Szerző Téma: Hogyan találom meg a jövendőbelimet  (Megtekintve 64645 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #60 Dátum: 2008 Június 05, 22:43:49 »
 :2smitten:

Az ÚR áldjon!

"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető kisbogar

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • középvezető
    • Élő Forrás
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #61 Dátum: 2008 Június 05, 23:16:58 »
Sziasztok!
Én mindkettőtöket megértelek. Különbözőképpen látjátok a dolgokat. Én mostanság már nem merek ennyire élesen véleményt nyilvánítani. Isten gondolatai, tervei sokkal magasabbak  a mieinknél.
Voltam már olajág leírása szerinti véleményen és a tiéden is. Jelenleg az olajágé felé hajlok.
Lehet Isten megengedő akaratában és Isten tökéletes akaratában is járni. Hozhatunk rossz döntéseket, amit ő még ugyanúgy javunkra tud fordítani, de ez csupán az ő megengedő akaratában járás azon a területen az életünkben.
Más az ő tökéletes akaratában járni. Az ember igen, válogathat. De mégis jó, ha Isten választ nekünk. Ő pedig tökéletesen tudja kit fog választani. Ettől a perctől kedve egy társam van, akit ő választ nekem, mert ő tudja mi a legtökéletesebb számomra. Én úgy gondolom, ekkor járok az Ő tökéletes akaratában. Megengedi, hogy magamnak válasszak,- lehet rosszul-ekkor viszont csak a megengedő akaratában járok. Ennek pedig elég kemény következményei vannak néha.(pl. szenvedés, sok fájdalom...)
Egy kicsit már fáradt vagyok, nem tudom lehet e érteni, ami jelenleg bennem van ezzel a témával kapcsolatban.
Egyébként meg az Úr, ha nyitottan megállunk előtte, és nem ragaszkodunk saját elképzeléseinkhez, elvezet a TELJES IGAZSÁGRA! Ő vágyakozik utánnunk. Meg akar velünk osztani titkokat.
Azt ne felejtsük el, hogy ha tele van a kezünk már nem igen lehet mással megtölteni. Először el kell engednünk a benne lévőket!
Isten legyen a mi világosságunk. Bízom benne, ha nem látok ezen a területen tisztán, elvezet majd az Ő igazságára, és titeket is.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #62 Dátum: 2008 Június 06, 01:30:32 »
Kérlek benneteket olvassátok el!

Kicsit hosszú, de megéri elolvasni. Varga György előadásából vettem ki és lejegyzeteltem.  :2funny:

Kommunikáció két ember között

Tegyük fel, hogy egy fiú akit Rogernek hívnak, vonzalmat érez egy lány felé akit Melaninak hívnak.
Elhívja, hogy menjenek el együtt moziba. A lány elfogadja a meghívást és egy kellemes estét töltenek együtt.
Néhány hét elteltével meghívja egy vacsorára. Ez is nagyon jól sikerül és ezután rendszeresen találkoznak és randevúznak egymással.
Aztán egy este, mikor hazafelé tartanak, Melaniba felötlik egy gondolat, és mielőtt ezt végig gondolná ki is mondja:
-feltűnt, hogy ma este pont 6 hónapja randizunk?
Ezután csend lesz a kocsiban. Melaninak ez egy elég hangos csend. Gondolkodik magában:

-uh. Lehet, hogy zavarja amit mondtam? Lehet, hogy ő jól érzi magát a kapcsolatunkban vagy lehet azt gondolja, hogy valamilyen
 elkötelezetséget várok tőle amit ő nem akar? Vagy amiben nem biztos?

És Roger is gondolkodik.
-hu. 6 hónap?

Melani is gondolkodik.
-de hát én se vagyok biztos abban, hogy akarok egy ilyen kapcsolatot. Néha jobb lenne ha több szabadságom lenne,
 hogy legyen időm gondolkodni azon, hogy vajon akarom-e hogy ilyen határozottan haladjunk előre.
 Tulajdonképpen hová is tartunk? A kapcsolatunk mindig ilyen szinten lesz? Vagy házasság felé tartunk? Gyerekek felé?
 Egy egész életen át tartó együttélés felé? Kész vagyok már egy ilyen fajta elkötelezettségre? Egyáltalán, ismerem én ezt az embert?

Roger is gondolkodik:
-ez azt jelenti, lássuk csak...Februárban kezdtünk randevúzni, vagyis közvetlenül az után, hogy a kocsit megvettem ami azt jelenti:
 ellenőrizni kell a kilométerórát! Tyű, már rég el kellett volna mennem olajcserére.

Melani is gondolkodik.
-haragszik! Látom az arcán! Lehet, hogy teljesen félre értettem ezt az egészet? Lehet szeretne többet a kapcsolatunkból, mélyebb intimitást,
 több elkötelezettséget. Lehet megérezte, mielőtt én megéreztem volna, hogy fenntartásaim vannak?
 Igen, fogadok, hogy ez lehet! Ezért vonakodik attól annyira, hogy a saját érzéseiről beszéljen. Fél a visszautasítástól.

Roger is tovább gondolkodik.
-és meg fogom kérni, hogy ellenőrizzék a sebességváltót is! Nem érdekel, hogy mit gondolnak azok a korlátoltak,
 nem lehet normálisan váltani vele. ÉS jobb, ha nem fogják a hideg időjárásra. Milyen hideg időre? Hiszen legalább 25 fok van
 és az egész úgy mozog, mint egy szemeteskocsi! 600 dollárt kellet fizetni, ennek a rabló bandának!

Melani is tovább gondolkodik.
-lehet, hogy túlságosan is idealista vagyok. Várom a lovagot, amint belovagol fehér lovon miközben itt ülök egy tökéletesen jó fej
 fiú mellett, egy olyan ember mellett akivel élvezem az együttlétet, valakivel, aki nagyon fontos nekem és akinek úgy tünik én is sokat jelentek.
 Egy ember, aki az én önző romantikus ábrándozásom miatt szenved.

Roger is gondolkodik tovább.
-bizonyíték? Bizonyítékot akarnak? Majd adok én nekik, majd odaadom nekik a bizonyítékot, és beszúrom...

-Roger! -szólal meg Melani.
-Igen? -válaszol Roger csodálkozva.
-Kérlek ne emészd magad ezen annyira. -mondja miközben könnyek szöknek a szemébe.
 Lehet, hogy sosem kellett volna...ó annyira... -szipogva visszavonul.
-mi? -mondja Roger.
-annyira bolond vagyok -szipogja Melani. Úgy értem tényleg nincs lovag. Ez hülyeség! Nincs lovag és nincs ló sem.
-nincs ló? -kérdezi Roger.
-ugye most azt hiszed, hogy teljesen lökött vagyok?
-nem. -mondja Roger örülve, hogy legalább tudja valamire a választ.
-csak tudod...szóval időre van szükségem -mondja Melani.

15 másodperces szünet következik, melyben Roger megpróbál olyan gyorsan gondolkodni, amennyire csak tud.
És próbál valami biztonságos választ adni. Végül eszébe jut egy, amelyről azt gondolja, hogy elég biztonságos.

-jó. -mondta.
Melani mélyen megindulva megérinti a kezét.
-ó Roger! Tényleg így érzed? -mondta.
-hogy? -kérdezi Roger.
-hát az időt illetően -válaszolja Melani.
-ó, igen! -mondja Roger.

Melani feléfordul és mélyen a szemébe néz. Izgatottá téve Rogert, hogy vajon most mit fog mondani, különösen,
ha lóval kapcsolatos. Végül aztán megszólal:

-köszönöm Roger! -mondta Melani.
-köszönöm -mondta Roger.

Miután hazaviszi, Melani lefekszik az ágyára, mint egy meggyötört lélek. Hajnalig sír, míg Roger hazamegy,
kinyit egy zacskó csipszet, bekapcsolja a TV-t és azonnal teljes átéléssel bekapcsolódik két eddig soha nem hallott
Szlovák teniszező játékába. Egy csöndes kis hangocska, valahol a gondolata mélyéről azt mondja neki, hogy valami nagy dologról
volt szó a kocsiban, de meglehetősen biztos benne, hogy soha nem tudná megérteni hogy mi, így hát jobb is ha nem gondolkodik róla.

Másnap Melani felhívja a legjobb barátnőjét és átbeszélik az egész helyzetet, kerek 6 órán keresztül. A legapróbb részletekbe belemennek,
elemezve mindent, amit Melani mondott, meg Roger. Újból és újból végigmenve az egészen, kutatva minden szót, megnyilvánulást,
minden csekélységnek nagy jelentőséget adva, átgondolva minden létező lehetőséget.
A téma elemzését, még hosszú heteken, talán hónapokon keresztül folytatni fogják annélkül, hogy bármilyen biztos eredményre jutnának.
Ám ennek ellenére nem fáradnak bele. Ezalatt Roger, egy nap amikor éppen teniszezik egy Melanival közös barátjukkal, szerválás előtt megáll
egy pillanatra és azt mondja:

-Norm! Volt valaha Melaninak lova?

 :fereng2: :fereng2: :fereng2:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Hilda

  • Vendég
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #63 Dátum: 2008 Június 06, 08:02:45 »
Jaaajjj!!! Ez nagyon találó! Vicces, és egyben szomorú is, de sajna ez van!  :afro: Köszi Antee!!!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #64 Dátum: 2008 Június 06, 10:58:49 »
Örülök, hogy tetszett! Sokat nevettem én is rajta.  :088:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

olajág

  • Vendég
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #65 Dátum: 2008 Június 06, 20:37:54 »

Egy kicsit már fáradt vagyok, nem tudom lehet e érteni, ami jelenleg bennem van ezzel a témával kapcsolatban.
Egyébként meg az Úr, ha nyitottan megállunk előtte, és nem ragaszkodunk saját elképzeléseinkhez, elvezet a TELJES IGAZSÁGRA! Ő vágyakozik utánnunk. Meg akar velünk osztani titkokat.
Azt ne felejtsük el, hogy ha tele van a kezünk már nem igen lehet mással megtölteni. Először el kell engednünk a benne lévőket!
Isten legyen a mi világosságunk. Bízom benne, ha nem látok ezen a területen tisztán, elvezet majd az Ő igazságára, és titeket is.
Kedves Kisbogár!  :05:

Lehet, hogy fizikailag fáradt voltál, de szellemileg teljesen friss vagy, és voltál amikor írtad ezt a hozzászólást. :05:
Teljesen érthető, és nagyon tetszik amit írtál. Áldott vagy! :2smitten:
Kívánom és kérem az Urat, hogy áldja meg életeteket, úgy a házasságban, mint a szolgálatban; és minden területen. 

Szeretettel:
olajág

Nem elérhető Anikó ANCSI

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #66 Dátum: 2008 Június 07, 18:12:18 »

Valóban gondoltaink és érzelmeink különbözhetnek és megoszlanak a vélemények. Az Úr az egyetlen s általa a Szent Szellem amely által egységben tudunk lenni. Nem szeretnék felettébb bölcselkedni  :08:(olykor a humorom és olykor érzékenységem több.. különösen, ha önmagam életében kell döntéseket hozni :05:  :03:))) ,de itt a fórumon önmagunkból csak egy kis részt nyilvánítunk ki. Isten szabad akaratot adott az embernek döntései meghozásában, így a „jövendőbeli” kérdéssel kapcsolatban is, ez..igaz..! Ha a keresztényeknek az Úr az élete része és van türelem és elég hit Isten elé terjeszteni a kéréseinket, akkor az ima nem marad válasz nélkül! Máté:7,7 „Kérjetek és adatik néktek; keressetek és találtok; zörgessetek és megnyittatik néktek” 7,8 „Mert aki kér mind  kap; és aki keres talál; és a zörgetőnek megnyittatik.” Ha életünk része az Úr, akkor általa valóban a „ hozzáillőt” a társat megadja a szándékában.Igaz.. kedves Olajág! Ha két szerelemes ember Krisztusra tekint s általa egymásra akkor biztos alapokra lesz, illetve van építve a házasság. Ha nem keresztényként, vagy keresztényként, de nem az Úrral közösségben él házasságban.. sajnos  előfordul, hogy sok-sok házasság  válással végződik, mert nincs egység..( sokan tapasztalták és .. is ) Szeretnék egy valós történetet megosztani veletek, egy ismerősöm története; A világban a nő és a férfi is benne van mindenben, a házasságuk romokban hever, egy férfi barátjuk, aki szintén hasonló életet élt, megtért s megváltozott.. a benne rejlő változást észrevették, elmentek vele egy Istentiszteletre, ahol az Úr megérintette őket és Krisztus által az életük és házasságuk is megépült. Sajnos nem minden esetben van így....(keresztényeknél) kizárólag a paráznaság oka lehet indíték a válásra, akkor, ha a másik fél nem tér meg belőle, s ha a hitetlen válni akar ,de Isten bármi is történt nem a múltra tekint.. megbocsát s ha az Ő akaratában van.. adhat a szándékában mást vagy megújíthat, ha valóban az életünk részét képezi az Úrral való közösség, akkor általa. Ismét egy ismerős.. történet; a nő keresztényként társért imádkozott és véletlenszerűen összeismerkedett egy férfival, de a férfi nem volt keresztény, azonban a nő bizonysága és élete és az Úr által a kisugárzása megérintette a férfit és megtért a nő által, évek óta házasok. A hitetlen megtérhet a hívő által (egyetértek) ,de nem hiszem, hogy az Úr akaratában lenne, hogy a keresztény  a hitetlen miatt eltérjen Istentől, bármi érzelem is van benne. Természetesen most is csak az én gondolataimat, véleményemet írtam.

Szeretettel: Anikó :044:

olajág

  • Vendég
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #67 Dátum: 2008 Június 07, 20:02:37 »
Kedves Anikó!  :05:

Egyetértek.  :05: Isten nem akarhat olyat, miszerint "a keresztény  a hitetlen miatt eltérjen Istentől, bármi érzelem is van benne."  Nem Isten akarata az hogy egy hívő hitetlennel kössön házasságot. Ez így igaz, hisz erről sok helyen olvashatunk a Bibliában. "Ne legyetek a hitetlenekkel felemás igában"; Mi köze hívőnek hitetlenhez"... (bocsássatok meg, hogy időhiány miatt, most nem keresem meg az igehelyeket, és csak fejből idézem) :08:

Azzal is egyet tudok érteni, hogy egy keresztyén nő magaviselete által, Isten Szentlelke megtérésre indít egy világi férfit, és így összeházasodnak. Hisz azért vannak a hívő emberek, hogy a hitetleneket Jézushoz vezessék.  :05:

Teljesen igei az az állításod is, hogy Isten nem tekint a múltra.  :05:
Aki nem jól házasodott, nem jelenti azt, hogy válása után ez a "fejezet " lezárult életében. Isten megújíthatja, ha Tőle kéri. Kezdhet teljesen új életet, úgymond tiszta lappal... Isten vezetésével.
Köszönöm Anikó, a véleményed, a gondolatod.  :05:

Áldott vasárnapot, Isten kegyelme, szeretete  legyen Veled!  :2smitten:

Szeretettel:
olajág

Hilda

  • Vendég
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #68 Dátum: 2008 Június 27, 23:15:10 »
Szeretnélek megkérdezni benneteket egy dologban, mert úgy érzem nem látni tisztán, és a vélemények is erősen megoszlanak róla. Nevezetesen az internetes társkeresésről, kapcsolatteremtésről van szó. Sokat hallunk ezen virtuális kapcsolatok hátrányairól, és veszélyeiről, ugyanakkor sikerült barátságok, és házasságok is létrejöttek ilyen módon. Nyilvánvaló hogy szelektáljunk, és próbáljuk megtalálni az arany középutat ebben is, főleg keresztényként sokkal kényesebbnek kell lennünk, és kétszer is meggondolni milyen oldalakat látogatunk meg, kikkel állunk szóba. Mégis vannak általam tisztelt testvérek, akik kategórikusan elutasítják ezt a formáját még a barátkozásnak is, nemhogy a társkeresésnek!
Mit gondoltok minderről, és milyen tapasztalataitok vannak, vagy mit hallottatok? Nagyon kíváncsian várom a válaszokat!

Nem elérhető Katus73

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 233
    • Életem Krisztusban
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #69 Dátum: 2008 Június 27, 23:44:19 »
Kérlek benneteket olvassátok el!

Kicsit hosszú, de megéri elolvasni. Varga György előadásából vettem ki és lejegyzeteltem.  :2funny:

Kommunikáció két ember között
Szia Antee!

Pont ma este hallgattam meg újból a két előadást tőle (Varga Györgytől). És újból csak rácsodálkoztam arra, hogy Isten mire is tervezte el a házasságot.
Egyébként ez a két előadás sajna már nem tölthető le a Szabadker. oldalról. Viszont az oldalamról letölthető, ha valaki megszeretné hallgatni.
Isten áldjon benneteket, Katus
"Gyönyörködjél az Úrban, és megadja szíved kéréseit." Zsoltárok 37,4

Nem elérhető Cserépedény

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #70 Dátum: 2008 Június 28, 11:55:38 »

Én is keresem a jövendőbelimet, de egyenlőre Hildával szeretném itt most (majd) megtalálni a fonalat. Üdv Hildácska! Itt Szellemes!

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #71 Dátum: 2008 Június 28, 16:56:14 »
Sziasztok!

Én úgy látom helyesnek, hogy interneten keresztül ne adja ki érzéseit, lelki kincseit a másiknak.
Mivel az csak egy vizuális világ, és a világnak a valós oldalával nem biztos hogy egyezik.
Lehet barátságot kötni interneten keresztül és jól működhet. De hosszú távon ajánlatos a személyes találkozás is.

Ez az én véleményem erről.

Isten áldását!  :088:


Szeretettel,
Antee
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető mmarietta70

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 479
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #72 Dátum: 2008 Június 28, 17:39:32 »
Sziasztok Kedves Anti!

Igen egyetértek a véleményeddel!

Úrnak kifürkészhetetlen útai vannak. Szeretném megosztani veletek, hogy az Úr által internetes oldalon "találtunk" egymásra a barátommal, először levelezgettünk, aztán szépen lassan megyíltunk egymás felé, így személyes találkozásra is került sor, amit az Úr valóban személyessé  tette utunkat az egymás megismerésében, valóban az Úr útja "működik", csak a felülről jövő ajándék vagyunk egymás számára, a kapcsolatunk az Úr szeretete és kegyelme által fejlődik, erősödik, ami széppé varázsolja a mindennapjainkat. Ugyanakkor küzdelemmel is jár, de megéri, erősödik a kapcsolatunk lelkileg, ez a legfontosabb nekünk. Sokat kell imádkozni , Istennel való kommunikáció által tanulunk mi is kommunikálni egymással. Úré a hála és dícsőség!!!

"Szeretetreméltóvá akkor lesz az ember, ha őmaga is szeret. És az lesz számára mindennél értékesebb, akit ő szereti" (Alfred Ziegner: Szeretetből élni)

Urunk drága gondviselése és bölcsessége vezessen mindenkit az egymás megismerésében, adjon nyitottságot  a férfinak és nőnek a lelkében!

:044: :088:

Szeretettel: Marietta
“A szeretetet nem cseppenként adom,hanem mindenkinek annyit küldök, amennyire éppen szüksége van.”

"Az Úr, a te Istened közötted van; erős ő, megtart; örül te rajtad örömmel, hallgat az ő szerelmében, énekléssel örvendez néked." (Sofoniás 3:17 - Károli)

Hilda

  • Vendég
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #73 Dátum: 2008 Június 28, 18:43:14 »
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :afro:
Persze, én sem az elvtelen kitárulkozás mellett vagyok, és elengedhetetlen a személyes találkozás is.
Személyesen érintett vagyok, hiszen sok év után most ismerkedem egyenlőre levelezés útján egy testvérrel, aki minden tekintetben alkalmas lenne, de kaptam sok figyelmeztetést, és intést is. Veszélyes valóban, mert az interneten mindenki hazudik, ahogy halljuk sokszor, igazából nincs garancia, hogy mindenki az, aminek kiadja magát.  Kicsit elbizonytalanodtam, :03: de biztosan a találkozás lesz mindkettőnknek a mérvadó.
Ha van a témával kapcsolatban véleményetek, vagy tapasztalat, nagyon érdekelne.
Előre is köszönöm!  :044:

Nem elérhető h.isro

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 887
Re: Hogyan találom meg a jövendőbelimet
« Válasz #74 Dátum: 2008 Június 30, 18:18:25 »
Kedves tesók!Mivel Isten engem ezen a területen mostanában sokat formál,nevel engedjétek meg,hogy elmondjam,hogy Isten hogyan munkálkodik bennem ezzel a kérdéssel kapcsolatban.Azt tudom elmondani,ami ránk nőkre vonatkozik.Isten minket nőket érzelmeseknek teremtett.Tisztelet a kivételnek,de én fiatal nőkénz megtapasztalom ezt az érzelmességet,amikor egyszerre több fiú is megtetszik,egyszerre több fiú is jófej,aranyos stb.Ami a legjobb az egészben,hogy akár Istentől van egy fiú az életemben,akár nem nagyon jó,hogy bátran Isten elé vihetem.Sőt azt is Isten elé vihetem,hogy egy férfiben mi az,ami külsőleg,mi az ami belsőleg tetszik.Magyarul,leírhatom Istennek azt is,hogy ha jól néz ki egy srác.Annyira jó,hogy Istennek bármit elmondhatok egy fiúval kapcsolatban vagy több fiúval kapcsolatban,amit esetleg másoknak nem.A legjobb,hogy Isten lélekben és testben is hozzám illő férfit teremtett,akit Ő már minden bizonnyal öröktől fogva tud,hogy ki lesz.Azt is tudja,hogy érzelmes vagyok,azt is hogy mind addig,amig személyesen nem találkozom a leendő férjemmel.Sokszor elő fog fordulni,hogy megtetszik 1-2-3 fiú.Jó dolog,hogy amikor megtetszik valaki,akkor azt rögtön elmondhatom Istennek.Jó dolog,hogy Isten helyére tud bennem rakni mindent bármelyik fiúval kapcsolatban,aki nekem megtetszik.Nem azzal van a baj,hogy ha nekem teteszenek a fiúk,sem nem azzal,hogy leírom magamban,hogy milyen külső -és belső karakterű fiúk tetszenek.megmondom őszintén nekem előfordul,hogy egyszerre több fiú is megtetszik.De a legjobb,hogy ezt Istennek,mint legjobb barátnak elmondhatom,hogy:"figyelj ez és ez a srác valamilyen oknál fogva nagyon tetszik nekem",mert Isten meg fogja érteni.Meg mondomőszintén sokszor nagyon izgatottan várom,hogy milyen lesz a Férfi,akit Isten kiválasztott.Ez tiszta izgalmas és kalandos.Örömmel és Istennek való hálával várom a Valakit,mert Ő az egyetlen aki tudja,mikor jön el ez a pillanat.Semmit sem akarok jobban,mint azt,hogy Isten maga legyen az,aki számomra személyesen bemutatja férjemet.Izgatottan várom a pillanatot.Most teljesen békességem van ezen a területen.Egyben biztos vagyok.:"Az örvendező szív megszépíti az arcot."Tehát a legfontosabb a Jézusban való örvendezés teljes odaszánással,mert ez lesz az első,amit Isten be fog mutatni rólam a leendő férjemnek.Nagyon fontosnak tartom,hogy az Istenben örvendező szívemet vegye észre először,akit Isten nekem akar adni.Most tetszik néhány fiú,de egyikükbe sem vagyok szerelmesebb,mint magába Jézusba.Nagyon hálás vagyok,hogy megnyugtatott ezen a területen.Azért is,hogy tanít és minden nappal egy lépéssel közelebb vezet a jövendőbelimhez,még akkor is,ha nem ismerem.Bocsássatok meg,ha valakit megbotránkoztatnék,de most szívből szerelmes vagyok Jézusba.Kimondhatatlan bennem a hála és az öröm,amit most érzek.   :2smitten: :2smitten: :2smitten:
With God All Things Are Possible= Istennel minden lehetséges!
Ki vagyok szolgáltatva Istennek. Teljesen fegyvertelen és védtelen vagyok, ezért kell, hogy a Szentlélek befedezzen.