Szerző Téma: Márk evangéliuma kommentár  (Megtekintve 8383 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Márk evangéliuma kommentár
« Válasz #15 Dátum: 2013 November 20, 14:57:30 »
Udv Antee  Testverem! Jo olvasgatni ezeket a komentarokat. Latom abbamaradt egy ideje. De majd csak folytatodik valamikor.  :2smitten:  Ha nem akkor kommentalja ki-ki maganak . :168:
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Márk evangéliuma kommentár
« Válasz #16 Dátum: 2013 November 20, 15:13:20 »
Szia Jázmin!

Igazság szerint folytatnám a tanulmányozást, a probléma viszont az idő amiből nekem sajnos kevés van.
Sokféle szolgálatom van, és amíg az idő nem engedi, a fontosabbik szolgálatoknál kell maradnom.
A helyzetet még nehezíti az is, hogy dolgozom és tanulok is a szolgálat mellett.

Ha az Úr megadja, akkor folytatni fogom.

:2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)

Nem elérhető Jazmin

  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 482
Re:Márk evangéliuma kommentár
« Válasz #17 Dátum: 2013 November 20, 15:32:55 »
Szia  Antee. Ertheto termeszetesen. Nem elovenni akartalak  :08: Legy aldott!  :2smitten:
Az Isten SZERETET. 1 Ján 4:8

Nem elérhető Antee

  • Admin
  • Testvérünk
  • *
  • Hozzászólások: 22847
    • Alfa-Omega (keresztyén közösség)
Re:Márk evangéliuma kommentár
« Válasz #18 Dátum: 2013 November 20, 15:59:25 »
Tudom, nem is úgy vettem. :088: :2smitten:
"Halljátok az Úrnak beszédét, akik rettegtek az ő beszédére: így szólnak testvéreitek, akik titeket gyűlölnek, nevemért eltaszítanak: Jelenjék meg az Úrnak dicsősége, hogy lássuk örömötöket; de ők megszégyenülnek." (Ézsaiás 66,5)