Szerző Téma: Üzenet a szerkesztőnek!  (Megtekintve 102956 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Guti Tünde

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4320
    • www.gutitunde.eoldal.hu
Re:Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #855 Dátum: 2014 Április 18, 15:34:09 »
Köszönöm a linket!  :168:
Áldjon meg az Úr, köszönöm szépen a képeslapot is!
KRISZTUS FELTÁMADT! VALÓBAN FELTÁMADT! Áldott ünnepeket kívánok!
„Vezéreld utamat Igéd szerint, és ne engedd, hogy valami hamisság uralkodjon rajtam!
Gyönyörködöm beszédedben, mint aki nagy nyereséget talált.”
Zsoltárok 119:133, 162.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #856 Dátum: 2014 Április 18, 16:22:57 »
:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Hitetlen

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5
Van még esély?
« Válasz #857 Dátum: 2016 Május 06, 21:43:13 »
   
   Üdv.
A lényeges dolgokat leírtam magamról és kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy vajon van még remény arra,hogy találjak egy szerető társat magamnak?Soha nem éreztem senkiről azt amit a volt feleségemről éreztem azóta sem.Nem tudom,hogy Istennek mi célja van velem,de nem hiszem,hogy az,hogy egyedűl maradjak.Csak már kezdek belefárdni a keresésbe ráadásúl itt a neten.2001-nem most volt.Voltak barátnőim,de csak úgy.2008-óta viszont nincsen.Nem adom fel a reményt és hiszek sőt meggyőződésem az,hogy még várnom kell.
Sok mindenhez hozzá tudok szolni.
És örülök,hogy itt lehetek.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Üzenet a szerkesztőnek!
« Válasz #858 Dátum: 2016 Május 06, 21:52:31 »
Mint ahogyan minden másra is igaz, úgy a párkeresésre is, hogy először teljes igyekezettel kell Isten felé közeledni. Nem csak gondolatban, hanem valóságban, azaz a hitet cselekedetekben is megélve. Ezen a ponton már nem a társban keresed az "űr" betöltését, mert maga az Isten tölti be az életed azon részeit, amit jelen pillanatban csak a leendő társ által tartasz lehetségesnek. Ezután fogod megkapni Istentől a valódi segítőtársadat, máskülönben csak "hamisítványokba" fogsz botlani.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)