Szerző Téma: Ajánlás  (Megtekintve 4337 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető NagyGabi

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 135
Ajánlás
« Dátum: 2010 December 12, 23:33:05 »
Drága Mennyei Atyánk!

Igaz, Kegyelmes Istenünk!

Kérlek segíts és vezess minket a Te megismerésedben!  Legyen a Te áldásod a Téged keresőkön, és azokon is kik már megtaláltak Téged, s akik megismerhették a Te véget nem érő Irgalmadat és Kegyelmedet az Úr Jézus Krisztusban! Áldott Istenünk, kérlek szolgáljon a Te dicsőségedre és mindannyiunk épülésére ez a fórum és ez a blog is, hogy terjedjen a Te örömhíred és legyen nyilvánvalóvá a Te igaz ismereted a Te gyermekeid életében!

A mi Urunk a názáreti Úr Jézus Krisztus nevében!

Ámen!

Sziasztok,  :044:

Sokat elmélkedtem róla, hogy belekezdjek-e vagy ne egy blogba, mert akik ismernek azok tudják, hogy ezeddig nem bizonyultam valami nagy levelező, irogató tehetségnek, de mivel mostanság ez a “blog-gondolat”többször is feljött a szívemben, ezért úgy gondoltam az Úr elé helyezem, legyen meg az Ő akarata!

 :088:

Kedves testvéreim,

Ajánlom ezt a blogot azoknak,  akik őszinte szívvel szeretnének az Úr megismerésében járni, és akik rendelkeznek azzal a drága ajándékkal, hogy taníthatók, és a maguk jó véleményét is képesek szeretettel és alázatossággal közzétenni, a közösség és az egyén épülése javára. Mindebben a meghívásban ajánlanám magamat is, mint tanítvány-társ, mint bajtárs, mit barát és testvér ki semmivel sem több, sem kevesebb mint bármelyikünk ki életét Krisztusnak köszönheti.

A tervek szerint ebben a blogban olvashattok majd tanításokat az Igéből, amihez egy külön topicban hozzá is szólhattok majd, hasonlóképpen a Fórumon jelenleg is olvasható Ige tanításokhoz, amik mellett majd még szívesen megosztanék veletek néhány gondolatot és látást, amit hitem szerint az Úrtól vettem az Ő szeretett Egyháza javára és épülésére. Szolgáljon mindez a mi Istenünk dicsőségére, és mindannyiunk épülésére.

A mi drága Urunk és Mesterünk, Jézus Krisztus nevében,

Ámen.

Kegyelem velünk és Békesség!
 :2smitten:

"...Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok." (János 13,35)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Ajánlás
« Válasz #1 Dátum: 2010 December 12, 23:54:02 »
Nagyon tetszett a bevezetőd! "Türelmetlenül" várom a tanításokat! :05:

Az Úr adjon bölcsességet neked az igetanulmányozásban. :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető NagyGabi

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 135
Re:Ajánlás
« Válasz #2 Dátum: 2010 December 13, 10:12:42 »
Köszi tesókám!!!  :169: :2smitten:

A bölcsességre Ámen!  :afro:
"...Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok." (János 13,35)

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Ajánlás
« Válasz #3 Dátum: 2010 December 13, 10:19:13 »
Nagyon örülök már előre a tanításoknak.Köszönöm.
Áldjon meg az Úr. :2smitten:
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető NagyGabi

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 135
Re:Ajánlás
« Válasz #4 Dátum: 2010 December 13, 10:44:37 »
Nagyon örülök már előre a tanításoknak.Köszönöm.
Áldjon meg az Úr. :2smitten:

Téged is kedves Ditte!!    :2smitten: :2angel:

 :026:

Remélem hamarosan sikerül majd neki kezdeni!  :169: :afro:

Isten velünk!!  :044:
"...Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok." (János 13,35)

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Ajánlás
« Válasz #5 Dátum: 2010 December 13, 10:55:12 »
Kedves Gabi!

Engem is azonnal megfogott a kedves stílus, nagyon reménykedem, hogy tiszta, erőteljes igei gondolatok tárulnak fel majd blogodban!  :169:
Isten áldjon meg gazdagon az Ő kimondhatatlan bölcsességével és világosságával!
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető NagyGabi

  • Moderátor
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 135
Re:Ajánlás
« Válasz #6 Dátum: 2010 December 13, 15:52:39 »
Kedves Gabi!

Engem is azonnal megfogott a kedves stílus, nagyon reménykedem, hogy tiszta, erőteljes igei gondolatok tárulnak fel majd blogodban!  :169:
Isten áldjon meg gazdagon az Ő kimondhatatlan bölcsességével és világosságával!

Nagyon szépen köszönöm Tünde!  :2smitten:
Dicsőség Istennek!  :2angel:

Az Úr áldjon meg téged is kedves tesvérem!!
Legyen úgy ahogyan írtad!!
 :169:

Kegyelem velünk!
"...Erről ismeri meg mindenki, hogy az én tanítványaim vagytok, ha egymást szeretni fogjátok." (János 13,35)

Nem elérhető Irma

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1935
Re:Ajánlás
« Válasz #7 Dátum: 2010 December 13, 18:28:05 »
Kedves Gabi!

Nagyon örülök, hogy egy ilyen kedves fiatal, mint te "rászánta" magát a blog irásra. Örömmel köszöntelek és báorítalak, természetesen várom én is a folytatást.

 :026:
„Én, én vagyok vigasztalótok! Miért félsz halandó embertől, olyan embertől, aki a fű sorsása jut?”

Ézsaiás könyve 51:12

Nem elérhető Lidi57

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Ajánlás
« Válasz #8 Dátum: 2014 November 16, 13:24:15 »
Testvérem az Úrban!
Szükségem van a tanításodra!  :2smitten: