Szerző Téma: Te mit vársz ettől a fórumtól?  (Megtekintve 10385 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #15 Dátum: 2011 Szeptember 20, 23:27:24 »
Nem tudom, de valahogy úgy érzem, rajtunk is múlik, hogy olyanná legyen a fórum, amit elvárunk.

 :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Pontosan Testvérem! :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #16 Dátum: 2011 Szeptember 20, 23:28:49 »
Engem is az Úr vezetett ide erre a fórumra amikor egy másikról kizártak. Itt egy olyan ige várt ami egyértelművé tette hogy Isten itt akar látni és tudja igazságtalanul bántak velem.

Én örülök hogy itt bár nagyon különbözőek vagyunk mégis Krisztusban egyek.. Még ha vannak mis súrlódások, de ez a fórum nem törvényeskedő!
Valóban azok építik akik hozzászólnak és életükből ismeretükből hozzák a példákat...  :afro:



Veled örülök Testvérnőm!
És igen, törekszünk arra, hogy ne váljunk törvényeskedőkké!
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #17 Dátum: 2011 Szeptember 20, 23:29:25 »
Újonc vagyok ezen a fórumon, ezért még csak ismerkedem a témákkal, a testvérekkel a hozzászólások áttekintésével.
Szeretnék testvéri kapcsolatokat kiépíteni, tanulni, bizonyságok által erősödni és a saját ismereteimet, megéléseimet,
gondolataimat tovább adni.

Adja az Úr, hogy úgy legyen a Te épülésedre! :afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető petya1962

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 256
    • Petya1962 Jézus Krisztus békéltető nagykövete
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #18 Dátum: 2011 Szeptember 21, 15:19:50 »
Sziasztok!

Nekem az a vágyam a fórummal kapcsolatban, hogy akik ide járunk közösségben lehessünk egymással. Ne csak olvasóként, hanem aktív közreműködőként legyünk jelen.

Elhangzott, hogy olyan lesz a fórum, amilyenné alakítjuk. Teljesen egyetértek vele. A magam részéről én fogom alakítani a fórumot. Elkötelezett vagyok Isten felé, s az Ő népe felé. Ez a fórum is Isten népének része, így ez is az elkötelezettségem "terepe". Elkötelezett vagyok azon a területen, hogy - amennyire tőlem telik - a szerdai és szombati közösségi alkalmakon jelen legyek. (Legyetek ebben a követőim, amiképpen én is a Krisztusé...)

Elkötelezett vagyok abban is, hogy szolgáljak ajándékaimmal testvéreim felé, hiszen énfelém is szolgálnak többen. Éppen ezért nyitott vagyok arra, hogy megkeressetek egy-egy beszélgetés, tanácsolás végett.
Kató István alias petya1962
Jézus Krisztus békéltető nagykövete
http://katoistvan.hu

Nem elérhető ditte

  • Segítő
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 4504
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #19 Dátum: 2011 Szeptember 21, 15:53:48 »
Igen.Nagyon fontos a közösség.
"Társuk vagyok mindazoknak,akik félnek téged,és akik határozataidat megtartják."Zsoltárok 119,63

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #20 Dátum: 2011 Szeptember 21, 18:53:26 »
:afro:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Batiszrael

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 1864
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #21 Dátum: 2012 Január 15, 08:57:53 »
Igazából nincsenek elvárásaim. Szeretek barátkozni és barátokat találni. Nekem ez az elsődleges célom. Igyekszem tolerálni a más gondolkodást, és megpróbálni megérteni, ha valaki nem úgy gondolkozik, mint én.
Mindenképpen szeretném átadni a Talmud és a zsidó irodalom kincseit azoknak, akiket ez érdekel. Nem kivánok mást, csak fogadjanak el engem olyannak, amilyen vagyok.
Amit nagyon sajnálok, hogy keresztény kottákat nem tehetek fel nektek, a szerzői jogvédelem miatt. Nekem nincs olyan a lakásomban, ami ne lenne jogvédett mű. Az itteni dicséretek is mind egytől-egyig jogvédett művek.

Nem elérhető julika

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 847
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #22 Dátum: 2012 Január 15, 09:01:30 »
,,,, Nem kivánok mást, csak fogadjanak el engem olyannak, amilyen vagyok. ,,,,

 :afro:
Életnek kútfeje az igaznak szája; az istenteleneknek szája pedig erőszaktételt fedez el.

Nem elérhető bacsipista

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 5969
    • Keresztény kincskereső
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #23 Dátum: 2012 Január 15, 09:28:32 »
Nem leépülni, hanem épülni.
"Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává." 1Korintus 6,12

Nem elérhető Elisabeth

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 7213
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #24 Dátum: 2012 Január 15, 11:35:34 »
Nem tudom, de valahogy úgy érzem, rajtunk is múlik, hogy olyanná legyen a fórum, amit elvárunk.

 :2smitten: :2smitten: :2smitten:

Hamár felfrissítettük ezt a topicot, szeretném Nektek és az ÚRnak megköszönni ezt a közösséget. Nagyon sok áldott Testvérre találtam, és jól esett a szeretet, amit érezhettem közetetek!

 :rozsa2: :265:
Taníts akaratod teljesítésére, mert te vagy Istenem! A te jó lelked vezéreljen az egyenes úton!
Zsolt 143,10

Nem elérhető sajtosmagdi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 89
    • Magdus lapja
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #25 Dátum: 2012 Január 15, 21:19:41 »
Szeretném a hitemet és ismereteimet erősíteni, bizonyságokat olvasni és sajátomat megosztani, bátorítani, erősíteni a rászorulókat és imádkozni értük.

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #26 Dátum: 2012 Január 15, 21:36:07 »
:afro: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető m.ági

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 837
  • gyermek
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #27 Dátum: 2012 December 28, 09:42:02 »
Rájöttem:

SZERETETET.

És meg is kapom, köszönöm mindenkinek.

M.ági
Isten, hallgasd meg az én imádságomat, figyelmezz az én szájam beszédeire
zsolt 54.4

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #28 Dátum: 2012 December 28, 10:12:46 »
Mi köszönjük Testvérem, hogy közöttünk vagy. :2smitten: :2smitten: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető sajtosmagdi

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 89
    • Magdus lapja
Re:Te mit vársz ettől a fórumtól?
« Válasz #29 Dátum: 2013 Május 25, 09:22:04 »
Szeretném ha a jó testvéri kapcsolatok továbbra is megmaradnának és nyitott maradna a szivünk a megértésre és a megbocsátásra.