Evangélium > Pásztoroknak

Pásztor jogai a Biblia szerint

<< < (8/9) > >>

Nagy Gábor:
Látom Isten a mi Szeretö Atyánk számotokra mèg mindig egy követelözö Isten.

Õ maga a vègtelen szeretet, béke, türelem ès megbocsájtás.

Jèzus Urunk ki eggy az Atyával ès az Atya egy a fiúval vezet el mindenkit mint tèkozló fiút Atyànkhoz!

Ki az ki Atyàmat gyalázza íly negatív jelzõkkel?

Kinek joga Õt megmèrni?

Adjatok hálát a lètezèsèrt Atyánknak!

Nagy Gábor:
Elnèzèst kèrek de amikor Atyámat szapuljsák tudatlanságból kikelek vègtelen türelmemböl.

Az Úr Jèzus bèkèje legyen veletek mindenkor!

A Szeretet vezessen titeket ès a lèlek szerint èljetek ne a test sxerint!

bacsipista:
Gábor úgy látom te vagy az aki ítélkezik.
Megítéled a hozzászólókat,  a fórum szellemiségét.
Tekints magadba, és saját gondolataidat ne úgy add elő, mint akihez Isten Szent Lelke szólt.

Shomer ayin:
 :104:

...Gal.6,3.    
Mert ha valaki azt véli, hogy ő valami, holott semmi, önmagát csalja meg...

Nem is tudom hogyan szólítsalak Testvér...Gábor? esetleg: עלאןד'על ? vagy inkább: A Fényhozó? Esetleg az Isten ítéletének végrehajtója?  ( A másik általad jelölt nevet nem említem, mert azt eddig csak Privátban mondtad magadról...)

Na mind1... Testvérem ismét kérlek hogy lassíts, mert túl nagy a lendület... Még leversz valamit véletlenül. Te a nagy Igazságodtól nem látod az Igét.
Vigyázz Testvér. Akiket ítélsz, és akik miatt háborogsz mint az óceán, azok Isten Igéjét írták, és nem véleményeket közöltek.( Ezt nem pusztán erre a topic-ra értem.) Ha ezzel gondod van, nem emberrel van problémád-hanem az Istennel!

/ hogyan is szoktátok mondani ott a fórumaitokon?  Pl.: (http://angyaligyogyitokesgyogyultak.network.hu/forumtema/alapito-tagok-bemutakozasa )    Meditálj rá??? /

Na ezekre "Meditálj Rá".
Mielőtt elkezdenéd hirdetni az ezoteriát, meg a drákó csillagképből érkező ufókat akik megölették Jézust, és egyébb "szolgálataidat", kérlek tégy meg egy oly dolgot, amit az életedben eddig még soha nem tettél: Fordíts egy kis figyelmet a Szentírásnak!
Ha azonban továbbra is az általad propagált dolgokat szeretnéd becsempészni a fórumra-nem lesz több türelem.

( Az Igazsághoz hozzátartozik, hogy az ufókról nem te szösszentél, de oly fórum -(ok) tagja vagy, ahol ezeket vallják. plusz: Ott nem mint fórumtag vagy jelen, hanem csak szerényen és egyszerűen, az Úr Angyalaként teszed magad ismertté... pont mint ahogy itt is próbálod előadni magad.)

Nagy Gábor:
Miért érzem hogy ha valaki ténylegesen az Igazat szólja akkor nekiállanak?
Kezdem érezni amit Urunk mondott:

"Ellenben a ti beszédetekben az igen legyen igen, a nem pedig nem, ami pedig túlmegy ezen, az a gonosztól van."

43 "Hallottátok, hogy megmondatott: Szeresd felebarátodat, és gyűlöld ellenségedet.
44 Én pedig azt mondom nektek: Szeressétek ellenségeiteket, és imádkozzatok azokért, akik üldöznek titeket,
45 hogy legyetek mennyei Atyátoknak fiai, aki felhozza napját gonoszokra és jókra, és esőt ad igazaknak és hamisaknak.
46 Mert ha azokat szeretitek, akik titeket szeretnek, mi a jutalmatok? Nem ugyanezt teszik-e a vámszedők is?
47 És ha csak atyátokfiait köszöntitek, mennyivel tesztek többet másoknál? Nem ugyanezt teszik-e a pogányok is?
48 Ti azért legyetek tökéletesek, mint ahogy mennyei Atyátok tökéletes."

Isten akaratának cselekvése
21 "Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát.
22 Sokan mondják majd nekem ama napon: Uram, Uram, nem a te nevedben prófétáltunk-e, nem a te nevedben űztünk-e ki ördögöket, és nem a te nevedben tettünk-e sok csodát?
23 És akkor kijelentem nekik: Sohasem ismertelek titeket, távozzatok tőlem, ti gonosztevők!"

17 Óvakodjatok az emberektől, mert átadnak a törvényszékeknek, és megkorbácsolnak zsinagógáikban,
18 sőt helytartók és királyok elé hurcolnak énmiattam, tanúbizonyságul nekik és a pogányoknak.
19 Amikor azonban átadnak titeket, ne aggódjatok amiatt, hogy miképpen vagy mit mondjatok, mert megadatik nektek abban az órában, hogy mit mondjatok.
20 Mert nem ti vagytok, akik beszéltek, hanem Atyátok Lelke szól általatok.
21 Akkor majd testvér a testvérét, apa a gyermekét adja halálra, gyermekek támadnak szüleik ellen, és megöletik őket,
22 és mindenki gyűlöl majd titeket az én nevemért, de aki mindvégig kitart, az üdvözül.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése