
Víz- gáz szerelőt keres.
1 keresztény férfi Budapest és 20 km körzetében.
Akit érdekel a dolog az névvel és elérhetőséggel jelentkezhet nálam priviben.
Shaly
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető Zsotza

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 304
  • kistestvér
Hirdetések
« Válasz #39 Dátum: 2012 Október 20, 22:55:50 »
A most megjelent "Egyszerű Fordítás"  -teljes  Szentírás- online is olvasható:

 

http://www.biblegateway.com/versions/Hungarian-Bible-Easy-to-Read-Version-ERV-HU/

Nem elérhető E.Edit

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1427
Re:Hirdetések
« Válasz #40 Dátum: 2012 Október 21, 10:38:31 »
Köszönöm Zsotza,nagyon örülök neki.

 :078: :078: :078:
 :thanks: :031: :026:

"Ne félj, csak higgyj!"  Márk ev.5:36/b

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Hirdetések
« Válasz #41 Dátum: 2013 Április 02, 14:23:34 »
Nap mint nap látom a "Bibel TV" keresztény adásban a reklámot és tünödök.... Mit szól ehhez Jézus?   :?:

Leértékelték az "Imádat Arany" (Anbetung-Gold) dicsöítö énekek cd-jét....

Az eddigi 19,99 helyett immár 14,99 Euróért olcson hozzájuthatsz....  :2knuppel:

http://www.amazon.de/Anbetung-Gold-Yasmina-Hunzinger/dp/B000SOCXKS

Hmmmm.... csak úgy tünödök.... leértékelt dicsöítés....

 :104: 
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hirdetések
« Válasz #42 Dátum: 2013 Április 02, 14:26:04 »
A probléma az Testvérem, hogy már ebből is pénzt csináltak és világi hivatást. Nem összekeverendő a világi munka és az Istennek tett szolgálat. Ha valakinek megadatott, akkor azért ne kérjen pénzt. Sokan megkapták már a fizetségüket ezen a földön, így ne várjanak semmit sem a Mennyben.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Hirdetések
« Válasz #43 Dátum: 2013 Április 02, 14:30:48 »
Tényleg nincs szándékomban senkit sem elítélni, de nekem nagyon szúrja a szememet. Szóval olcsó lett az "imádat".  Még belegondolni is nehéz.   Jézus soha sem üzletelt volna tanítással, vagy dicsöítéssel, pedig:

   
És monda néki Jézus: A rókáknak barlangjuk van, és az égi madaraknak fészkük; de az ember Fiának nincs fejét hová lehajtania.
Lk 9,58

 :nem:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Hirdetések
« Válasz #44 Dátum: 2013 Április 02, 14:38:08 »
Igen, több mint valószínű, hogy Dávid sem pénzért ment el lantot pengetni Saulhoz.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)