Szerző Téma: Adományok és felajánlások  (Megtekintve 22418 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #15 Dátum: 2010 Március 09, 19:02:35 »
Kedves Sanyi! Csak a jövő héten tudom megvenni, kérlek ird meg hogy melyik forditásnak örülnél legjobban. Magam a Károlyit szeretem de tudom, hogy nem mindenki van ezzel igy. Szét fogok nézni a polcomon, mert sok olyan könyv van ott amit én nem használok, de te esetleg örülnél neki. Foglak hivni! Isten áldja meg a tanulásodat és adja meg, hogy bővőlködővé válj mind ismeretben, mind a cselekedetekben. Légy áldott! :105:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

maria

  • Vendég
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #16 Dátum: 2010 Március 09, 19:06:30 »
Sanyi! Én úgy tudom a Golgota sulisoknak van CD -jük minden anyagról. Nekem is meg van szinte az összes. Kötelező anyag van ott. Az benne van a tanulmányi költségben. Ők versről versre mennek a tanulmányozásban. Javaslom neked a weboldalukat is. Ott aztán van dömping és tudtok a koleszba netezni is.

Sanyi

  • Vendég
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #17 Dátum: 2010 Március 09, 19:44:08 »
Köszönök mindent,én az egyszerű fordítást vagy ha olyan nincs akkor az ufo,  és nagyon köszönöm a komnterÁt is atti, imádkozok érted, "értettek". Igen a golgota Biblia suliban vagyok, és igen versről versre tanulmányozzuk a Bibliát. Atti lesz Májusban a dibloma osztom és nagyon szeretném ha itt lenél, és személyesen is megismerkednénk! Lécci majd ezt beszéljük meg. KÖSZÖNÖK MINDENT DÁGA TESTVÉREIM.

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #18 Dátum: 2010 Március 19, 15:03:06 »
Kedves Sanyi Testvérem!

Elindítottam hozzád a Bibliát, egy Csia-féle újszövetséget is, meg egy Biblia magyarázatot is. Légy az Úr áldottja!

  :026:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Mazso

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 144
  • Képek
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #19 Dátum: 2010 Március 24, 19:24:35 »
Sziasztok! Szeretnék egy egyszerű fordítású nagyalakú Bibliát, de nem tudom megvenni jelenleg, hogy ha valaki tudna küldeni nekem egy nagyalakú egyszerű fordítású Bibliát azt nagyon megköszönném!

Címem: 1196 Budapest, Hunyadi u.145.
Makra Zsolt
Az ÚR előtt való öröm erőt ad nektek!!

Nem elérhető Mazso

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 144
  • Képek
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #20 Dátum: 2010 Március 26, 15:03:28 »
Már van Egyszerű fordítás nagy alakú Újszövetségem!
Az ÚR előtt való öröm erőt ad nektek!!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #21 Dátum: 2010 Március 26, 15:10:13 »
Orulok, hogy ilyen hamar meglett! :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető berni

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #22 Dátum: 2010 Április 20, 09:11:12 »
sziasztok.a nevem berni.három gyermek édesanya vagyok.egyik gyermekem tartosan beteg vele vagyok othon.sajnos amita beteg nincs munkám.ezért nem tudtam fizetni a gázszolgáltató felé járo közüzemü számláinkat.tudom nagyon sok embernek vannak anyagi és más féle gondjai, de gondoltam mivel nézegetem az oldalaitokat ami nagyon tetszik meg probálok segitséget kérni.sokat imádkozom és tudom az ur meg halgat engem.tudjátok ha pár napon belül nem egyenlitem ki számláimat ki kell költöznünk a lakásbol. nem tudom mit tehetnék, hogy ne veszitsük el a lakásunkat.sajnos segitségem nincs mivel álami gondozásban éltem.egy biztos pont az életemben az ur szeretete.arra kérnélek titeket ha bárki tud segiteni nekünk tegye meg, a legkisebb öszeg is segitség lenne számunkra.azzal is kevesebb lene az adoságunk. már minden járható utat megprobáltam ez ügyben végig járni de mind hiába.természetesen minden szavamat igazolni tudom. nagyon kétségbe vagyok esve nem tudom mi lesz. áldjon az ur titeket   berni :02:  számlaszámunk ahonnan adoságunkat le vonnák  11773360-00707886  otp bank

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #23 Dátum: 2010 Április 20, 13:32:22 »

Bernikém, drága!  :168:

Egyedül neveled a 3 gyermekedet?  :061:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető berni

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #24 Dátum: 2010 Április 20, 15:46:21 »
 kedves tünde. kérdésedre a válaszom. igen. általában a problémáimat meg szoktam oldani, de jelen pilanatban nem sikerül.

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #25 Dátum: 2010 Április 20, 16:07:44 »
Drága Berni!

Az rendben van, hogy most aki tud segít, de van-e valami amit hosszútávú segítségként el tudnál képzelni? Gondolok arra, hogy van valami kiút-terved amiért imádkozhatunk? Tudod Istennél nincs válság. És Ő azt igérte, hogyha hittel segítségül hivjuk az Ő Nevét, akkor nem fogunk megszégyenülni. Ha nem akarod itt nyilvánosan ezt megtárgyalni, akkor priviben szivesen beszélgetek veled erről.

 :017:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető berni

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #26 Dátum: 2010 Április 20, 17:57:35 »
kedves irma küldtem neked választ remélem jo hejre  szia  berni

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #27 Dátum: 2010 Április 20, 19:28:36 »
Berni, légy szives nézd meg, írtam neked privit, válasz kellene. :2smitten:

Bocs! a többieknek :2smitten:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető berni

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #28 Dátum: 2010 Május 02, 12:09:05 »
szia irma most irtam neked olvasd el szeretettel berni.

Nem elérhető Re-nata

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Adományok és felajánlások
« Válasz #29 Dátum: 2010 Május 02, 14:59:33 »
Üdvözlök mindenkit!

Szeretném Önöket megkérni, hogy feleslegessé vált dolgaikat NE dobják ki! Bármi is legyen az a használt ceruzától kezdve, a játékokon át, a használt tusfürdőig minden jöhet! Lehet az egy gombolyag cérna, régi könyv, radír, matrica, pelenka, ruha, bútor, cd, üres füzet, tankönyv, ágynemű, dekor kellék, építési anyag, egy szóval BÁRMI! (Nem baj ha hibás) Ha esetleg mégis szükségtelenné válna, én is ki tudom később dobni.
Azért kell, mert tovább tudom adni a rászorulóknak. Ők tényleg egy radírnak is örülnek, vagy egy kg lisztnek. (Tapasztalat ) Akit érdekel, ezeket a felajánlásokat a www.szivesseg.net oldalra teszem fel, és a megfelelő embernek továbbítom. Átveszem bárkitől és haza hozom, mert az átadásig általában itt tárolom. (Már ami befér a lakásba) Szívesen elmegyek érte Budapesten belül. Időpont egyeztetésre az e-mail címem: nata92@freemail.hu
Előre is hálásan köszönöm segítségüket!
Tisztelettel; Nagy Renáta