Szerző Téma: Színház kommentár  (Megtekintve 11713 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Színház kommentár
« Válasz #45 Dátum: 2013 November 20, 14:20:42 »
Istvan Testverem,csak azt akarom kerdezni,hogy sajat eletedbol is hozol peldakat,vagy   csak "szineszkedsz"? :2smitten:
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Színház kommentár
« Válasz #46 Dátum: 2013 November 20, 15:58:48 »
Ez amit beírok többnyire saját megélesen alapul. Valójában nem a jelent tükrüzi, mert azóta már állt be változás. Úgy van leírva, hogy akik hasonló "cipőben" járnak, ráérezzenek a megoldásra.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Színház kommentár
« Válasz #47 Dátum: 2013 November 21, 11:44:37 »
 Aldjon az Ur testverem. Orulok amikor lelki fejlodesrol olvashatok!Ha nem is most tortent,hanem regebb. :2smitten:
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető bacsipista

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Színház kommentár
« Válasz #48 Dátum: 2013 November 21, 13:21:31 »
Úgy hiszem, hogy minden embernek át kell esnie lelki fejlődéseken. Akár vannak a hívő élethez gyökerei, akár a világi életből tért meg.
Legfejlebb le lehet tagadni és minta hívőként mutatkozni. Van aki ezt el is hiszi, de az Úr mindeniről tudja az igazságot.
Vannak harcaink a megszentelődés útján. El is bukunk nem egyszer, de nem maradunk fekve, hanem felállunk, botorkálunk, segítségül hívjuk az Urat, erőt kapunk és biztosan haladhatunk a megszentelődés útján.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Színház kommentár
« Válasz #49 Dátum: 2013 November 22, 11:33:08 »
Ámen!
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8