Szerző Téma: "Dicsérnek téged a népek"  (Megtekintve 12985 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Ó Uram Mindenható Isten a Te Nagy NEVEDÉRT hallgasd meg imánkat, Te tudod, hogy lehet az ellenség támadását visszaverni.
Ne hagyd kérlek, hogy megfélemlítsék testvéreinket, Dicsőítsd meg a Te NAGY NEVED, Ahogy Gedeonnál megfutamítottad Őket, kérünk, hogy a tervüket fordítsd a saját fejükre.
Bátorítsd fel a szíveinket, hogy bátorsággal kelljünk fel és ne a gonosz hírek rémítsenek, hanem újabb lehetőséget lássunk amikor Te Megdicsőülhetsz.
Kérünk hallgasd meg könyörgésünket, a te Szent Fiad Az Úr Jézus Krisztus nevében kérünk bátorsággal, mert azt mondta: "..kérjetek az én nevemben, hogy a ti örömötök teljes legyen"




 :ima02: :ima05: :ima06:


ÁMEN!!!
Atyám, Jézus nevében hálát adunk ezekért a drága testvérekért, akik életüket nem kimélve hirdetik evangéliumod igazságát ott, ahol a hitükért üldözést szenvednek. Kérünk, vedd körül őket mindenkor oltalmaddal, rejtsd el őket jelenlétedben, bocsásd ki hatalmas angyalaidat, járjanak tábort körülöttük, futamitsák meg ellenségeiket, akik az életükre törnek! Legyen az ő szivük erős, Tebenned bizó! Add Uram, hogy még sokak megtérhessenek általuk, és növekedjen ott is a Te országod.  Köszönjük,  Ámen.



A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Kamilla

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1727

 ámen!   :088:

 De legyen ez nekünk intő jel, mert meg van írva:

Lukács 21:

10.  Akkor monda nékik: Nemzet nemzet ellen támad, és ország ország ellen;
11.  És minden felé nagy földindulások lesznek, és éhségek és döghalálok; és rettegtetések és nagy jelek lesznek az égből.
12.  De mind ezeknek előtte kezeiket reátok vetik, és üldöznek titeket, adván a gyülekezetek elé, és tömlöczökbe és királyok és helytartók elé visznek az én nevemért.
13.  De ebből néktek lesz tanúbizonyságotok.
14.  Tökéljétek el azért a ti szívetekben, hogy nem gondoskodtok előre, hogy mit feleljetek védelmetekre:
15.  Mert én adok néktek szájat és bölcseséget, melynek ellene nem szólhatnak, sem ellene nem állhatnak mind azok, a kik magokat ellenetekbe vetik.
16.  Elárulnak pedig titeket szülők és testvérek is, rokonok és barátok is; és megölnek némelyeket ti közületek.
17.  És gyűlöletesek lesztek mindenki előtt az én nevemért.

18.  De fejeteknek egy hajszála sem vész el.
19.  A ti béketűréstek által nyeritek meg lelketeket
.


   kegyelem!!   :2smitten:

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Nagyon szép! :036: :036: :165:
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Ap.csel.10. 34-35:     
Bizonynyal látom, hogy nem személyválogató az Isten; Hanem minden nemzetben kedves ő előtte, a ki őt féli és igazságot cselekszik.




Amaro Del - Érted adta        cigány   -  Amaro Del
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
 :169:
Minden nép üdvössége Jézus!  :2smitten:
 :169:
Minden népnek Ő ad felemelkedést, ha elfogadja kegyelmét.  :063:
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Ámen!     :088:  :2smitten:
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336



Ap.csel.10. 34-35:     
Bizonynyal látom, hogy nem személyválogató az Isten; Hanem minden nemzetben kedves ő előtte, a ki őt féli és igazságot cselekszik.


http://www.youtube.com/watch?v=KzwCC0YLMBQ#         P e r u
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Egy iraki kurd gyülekezet.Mivel a 80-as években Irakban éltem,nagy örömmel tölt el.De egyébként is.
http://www.youtube.com/watch?v=I50UiT07Q_0#

Dicsőség Istennek!
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Irakban éltél? Hogyan kerültél oda, ha meg szabad kérdezni? :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Igen.Rosszul írtam az előbb.1979-től 1983-ig voltam ott.Apukám dolgozott ott.Szüleimmel és öcsémmel voltunk.Nemzetközi angol nyelvű iskolába jártunk.Sok magyar és külföldi volt kint.
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Köszönöm az infót! Akkor biztosan jól beszéled az angolt! :2smitten:
Bocsánat Zsuzsa, hogy eltértünk a témától, ha szeretnéd, akkor áthelyezem egy másik topicba.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Köszönöm az infót! Akkor biztosan jól beszéled az angolt! :2smitten:
Bocsánat Zsuzsa, hogy eltértünk a témától, ha szeretnéd, akkor áthelyezem egy másik topicba.

dehogyis! beszélgessetek :)
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.

Nem elérhető Zsuzsa2

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1336
Re:"Dicsérnek téged a népek"
« Válasz #44 Dátum: 2011 Március 20, 07:47:04 »
http://www.youtube.com/watch?v=-kLFR4zDgKI&feature=player_embedded#at=60   -   román

/egyszer Dr.Dee tett fel tőlük egy dicséretet, és most véletlenül bukkantam rájuk, nagyon tetszik, olyan kenet van ezeknek a drága testvéreknek a  dicséretén/
A TE RUHÁID MINDENKOR LEGYENEK FEHÉREK, ÉS AZ OLAJ A TE FEJEDRŐL EL NE FOGYATKOZZÉK. -  Préd.9.10.