Szerző Téma: Könyvek olvasása itt  (Megtekintve 34523 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
Re:Könyvek olvasása itt
« Válasz #195 Dátum: 2013 Április 16, 12:39:37 »
István!

Sajnos sok embert csak a pénz vezérel és nem az, hogy ezzel mennyi emberen segíthetnének - főleg olyanokon, akik nem tudják megvenni (és nem ezen akarnak spórolni!). Sajnos ilyen világot élünk...
Szerencsére azért van egy-két oldal, ahonnan én le tudom tölteni ingyen és ezáltal segíteni másokon is  :06: Ezzel nem a kiadókat akarom károsítani, csupán segíteni!  :2smitten:

A Sükös Pál könyvet kifejezetten ajánlani tudom, egy papról szól, aki rossz útra téved, de Istennek és egy másik papnak hála, visszatér a helyes irányba. Nagyon megható és elgondolkodtató történet!
A többi inkább a geológia-teológia összevetésén alapul, mivel én geológiát tanultam és keresztény vagyok, számomra nagyon érdekesek voltak!
Mert közülünk senki sem él önmagának, és senki sem hal meg önmagának; mert ha élünk, az Úrnak élünk, ha meghalunk, az Úrnak halunk meg. Tehát akár élünk, akár meghalunk, az Úréi vagyunk. (Róm.14,7-8)

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #196 Dátum: 2013 Április 16, 13:22:58 »
Andi, megtaláltam Sükösd Pál könyvét,  olvasható változatban egy weblapon. Csak neked irom meg (és azoknak akik még szeretnék elolvasni) a megtalálási módját. Be kell írni a google keresőbe:  "Üdvözlégy Keskeny út vándora"  és a kereső első helyen adja ki a weblapot.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #197 Dátum: 2013 Április 16, 15:59:08 »
Köszönöm István, de nekem van saját példányom  :088: Reméljük, más is kedvet kap hozzá és elolvassa  :afro:
Mert közülünk senki sem él önmagának, és senki sem hal meg önmagának; mert ha élünk, az Úrnak élünk, ha meghalunk, az Úrnak halunk meg. Tehát akár élünk, akár meghalunk, az Úréi vagyunk. (Róm.14,7-8)

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #198 Dátum: 2013 Május 07, 12:01:38 »
Dr Pálhegyi Ferenctől a Keresztény házasság c. könyv nincs meg valakinek e-könyvben? Vagy tudtok olyan oldalt, ahonnan letölthetem?
A könyvtárunk sajnos keresztény könyvek terén eléggé elmaradott, amit itt találtam hozzá honlapot, onnan meg nem tudom letölteni. A gépen olvasást meg nem nekem találták ki...  :060:

Köszönöm előre is!

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #199 Dátum: 2013 Május 07, 13:09:05 »
Dr Pálhegyi Ferenctől a Keresztény házasság c. könyv nincs meg valakinek e-könyvben? Vagy tudtok olyan oldalt, ahonnan letölthetem?
A könyvtárunk sajnos keresztény könyvek terén eléggé elmaradott, amit itt találtam hozzá honlapot, onnan meg nem tudom letölteni. A gépen olvasást meg nem nekem találták ki...  :060:

Köszönöm előre is!

Andi, az alábbi linken megtalálod a könyvet több részletben, fejezetekre lebontva. egy kis munkával kimásolod, egyesével beilleszted egy Word dokumentumba, és összeállitod a könyvet.
Sőt a Word doc-ban van egy olyan lehetőség is, hogy a dokumentumodat átformázhatod pdf formátumra is.

Ez a link, ahol megtalálod a könyvet:  http://biblia.hu/a_biblia_a_hazassagrol/tartalom
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #200 Dátum: 2013 Május 07, 18:27:07 »
Köszönöm István!

Én is ezen az oldalon találtam, de nem jutott eszembe, hogy kimásoljam  :08: Köszönöm!  :088:

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #201 Dátum: 2013 Május 07, 21:04:10 »
Nagyon szivesen. Több könyvet igy állitottam össze magamnak én is.

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #202 Dátum: 2013 Május 09, 10:05:17 »
Sikerült megoldani, már el is kezdtem olvasni. Külön öröm számomra, hogy a bevezetőt egy kiskunhalasi tanyán írta (én is halasi vagyok)  :2smitten:

(Ha tudsz még ilyen könyveket, szívesen venném az elérhetőségüket)  :089: , ill. emailben én is szívesen küldök bárkinek, már van egy kisebb "gyűjteményem"  :088:

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #203 Dátum: 2013 Május 09, 10:18:30 »
Andi, ha privátban elküldöd az e-mail cimedet tudok e.book könyveket küldeni

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #204 Dátum: 2013 Május 09, 12:56:33 »
Elküldtem, előre is köszönöm!

Nem elérhető bacsipista

• Testvérünk
  • *
    • Keresztény kincskereső
« Válasz #205 Dátum: 2013 Május 09, 14:42:04 »
Köszönöm, már válaszoltam is rá.

Nem elérhető m_andi

• Testvérünk
  • *
« Válasz #206 Dátum: 2013 Május 09, 15:32:39 »
Válaszoltam, átjött!

Áldjon az Úr a segítségedért és türelmedért!