Szerző Téma: Mi a célod?  (Megtekintve 11266 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Juzsa

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 87
Re: Mi a célod?
« Válasz #15 Dátum: 2008 Február 28, 16:01:07 »
Kedves emcsi!
Isten áldjon meg téged,hogy betúd őt mutatni minnél több embernek.Az ő jóságát és szeretetét.És igen fontos dolog,hogy minnél több helyen az ő jó illata legyen.Ez azt hiszem mindannyiónk célja.Az Úr ereje legyen munkásságodban. Szeretettel Juzsa :016: :026:

emcsi1

  • Vendég
Re: Mi a célod?
« Válasz #16 Dátum: 2008 Március 05, 12:05:49 »
Köszönöm! :thanks: Az Ő erejét és szeretetét kérem ehhez neked is, kedves Juzsa! :026: :105:

Nem elérhető éci

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 106
Re: Mi a célod?
« Válasz #17 Dátum: 2008 Március 05, 14:58:54 »
A célom,hogy minnél közelebb kerüljek Isten terveihez ,hogy megtaláljam azt ami az Ő célja velem.Teljesen mindegy ,hogy ki vagy és mit próbálsz elérni,ha terveid és céljaid egyeznek Isten terveivel és céljával, akkor sikeres leszel.Amen.
Szeretettel Éci

Magda

  • Vendég
Re: Mi a célod?
« Válasz #18 Dátum: 2008 November 01, 13:11:40 »
Kedves emcsi!
Isten áldjon meg téged,hogy betúd őt mutatni minnél több embernek.Az ő jóságát és szeretetét.És igen fontos dolog,hogy minnél több helyen az ő jó illata legyen.Ez azt hiszem mindannyiónk célja.Az Úr ereje legyen munkásságodban. Szeretettel Juzsa :016: :026:

Ki tud Júzsáról?

 :2smitten:

maria

  • Vendég
Re: Mi a célod?
« Válasz #19 Dátum: 2008 November 02, 15:37:20 »
Juzsa ritkán jár föl. Nem lakik messze tőlem, de nem tudok sokat róla, hogy miért volt itt régen. Katival szoktak együtt imádkozni egy kis csapattal.

Nem elérhető h.isro

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 887
Re: Mi a célod?
« Válasz #20 Dátum: 2008 November 02, 18:47:33 »
A célom, hogy elérjek odáig, hogy ne énakarjam megoldani a problémáimat, hanem hagyjam, hogy Isten oldja meg. Célom, hogy tényleg hitben járjak és egyre inkább megerősödjek abban, hogy Isten terveinek megvalósulása nem a látható dolgoktól függ.
With God All Things Are Possible= Istennel minden lehetséges!
Ki vagyok szolgáltatva Istennek. Teljesen fegyvertelen és védtelen vagyok, ezért kell, hogy a Szentlélek befedezzen.

Nem elérhető t.zoli

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 302
  • Vendég
    • www.szomjazokklubja.shp.hu
Re: Mi a célod?
« Válasz #21 Dátum: 2008 November 21, 21:10:57 »
 :044:  Sziasztok
tudom, hogy már hallhatatok a 23 perc a pokólban, de én szeretnénk egy linket küldeni, ahhol egyben megnézhetitek, és valóban feltudod, majd  tenni magadnak a kérdést:
Mi a célod?

http://video.google.com/videoplay?docid=-5844311318539958943&hl=en
A szeretet soha el nem múlik. (Mk 14:1-9).

Nem elérhető irene

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 2573
Re: Mi a célod?
« Válasz #22 Dátum: 2009 Január 09, 11:52:39 »
A célom ,a menny !!!! Hogy  engedjek Istennek lerombolni  minden falat ,ami  a SZeretetet gátolja életemben!
- célom , hogy csakis az ÚR erejében és a SZENTSZELLEM -re hagyatkozva  tudjam  tovább élni életem minden területen.
 Hálát adok azért a Mindenható Atyának ,hogy imáimat meghallgatta és  bizalommal tekinthetek a jövő felé !
 Hogy látom a CÉLT,ami már nyilvánvaló! DICSŐSÉG az ÚRnak!
 Örömmel tölt el ,hogy én és a házam népe az Urat szolgáljuk. Köszönöm ÚR JÉZUS! Magasztallak URAM!
zsolt 25:8.    Jó és igaz az Úr, azért útba igazítja a vétkezőket.

Nem elérhető gyermek

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re: Mi a célod?
« Válasz #23 Dátum: 2009 Január 13, 00:04:03 »
A célomat az Úrra bízom. Hiszek abban, ha Ő segít, eljutok oda általa, azon az úton, mely maga Jézus.
Senki sem mehet az Atyához, csak énáltalam.
Boldog az az ember, akinek a lelkében Isten hangját nem harsogja túl a világ hangja

Magda

  • Vendég
Re: Mi a célod?
« Válasz #24 Dátum: 2009 Január 13, 00:09:39 »
A célomat az Úrra bízom. Hiszek abban, ha Ő segít, eljutok oda általa, azon az úton, mely maga Jézus.
Senki sem mehet az Atyához, csak énáltalam.

Ámen

Nem elérhető Jules

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1609
Re: Mi a célod?
« Válasz #25 Dátum: 2009 Január 13, 12:10:44 »
A célom Isten országa, ez nem kérdés. A kérdés csupán az, hogy milyen utat járok végig, míg eljutok az Őhozzá. Azt az utat járom-e végig, amit Isten rendelt a számomra, vagy pedig kitérőket teszek, jobbra-balra csalinkázva a magam feje szerint.

A kérdés az, hogy út közben áldás vagy megbotránkozás leszek a velem egy úton járók számára. Adja Isten, hogy áldás lehessek...!
"Jól látszik a szívünk állapota abból, ahogy egy olyan valakivel bánunk, aki viszonzásul semmit nem tud tenni értünk."

Nem elérhető gyermek

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 212
Re: Mi a célod?
« Válasz #26 Dátum: 2009 Január 13, 22:01:30 »
Régebben, mikor este imádkoztam, akkor kértem Istent, hogy vegye le rólam azt a koszos ruhát, melyet azon az úton koszoltam össze, amelyen nem szabad járni. Foltos volt és szakadt. A lelkem pedig sebes azoktól a tövisektől, melyeket utam során szereztem.
Éreztem, hogy Isten leveszi lelekemről a koszos, szakadt ruhát, Krisztus vérével megmossa a lelkem, és illatos hófehér ruhába bujtat. Nagyon jó érzés volt, az ó ember elmult, és megszületett az újember. Krisztus által, Isten keze által.
Ha kérdezné valaki, hogy most miért nem imádkozok így, a feleletet nem tudom, de érzem, hogy Isten állandóan símogat, szeret... állandóan.
És ha fájdalmak érnek az életben, ez az Ige vigaszt nyujt
. Jób 5,18 Mert Ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de kezei meg is gyógyítanak.
Boldog az az ember, akinek a lelkében Isten hangját nem harsogja túl a világ hangja

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Mi a célod?
« Válasz #27 Dátum: 2009 Január 13, 22:35:19 »
Dicsőség az Úrnak!  :05:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Shaly

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1610
  • Az Úr szolgája
Re: Mi a célod?
« Válasz #28 Dátum: 2009 Június 20, 22:32:12 »
Hogy mi a célom?
Még pontosan nem látom, de az biztos, hogy az Úr vigyáz rám ott fenn.
Szeretnél végre úgy alakitani az életemet, hogy Isten számára az jó legyen és végre átlépni a multamon.
Szeretnék, még adni, és az sem zavar ha nem kapok érte semmit, csak az illető őrül és mosolyog.
Nekem ennyi elég.
 :igen:
"Ekképpen azért most is van maradék a kegyelemből való választás szerint."
Róma 11, 5

Nem elérhető keresztyén

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re: Mi a célod?
« Válasz #29 Dátum: 2009 Június 24, 20:43:52 »
Sziasztok! Nekem mi a célom? Cél,ahová meg szeretnék érkezni; cél,amit el szeretnék érni... Nemesen hangzik,ha azt írom,hogy célom segíteni másokon,úgy élni,hogy szeretetet adjak,Istennek tetszően! Nekem nincs célom,nem akarok célt! Hiszem,hogy Istennek van velem célja,azt szeretném elérni,oda szeretnék eljutni! Azaz,mégis van célom:az Úr által kijelölt úton célba érni! :01: Hogy minél jobban az ÚrJézusra hasonlítsak MINDENBEN,s úgy járjam az utamat,ahogyan Ő járta az Övét! Mindehhez Tőle kérek erőt,kitartást és Hitet! 
"Krisztus,Te vagy az én igazságom,én a Te bűnöd"  -Luther