Szerző Téma: Üdvözlet egy "marslakótól"  (Megtekintve 30912 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #75 Dátum: 2010 Július 25, 20:05:58 »
es meg egyszer:

" Gyongyeidet, disznok ele ne szord."   =  KERULD AZ EZOTERIAT,  csakis epulesed szolgalja!
                                                                               

ezoteria: Krisna tudat, buddhizmus, asztrologia,kartya,jovendoles, vagyakozas.....

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #76 Dátum: 2010 Július 25, 20:08:19 »
Kedves Móni! :2smitten:

Örülök, hogy tetszik az új fotóm. :05:

Tobb, mint tetszik, az igaz eletem kulcsa!
DICSOSEG AZ URNAK, A SZENT LELEKNEK ES JEZUSNAK A KRISZTUSNAK!

Szeretettel es tisztelettel,
Moni

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #77 Dátum: 2010 Július 25, 21:44:49 »
Bizonytalan voltam abban, hogy hol lenne ennek a hozzászólásnak a legjobb helye, de talán kapcsolódik valamelyest ehhez a témához.

A Földünk 109x kisebb a Napnál. Az eddigi beazonosított legnagyobb csillag olyan nagy, hogy ha a Földet egy golflabda méretűnek veszünk, akkor egész Texas-t kb: 50 cm vastagon be lehetne teríteni vele. 

Istennek az alkotásai olykor igen nagyok.  :D

A testünk felépítése is Istenről tesz bizonyságot. Hoznék egy számomra megdöbbentő felfedezést, amelynek a neve Laminin.
Ez a kereszt alakú molekula köti össze a sejteket.

Íme a kép róla:




"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #78 Dátum: 2010 Július 25, 22:05:30 »
En is ismerem ezt, de ezt meg nem volt batorsagom sehova feltenni  :088:


Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #79 Dátum: 2010 Július 25, 22:41:22 »
Antee!!!
Ez nagyon szuper.
Nagyon jó, hogy fel tetted. Kösz.
Az Úr áldjon.
 :2smitten:đ
Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #80 Dátum: 2010 Július 25, 22:52:09 »
 :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #81 Dátum: 2010 Július 26, 06:59:32 »
Nagyon jó!!!Köszi Antee.
Dicsőség az Úrnak!
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető E.Edit

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1427
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #82 Dátum: 2010 Július 26, 10:20:21 »
Errol a temarol nekem egy enekunk reszlete jutott eszembe:

" Ki ketkedon boncolja Ot,annak valaszt nem ad
   De a hivo elott az Ur megfejti onmagat."
 :2smitten:
"Ne félj, csak higgyj!"  Márk ev.5:36/b

Nem elérhető zoltan

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1594
  • Testvér
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #83 Dátum: 2010 Július 26, 12:43:23 »
Kedves EdKramer!

Idézet
Mennyivel frappánsabb lenne, ha nem volna szükség könyvekre. Nem volna gond a fordításból, tévedésből, esetleg manipulációból származó szövegtorzulásokkal, nem lehetne félreérteni, összekeverni a tanításokat. Vajon egy mindenható lény miért nem kommunikál nyíltan, félreérthetetlenül, közvetítők nélkül?

Egy idézettel kezdeném a Bibliából.

Zsid 1:1  Minekutána az Isten sok rendben és sokféleképen szólott hajdan az atyáknak a próféták által, ez utolsó időkben szólott nékünk Fia által,
Zsid 1:2  A kit tett mindennek örökösévé, a ki által a világot is teremtette,
Zsid 1:3  A ki az ő dicsőségének visszatükröződése, és az ő valóságának képmása, a ki hatalma szavával fentartja a mindenséget, a ki minket bűneinktől megtisztítván, üle a Felségnek jobbjára a magasságban,

Isten sokféleképpen szólt az emberekhez, volt idő mikor nyíltan szólt sz emberekhez, és az emberek nem halgatak rá, sőt nem is bírták halgatni, ők ajánlották fel, hogy inkább közvetitő által legyen a szó, (Mózes által). De Isten nagyon sokszor testben lejött és beszélt az ő szolgáival (Ádám, Ábrahám, Jákób, Mózes, Józsué. és még sokan. Érdemes olvasni az Ó szövetséget  ami tanulságunkra, hasznunkra, és épülésünkre van.
De Isten legnagyobb kijelentése az Ő Fiában a Jézus Krisztusban volt, mert Ő jött le közénk, és nem csak egy tanitást adott, hanem megmutatta milyen Isten természete, milyen az Isteni erkőlcs, életmód, hogyan él Isten a földön, hogyan éli meg Isten a fölldi emberi létet, hogyan kéne élni az igazi embernek aki Isten képére és hasonlatoságára lett teremtve. Ez volt a leg csodálatosabb, Isten olyaná lett mint a teremtménye, hogy a teremtménye olyanná tudjon lenni mint Ő. Ilyen nemvolt, és nem is lesz, egyetlen vallásban sincs ilyen. Ez Isten szeretette.

Aztán tudod Isten nem erőszakos, megengedi mindenkinek, hogy válaszon. Mert minden ember olyat választ amilyen neki kell, amilyen neki megfelel, és minden ember választása tulajdonképpen önmaga és vágyai kifelyezése. Te azt választod amilyen te szeretnél lenni, amivé te szeretnél formálódni.
Minden ember kell válaszon, van aki csak kettőből, és van aki ezerből. De te választod azt amit szeretnél magadnak.
Figyelj van aki egyszerüen a világ és Isten közöt választ. Egy Isten nélküli  életet, mert nem akarja hogy valaki uralkodjon rajta.
De van aki sok Isten közzül választ, mint te.
Te mondtad, hogy kereső vagy . Keresed a számodra megfelelő Istent. Tanulmányozd őket és amelyik neked tetszik azt fogod majd választani. Azután fogod majd az életedet szabni. De lehet hogy nem is azért teszed, hogy megtaláld, hanem épp azért teszed, hogy elmondhassad, hogy nem lehet megtalálni. Vizsgáld magad.

Még a Biblia is azt mondja csak azok találják meg akik tiszta szívből keresik. Azért mondtam ha igazán keresed az igazit megtalálod, de ha csak elméd és tetszésed szerint keresed, az Őt, az Igazi Istent sose találod meg.

Még egy Út mutató. Mutas még egy népet amék fent maradt 500 év elnyomás után és azután 2000 év országnélkűl,( és ezalat a 2000 év alat nem egyszer döntöttek úgy, hogy ki kell írtani őket, ami nem sikerűlt nekik még a nagy borzalmas hitleri birodalom alat sem). És megtartotta kultúráját, nyelvét, írásait, és mai napig ezek megvannak, és most annyi évszázadok után, és üldözés után, országuk van. Ezek a Zsidók, Izráel népe, Isten népe, akik igéretett kaptak az egy igaz Istentől (Jahvétól- ez az Ő neve), hogy amig ez a világ létezik a Zsidó nép is létezni fog, . És Isten áldása ott van velük, mikor megkapták az országot a semiből, az egyik leggazdagabb és legfejletteb ország let, szinte minden területen, néhány évtized alat. Isten teszi  ezt, és éppen teszi azért hogy megtudja a világ hogy a Zsidók Istene az egy edüli Igaz Isten.

Ez 39:25  Azért így szól az Úr Isten: Most már haza hozom Jákób foglyait, és megkegyelmezek Izráel egész házának, s féltő szerelemre gyulladok szent nevemért.
Ez 39:26  És elfelejtik gyalázatukat és minden vétköket, melylyel vétkeztek ellenem, mikor laknak földjökön bátorságosan, és [őket] senki sem rettegteti.
Ez 39:27  Mikor visszahozom őket a népek közül, és egybegyűjtöm őket ellenségeik földjeiről, akkor megszentelem magamat bennök sok nép szeme láttára.
Ez 39:28  És megtudják, hogy én vagyok az Úr, az ő Istenök, ki fogságra vittem őket a pogányok közé, majd egybegyűjtém őket földjökre, és senkit közülök többé ott nem hagyok.
Ez 39:29  És többé el nem rejtem orczámat tőlök, mivelhogy kiöntöttem lelkemet Izráel házára, ezt mondja az Úr Isten.

A Biblia Próféciái beteljesednek, sorra sorra.
Dicsőség az Úrnak.
Kívámom, hogy nyissa meg szemeid, hogy lás, szived hogy megértsd, és füled hogy meghald Istent.
Kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,

 Az Úr Jézus Krisztusnak kegyelme, és az Istennek szeretete, és a Szent Léleknek közössége mindnyájatokkal. Ámen.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #84 Dátum: 2010 Július 26, 13:53:24 »
Teljesen egyetertek Zoltannal.
Isten lathato modon megjelent tuz es felho oszlopban. Ettek az egbol alaszallo mannat, ittak a sziklabol kifolyo vizbol es hallottak az Isten hangjat (es kertek, hogy tobbe ne szoljon hozzajuk ugyanis nem birtak elviselni).

Ezek azok az emberek, akik elhullottak a pusztaban (400 ezernyi sokasag), a hitetlenseguk (!) miatt! Hozhatom meg Abraham szavait is, amiben vilagosan kimondja, hogy ha nem hiszunk (valosagosan), akkor az sem gyozne meg minket, ha valaki a halottak kozul feltamadna.

Ed baratom! Nem eleg hinni Isten letezeseben, az onmagaban nem udvozit. Az ordogok is hiszik, hogy Jezus az Ur es megis az orok szenvedesre iteltettek.
Uradnak es megvaltodnak kell vallnod Jezust es elfogadni a kegyelmet.


Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető EdKramer

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #85 Dátum: 2010 Július 26, 19:30:24 »
Csak jelzem, hogy ez a hetem nagyon sűrűnek ígérkezik, ezért leghamarabb csak szombat este lesz annyi időm, hogy reagáljak a hozzászólásaitokra, amikért már most is nagyon hálás vagyok.

Ani Kinor

  • Vendég
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #86 Dátum: 2010 Július 26, 20:27:36 »
Csak jelzem, hogy ez a hetem nagyon sűrűnek ígérkezik, ezért leghamarabb csak szombat este lesz annyi időm, hogy reagáljak a hozzászólásaitokra, amikért már most is nagyon hálás vagyok.

A halaval kezdodik a hit  :2smitten:

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #87 Dátum: 2010 Július 26, 22:31:02 »
Az ide nem illő hozzászólásokat áthelyeztem a "Beszélgessünk szabadon" topicba.

Testvérek, legalább ebben a topicban értsünk egyet.

Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Sarolta

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 37
    • Avilai Nagy Szent Teréz Belső várkastélya alapján készült oldal
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #88 Dátum: 2010 Július 26, 23:18:50 »
Csak jelzem, hogy ez a hetem nagyon sűrűnek ígérkezik, ezért leghamarabb csak szombat este lesz annyi időm, hogy reagáljak a hozzászólásaitokra, amikért már most is nagyon hálás vagyok.


Fülünk, szívünk nyitva kedves Ede!  :2smitten:

"Örüljetek az Úrban mindig!.....Isten békéje pedig, amely meghalad minden értelmet, megőrzi szíveteket és elméteket Krisztus Jézusban." Amen
Fil 4,4-7.

Nem elérhető dezman

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 138
Re:Üdvözlet egy "marslakótól"
« Válasz #89 Dátum: 2010 Július 28, 15:32:29 »
békesség. mind amellet hogy ennyi bizonyságot olvasva is továbi keménységre vetted a szivedet. akkor nem fogatad el a krisztus jézust mint meg váltot. mert nem adatot más név aki által űdvőzúl hetnék. csak is jézus krisztus álltal. én magam is gyakoroltam a krisna hivőséget amely apokolba vezető útra jár. mint mond az irás ne legyenek idegen isteneid én ellőtem, mert féltő szerető isten vagyok. vagy a tőrvény szeresd az úrat az istenedt és csak néki szólgálj. a másik pedig ehez hasonló szeresd felebarátodat mint őn magadat.  a okoskodo emberek által krealizált tudományoskodásokal pedig egyet mondok isten nem ember hogy hazudjék
igen háborog a lekem az ért mert mindenre keresed a ki fogást vagy a meg búvást csak hogy megne érds az istenek az akkarratát. és ez az akkarata térjél meg a te bűneiből és keresztelked meg vizel és tűzel a jézus krisztusnak a neve álltal. ha pedig nem térszmeg akkor imár elkárhoztál mert nem fogadtadbe jézust mint a te meg váltodat. mert ő az egyedűli útt az atyához. nemkel ide a célsőséges őrdőgi dilema tudás és hazug meg buvás. nincs kőzép utt csak kettő amely az életre visz a másik pedig az őrők kárhozatra. ma adtam eléd hogy válasz áldást vagy átkot. válaszd az áldást hogy élhes. sokk szeretetel.