Szerző Téma: Démonűzés  (Megtekintve 36070 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Démonűzés
« Válasz #165 Dátum: 2012 Szeptember 27, 15:35:56 »
Köszönöm értettem.

 :2smitten:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető Viz77

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Démonűzés
« Válasz #166 Dátum: 2014 Március 14, 15:50:01 »
Bekesseg

 ajanlanek nehany konyvet a temaban
 
  " Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló ,Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;
Mert mind útálja az Úr"
Mozes 5  18 10


EGY EXORCISTA MESÉLI:  GABRIELE AMORTH atya

http://www.katolikus-honlap.hu/060210/amorth1.htm

 Amorth  a vatikan hivatasos ordoguzoje sok sok ev rutinnal


 
Dr. Arnold Fruchtenbaum:

Angyalokról szóló tan: a választott angyalok tana
A Sátánról szóló tan
Démonológia: a bukott angyalok tana

http://www.bibliatanitasok.hu/bibliatanitasok.hu/Bibliaiskola/Bibliaiskola.html



Han Pál : Menekülés /   Görbicz Tamás -al kozos konyve /

http://mek.oszk.hu/06600/06690/06690.htm

Nos eme konyvek mind elmeleti / Bibliai /
, mind gyakorlati szempontbol
 mutattjak be a valosagot
a konyvek szerzoi Hivok
 mindharom konyv mondanivaloja,
hogy ezek a dolgok Valosak ,
 meg kivancsisagbol SE
foglalkozzunk vele
es Komoly kovetkezmenyei vannak
aki ezeket teszi.

Bekesseg nektek  :044:


Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #167 Dátum: 2014 Április 24, 11:06:49 »
Ezeket a könyveket én ugyan nem olvastam, de hiszem, hogy Isten igéje elegendő ahhoz, hogy annyit tudjunk meg a démonűzésről, amit feltétlen tudnunk kell. De a mai korban tömérdek könyvet adtak ki a témával kapcsolatban, a hatására pedig igeellenes dolgok szivárogtak be Isten egyházába, mint például, hogy lehet hívőben démon.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető DöNdIkEeE

  • Admin(n)é :)
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1627
  • Mrs :D
Re:Démonűzés
« Válasz #168 Dátum: 2014 Április 24, 17:17:22 »
Hoppá! Viszont azt is érdemes lenne szem előtt tartani, hogy minnél inkább Istenről tudni és ismerni őt, mintsem démonológiávaval foglalkozni!  :061:
A Kereszt Tény, ezért vagyok Keresztény! :)

Nem elérhető manoka38

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Démonűzés
« Válasz #169 Dátum: 2014 Április 24, 19:35:01 »
 :afro: Remek meglátás, csak egyetėrteni tudok veled testvėrem!! :afro:
De sajnos a valóság az az, hogy többeket foglalkoztat a már misztikum, mint az , hogy valóban Isten Igėlyėt figyelmezzėk es megismerjėk Őt.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #170 Dátum: 2014 Április 24, 20:07:08 »
Tudod hogy van ez Testvérem, démont űzni menő dolog... :061:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Démonűzés
« Válasz #171 Dátum: 2014 Május 26, 09:27:44 »
Eléggé érdekes ez a téma. Emlékszem, egyszer prófétálták egy hívőnek, hogy egy démon van a hátán és az miatt olyan nehéz az élete.
Akinek prófétálták az több, mint 20 éve fogta be Jézus az életébe, mindenki istenfélő embernek ismeri.  A hölgy elfogadta a prófétálást, és elmondta, hogy minden nehézsége a férje miatt van, aki nem tért meg, és rendszeresen nagy mennyiségű alkoholt iszik, egézen biztos, hogy ezt a démon hatására cselekszi.
Bennem felvetődött a kérdés, hogy a "próféta" miért nem azt mondta, hogy a férjed hátán van a démon. Vagy pedig, arra hivatkozhat, hogy ketten lettek egy tessté és ami a férje gondja az az övé is?
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #172 Dátum: 2014 Május 26, 11:31:07 »
Én nem látom igaz prófétálásnak.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Démonűzés
« Válasz #173 Dátum: 2014 Május 26, 13:05:42 »
Azt hiszem, hogy aki ezt prófétálta ismerte a hölgy családi körülményeit. Ilyen formában testhezállót "prófétálhatott".
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #174 Dátum: 2014 Május 26, 13:47:33 »
Hasonló ahhoz a gyógyító alkalmakhoz, amely a produkció megkezdése előtt kipuhatolja a résztvevők testi bajait, majd eljátszva az Isteni ihletettséget "meggyógyít" valakit.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Démonűzés
« Válasz #175 Dátum: 2014 Május 26, 14:21:58 »
Azzal, hogy kipuhatolja még nem gyógyít. De a tudat, amit esetleg elfogad a beteg, hogy kelj fel, mert meggyógyultál, jó ráhatással lehet a betegségre nézve. A pozitív megvallás gyengíti a betegségtudatot.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #176 Dátum: 2014 Május 26, 14:28:14 »
Gyengítheti a betegségtudatot, mert röviden mondva: "Szedd össze magad!"
Viszont egyáltalán nem gyógyít...

Az pedig, hogy Isten nevében "gyógyítanak" és az alany nem gyógyul meg, ezzel káromolják Isten nevét.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Viz77

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Démonűzés
« Válasz #177 Dátum: 2014 Május 26, 14:51:33 »
Hasonló ahhoz a gyógyító alkalmakhoz, amely a produkció megkezdése előtt kipuhatolja a résztvevők testi bajait, majd eljátszva az Isteni ihletettséget "meggyógyít" valakit.

hat igen Antee  ezeken a dolgokon en is el szoktam gondolkodni
Nem lennek azok helyeben az utolso itelettnel , akik sima uzletet csinalnak az Isten tiszteletekbol
es priman megelnek a beszedett tizedekbol es fennhangon hirdetik az adakozas szuksegesseget 
 hogy egyre nagyobb palotakat epitsenek maguknak .

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Démonűzés
« Válasz #178 Dátum: 2014 Május 26, 14:56:44 »
Igen Testvérem, az ilyen emberekben nincs meg Isten szeretete, mert nem szereti a testvérét. Mert ha szeretné, akkor nem szedné el a szegény testvérek pénzét és nem élne luxus életet, miközben a szegény gyülekezeti tag nem tudja befizetni a számláit, vagy talán éhezik is.
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Démonűzés
« Válasz #179 Dátum: 2014 Május 26, 14:57:11 »
És a nagy palotaépítésekből egyre többel lehet zsebrevágni. azt hiszem, ha egy gyülekezeti vezető valóban csak olyan arányban részesül a közösség pénzéből amely szükséges a számaára azzal nincs is baj, hiszen a munkás méltó a bérére. Ha főfoglalkozásban csak a közösség dolgaival foglalkozik és nincs más tevékenysége akkor jogosnak tartom, hogy a közössége eltartja a pászorát. Azt viszont már nem fogadom el, amikor a gyülekezetvezető luxus körülmények között él, és közösségében vannak olyanok akiknek a napi élelem elérése is gondot okoz.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12